Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פירוק קודן - רשמים ותהיות

roeibf
שימו לב! השרשור הזה בן 1890 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן כולם

לפני כעשר דקות סיימתי ניתוק קודן אצל חבר.

לא אפרט את המהלך מטעמים מובנים, אבל ראבק! למה להיות מטומטמים? הרי הגנב ינתק את כל מה שעשיתם בכמה דקות ויברח עם האוטו. אז מה זה משנה שנותק א, ב, ג, וד נותק אלחוטי? הרי הגנב יתגבר על זה בעשר דקות, זו המומחיות שלו!

כספות, פלטות מגן, הלחמות מיותרות, כבילה מיותרת... 4 ניתוקים, ראבקום! היתה גם מערכת אזעקה באוטו - עוד 3 ניתוקים מקבילים לניתוקים של הקודנית.

היום עדיין מצריכים קודן ברכב?

הזוי לטעמי, אבל שוין. עוד דרך לחלוב מאיתנו כסף...

לילה טוב וחלומות נעימים :)

עדיפות לשפשוף עצמי בבית ולא אצל בעלת מקצוע

צריך גם קרם אני מאמין.

:roll::lol::oops:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודן ימנע מהגנב החובבן לגנוב את האוטו, זה שאיננו מומחה בניטרול עלוקות, ורק מחפש טרמפ זול הביתה.

"כמה דקות" יכולים להיות נצח עבורו וסיכון גבוה להתפס, אפילו אם הוא יודע את המלאכה.

כשהאוטו שלי חונה עם קודן, ליד האוטו שלך, נטול הקודן, סיכוי טוב שהגנב יעדיף לגנוב את שלך.

אני התקנתי אצלי קודן ש...לא מנתק כלום, רק להרתעה (יש גם אימובילייזר במפתח, אבל אין לכך שום אינדיקציה, אפילו לא בלוח השעונים).

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודן ימנע מהגנב החובבן לגנוב את האוטו, זה שאיננו מומחה בניטרול עלוקות, ורק מחפש טרמפ זול הביתה.

"כמה דקות" יכולים להיות נצח עבורו וסיכון גבוה להתפס, אפילו אם הוא יודע את המלאכה.

כשהאוטו שלי חונה עם קודן, ליד האוטו שלך, נטול הקודן, סיכוי טוב שהגנב יעדיף לגנוב את שלך.

אני התקנתי אצלי קודן ש...לא מנתק כלום, רק להרתעה (יש גם אימובילייזר במפתח, אבל אין לכך שום אינדיקציה, אפילו לא בלוח השעונים).

צר לי לאכזב אותך אבל עוד לא ניתפס הגנב בשעת המעשה עצמו כלומר את הניטרול הוא יבצע וייסע. מה אחרי שהניע...אלוהים גדול. גנב רכב שלא יודע לנטרל לא יוצא לעבודה! יש לי חבר ניכנסו אליו הביתה, לקחו את המפתח, היה קודנית והכל ובשניות נעלם הרכב. היה גם איתוראן אבל כניראה שנירדמו שם על השמירה כי אפילו לא יודעים לומר לבחור מתי בדיוק הניע הרכב ומתי שקלטו הוא היה בשטחים כבר. אז כל אמצעי ההגנה למיניהם סתם עוד דרך לחלוב כמו שאמרו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממש לא נכון, אצלי דווקא ברכב ליסינג... בחורה רק נשענה על התא מטען בשעה מאוחרת בלילה -התקשרו לשאול אם יש משהו חריג עם הרכב.

מעבר לזה , אם אני קם מוקדם ויוצא מהיציאה שקרובה יותר לזיקים הביתה איתוראן מתקשרים לברר שהכל תקין.

משמע הם די מעורבים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודן/עלוקה זה די טאבו אצל כל החברות וגם זה יותר מדי, כל חברה שדורשת מעבר לכך לא תראה ממני שקל. איתוראן לרוב ייפעלו כשזה כבר מאוחר מדי ומרבית הסיכויים, אם המרדף הוכתר כהצלחה, שהרכב יחזור לבעלים דפוק בכל מקרה.

כשבאתי לחדש השנה את הביטוח לרכב מול חברה אחרת הם התחילו לחרטט שטופס אישור המיגון שהונפק בפברואר 2018 (רכב מהניילונים) כבר "אינו בתוקף" וכמובן ציפו שאטורטר למרכז התקנות לוודא שהקודן והעלוקה שמותקנים ברכב תקינים. התקשרו תחילה מהמוקד של wobi (חבורה של חובבנים שזה מבחיל - "רגע, ביונדאי איוניק אין מובילאיי? אתה תאבד את ההטבה!!!@!@111שמונה") להבין איך קרה שאני בכלל מסרב לכזה דבר.

אדוני, זה הנוהל -

"לא מוכן".

אבל אד...

"לא מוכן".

טוב, אז..

"לא מוכן".

לאחר רבע שעה טלפון נוסף ממחלקת השימור (ככל הנראה) שהסכימו להחליק את זה, אבל כבר במקביל סגרתי על ביטוח בחברה אחרת שלא הערימה קשיים ועל הדרך חסכתי איזה 300 ש"ח בחובה.

עריכה אחרונה על ידי ALÞћÃ
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממש לא נכון, אצלי דווקא ברכב ליסינג... בחורה רק נשענה על התא מטען בשעה מאוחרת בלילה -התקשרו לשאול אם יש משהו חריג עם הרכב.

מעבר לזה , אם אני קם מוקדם ויוצא מהיציאה שקרובה יותר לזיקים הביתה איתוראן מתקשרים לברר שהכל תקין.

משמע הם די מעורבים.

גם לי יש איתוראן ולפעמים שאני נוסע באיזורים חמים הם גם לא מיתקשרים לשאול אם הכל בסדר. הסיפור עם החבר היה בדיוק כמו שסיפרתי...מתחת לאף של איתוראן ניגנב הרכב וזה קרה בשעת לילה שהרכב לעולם לא זז בלילה...אפילו לא ידעו לומר לו את שעת ההנעה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודן זה חרטא, גנב מנטרל את זה ב 30 שניות. היחיד שיתקע בגללו זה אתה אחרי שהוא ימות בהפתעה בדיוק כשאתה ממהר.

לפני שנה קנינו רכב חדש, לא הייתי מוכן לשקול בכלל. בסוף ביטחנו במנורה במחיר זהה לכל שאר החברות ובלי שדרשו קודן.

להשכרה: חתימה בפורום הרכב המוביל בישראל!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

^^בדיוק מה שקרה אצלי. 2 רכבים שונים הפסיקו להניע כי הקודן התקלקל. כשניטרלתי אותו בעצמי, לא הבנתי למה בכלל צריך אותו.

מתכלה מתחת לכיסוי:

🚗 .Alfa 147 2.0 Manual With B12 Pro- Kit+ Eibach Antiroll kit+ EBC Yellowstuff brakes kit+ 17" GT wheels with Toyo R888R+ Red leather seats|

המחליפה: Alfa 159 TB

עם חלונות חשמל ונעילה מרכזית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודן של קוברה?

כמה זמן לקח לך לנתק?

הניתוקים היו מחוברים עם הלחמות או איזולירבנד? (רק מתוך סקרנות לגבי רמת ההתקנה).

הכל היה עם הלחמות. אבל הבעיה היא הכמות של האיזולירבנד שהם שמים. 3/4 גליל על הלחמה מסכנה.

עדיפות לשפשוף עצמי בבית ולא אצל בעלת מקצוע

צריך גם קרם אני מאמין.

:roll::lol::oops:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1890 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...