Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אנדרואיד אוטו למזדה 2? (או אפל קארפליי?)

שימו לב! השרשור הזה בן 1856 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בשעה טובה, התחדשתי במזדה 2 (2019).

ראיתי בדיווחים באנגלית שבקרוב מזדה עומדים לתמוך באנדרואיד אוטו ובאפל קארפליי.

שאלתי את הנציג בסוכנות, ואמר "שבקרוב" אכן ניתן יהיה להתקין תמיכה באנדרואיד אוטו.

שאלתי את הנציג בניר צבי - ואמר שהוא לא יודע על אנדרואיד אוטו, אבל יש כבר תמיכה באפל קארפליי (כמובן, בתשלום הולם).

אני לא מעוניין באפל, אלא באנדרואיד. השאלה האם יכול להיות שהתמיכה באפל קארפליי שהוא מדבר עליה היא בעצם התמיכה גם באנדרואיד אוטו, רק הם לא אומרים את זה כי אנדרואיד אוטו לא רשמי בישראל?

למישהו יש את התמיכה באפל קארפליי במזדה 2 (או רכב דומה?) ויכול לאשר את הענין?

מישהו יודע משהו נוסף על התמיכה באנדרואיד אוטו?

הערה:

מצאתי את האתר הנחמד הזה: https://mazdatweaks.com/ , אבל נראה שהמערכת שלי חדשה מידי..

הם אומרים שם:

v59.00.502+ has taken away the ability to install tweaks. For more information

Visit This Tread

ושלי אכן חדש יותר מהגרסה הנ"ל.

שיתוף קישור לתגובה
    שיתוף באתרים אחרים

כבר היום ניתן להגיע ולבצע שדרוג במאזדה חדשה שלך אשר נותן לך אפשרות של חיבור נייד בעזרת כבל USB לממשק Car Play לאייפונים וגם Android Auto למערכת הפעלה אנדרויד. עלות שדרוג היא 1500ש"ח כולל מעמ. כחלק משדרוג הם מעדכנים גרסת תוכנה ומחליפים יציאת USB (דבר שמצריך פירוק חלקי של דשבורד).

אני לא יודע למה הם לא רושמים בשישנה תמיכה גם ב-AA כי בכל העולם זה כן. כנראה בגלל עניינים משפטים ותמיכה לא פורמלית בארץ...

שיתוף קישור לתגובה
    שיתוף באתרים אחרים

א. דיברתי איתם בטלפון לקבוע תור להתקנה ברכב שלי ושאלתי את השאלה הזאת.

ב. אתה מוזמן לבדוק זאת לבד במאזדה 6 החדשה שמגיע עם עדכון תוכנה הזה כבר מהמפעל. כיוון שמערכת מולטימדיה היא אותה אחד (מבחינת מערכת הפעלה) הם מעדכנים לה גרסה לעדכנית שתומכת בפיצ'ר הזה.

ניתן לבקש נסיעת מבחן להגיע עם הנייד וכבל USB מקורי ולבדוק זאת פיזית

ויש גם כתבה על זה

https://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-5443942,00.html

עריכה אחרונה על ידי Johnik
    שיתוף קישור לתגובה
    שיתוף באתרים אחרים

עם מי דיברת?

אני פניתי לדלק מוטורס, דרך ה"צור קשר" באתר שלהם, וקבלתי הבוקר את התשובה המרשימה הבאה:

שלום רב,

כבקשתך מדלק מוטורס להלן המידע שברשותנו אודות מערכת התמיכה באנדרואיד:

העידכון לא נמצא כרגע במרכזי השירות ואין צפי לגבי הגעתו. ניתן להתעדכן בכל דבר נוסף במס הטל' 08-9139995.

בברכה,

מחלקת שירות הלקוחות דלק מוטורס

אחרי שתבצע את ההתקנה (באיזה רכב אגב?) אשמח אם תוכל לכתוב כמה מילים, איך זה עבר, מה שלום הדשבורד, והאם המערכת עובדת כמצופה.

בקשר למזדה 6 - סבבה, שם יש גם אפל וגם אנדרואיד, אבל אני מפחד שאני אתקין למזדה 2 שלי את העדכון, ואז אגלה שאיך שהוא הם הגבילו אותו, והוא עובד רק עם אפל. כך שבכל זאת אשמח לקבל אישור לכך שהאנדרואיד אכן עובד...

שיתוף קישור לתגובה
    שיתוף באתרים אחרים

דיברתי בהתחלה עם דלק מוטורס ישירות הם הפנו אותי למוסך מורשה הקרוב לבית משם הפנו אותי ל"קוברה מערכות מיגון" כנראה לא הבינו מה אני רוצה אבל כאשר שמעו צירוף מילים מולטימדיה ואנדרויד זה מה שעלה להם בראש. רק ב"קוברה מערכות" הם הבינו על מה מדובר והפנו אותי למוסך המרכזי בניר צבי.

רק שם ידעו והבינו על מה אני מדבר. על פי הנציגה שענתה לי בטלפון נכון להיום רק שם ישנה אפשרות לבצע התקנה ושדרוג תוכנה שמאפשר ממקש Car Play ו AA.

כפי שכבר כתבתי בעלות 1500ש"ח כולל מע"מ וזה לוקח 2-3שעות.

לא בדיוק מבין למה שיהיה שוני בין רכבים הרי זה אותה תוכנה בדיוק. אבל אתה יכול לשאול אותם את השאלה לגבי AA. אני רוצה לבצע ברכב CX5 ונאמר לי במפורש שזה מאפשר תמיכה ב-AA.

אני יוכל לעדכן כאן לאחר שדרוג אין שום בעיה אבל זה יקח קצת זמן אני לא גר קרוב לניר צבי.

שיתוף קישור לתגובה
    שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...

טוב, החלטתי פשוט "לקחת צ'אנס" וניסיתי.

טלפון ל'מוסך שי-לי' האדיבים, וקבעתי התקנה ליום אח"כ (ועוד קיבלתי הנחה...)

ההתקנה לוקחת זמן, לבוא עם סבלנות.

בסיומו של דבר - עובד מעולה!

מומלץ ביותר.

דגשים:

- לשים לב שמעבירים את הכרטיס SD מהמערכת הישנה לחדשה (כדי שיעבוד ניווט עם IGO, גם בלי הטלפון)

- התמיכה של מזדה באנדרואיד אוטו מעולה, אבל התמיכה של AA בעברית עדיין לא מושלמת, ולכן זה לא זמין רשמית בחנות של גוגל

- מבחינה ויזואלית העברית נראית 100% (עד כמה שאני ראיתי)

- מה שחסר זה השליטה הקולית והקראת הודעות בעברית

- אפשר בהחלט לתת פקודות באנגלית - "go home" - והוא מפעיל וויז הביתה...

- לאחרונה התחלתי לחבב את האפליקציה "שירי" - היא (באופן לא מפתיע) לא מותאמת ל AA, אז אי אפשר לשלוט בה כאשר AA עובד. כלומר, אם רוצים להעביר שיר ב'שירי', צריך או לעשות את זה מהטלפון, או לנתק את הכבל USB, ולעשות זאת מהמערכת של מזדה.

- לוקח קצת זמן להתרגל לשליטה מהכפתורים של מזדה, זה עובד טיפל'ה אחרת - אבל אחרי כמה דקות זה בסדר גמור.

שיתוף קישור לתגובה
    שיתוף באתרים אחרים

טוב, החלטתי פשוט "לקחת צ'אנס" וניסיתי.

טלפון ל'מוסך שי-לי' האדיבים, וקבעתי התקנה ליום אח"כ (ועוד קיבלתי הנחה...)

ההתקנה לוקחת זמן, לבוא עם סבלנות.

בסיומו של דבר - עובד מעולה!

מומלץ ביותר.

דגשים:

- לשים לב שמעבירים את הכרטיס SD מהמערכת הישנה לחדשה (כדי שיעבוד ניווט עם IGO, גם בלי הטלפון)

- התמיכה של מזדה באנדרואיד אוטו מעולה, אבל התמיכה של AA בעברית עדיין לא מושלמת, ולכן זה לא זמין רשמית בחנות של גוגל

- מבחינה ויזואלית העברית נראית 100% (עד כמה שאני ראיתי)

- מה שחסר זה השליטה הקולית והקראת הודעות בעברית

- אפשר בהחלט לתת פקודות באנגלית - "go home" - והוא מפעיל וויז הביתה...

- לאחרונה התחלתי לחבב את האפליקציה "שירי" - היא (באופן לא מפתיע) לא מותאמת ל AA, אז אי אפשר לשלוט בה כאשר AA עובד. כלומר, אם רוצים להעביר שיר ב'שירי', צריך או לעשות את זה מהטלפון, או לנתק את הכבל USB, ולעשות זאת מהמערכת של מזדה.

- לוקח קצת זמן להתרגל לשליטה מהכפתורים של מזדה, זה עובד טיפל'ה אחרת - אבל אחרי כמה דקות זה בסדר גמור.

תודה רבה על עדכון תהנה :)

רק קצת איבדתי אותך למה אתה מתכוון AA? בגדול זה קיצור של Android Auto אז לא הבנתי איך זה קשור ל-Siri שזה חלק מהמערכת Car Play באייפון.

המולטימדיה של מאזדה יודעת לעבוד עם שני הממשקים גם מבוסס אייפון וגם מבוסס אנדרויד.

שיתוף קישור לתגובה
    שיתוף באתרים אחרים

הדרך היחידה לצימוד הטלפון לממש היא עם כבל? לא עובד דרך WI FI או BLUETOOTH?

לא בגרסה נוכחית.

בעתיד כן יהיו טעינה של טלפון אלחוטית בצימוד חיבור לממקש Android Auto/Car Play בחיבור אלחוטי. בעיקרון כבר קיים תעשו חיפוש פשוט בגוגל

שיתוף קישור לתגובה
    שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1856 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
    הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...