Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ביטלתי גיבוי לגוגל פוטו והתמונות ממשיכות לעלות לאפליקציה

Yondalar
שימו לב! השרשור הזה בן 1884 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ביטלתי בהגדרות של האפליקציה בטלפון את הגיבוי,

אבל התמונות ממשיכות לעלות וגם מה שאני מוחק מהאפליקציה נמחק מהגלריה ולהיפך.

מדובר בטלפון שיואמי.

איך אני מבטל לחלוטין את הסינכרון ומוחק את כל התמונות מהדרייב בלי שהן תימחקנה מהטלפון?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם ביטלת בהגדרות את הסנכרון אז האפליקציה משמשת כאפלקצית גלריה רגילה וכל התמונות שנשמרות אצלך בתיקיית camera מופיעות באפליקציה אך לא מועלות לענן.

אם תיכנס לתמונה כלשהי ותראה באייקונים העליונים סמל של ענן עם חץ, סימן שהתמונה לא הועלתה לחשבון שלך.

אתה גם יכול לוודא זאת על ידי כניסה לפוטוס דרך המחשב, שם יופיעו רק התמונות שסונכרנו לענן ללא הקבצים ששמורים בטלפון בלבד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חשבתי שאולי זה המצב.

אז פשוט להתעלם מהאפליקציה בטלפון (כי לא הצלחתי למחוק אותה)?

ואם רוצים למחוק את התמונות שהועלו לענן, אז להיכנס לפוטוס מהמחשב ולמחוק משם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חשבתי שאולי זה המצב.

אז פשוט להתעלם מהאפליקציה בטלפון (כי לא הצלחתי למחוק אותה)?

ואם רוצים למחוק את התמונות שהועלו לענן, אז להיכנס לפוטוס מהמחשב ולמחוק משם?

אתה יכול למחוק דרך המחשב ולאחר מכן לנקות את פח האשפה.

שים לב ! שחלק מהתמונות שייכות לוואצאפ לכן עלול לקרות מצב שתמונות שאתה מוחק מופיעות גם בצ'אטים שלך ואז תשאר רק תמונה ממוזערת בוואצאפ (למיטב זיכרוני).

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריך לבדוק את ההגדרות בטלפון. בכול מקרה תמחק תמונה אחת מגוגל פוטוס ותבצע סינכרון ותבדוק האם תמונות המקור נמחקה מהטלפון.

אצלי מוגדר למחוק גם בטלפון (פיזית) תמונות שמופיעות בגוגל פוטוס.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

מעדכן -

אחרי שכאמור ביטלתי את הסנכרון מהטלפון, מחקתי את התמונות דרך המחשב והן באמת לא נמחקו מהמכשיר.

עכשיו השאלה מה יקרה אם בעתיד אפעיל שוב את הסנכרון - התמונות מהמכשיר תעלנה שוב לענן או תימחקנה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...