Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צביעה אצל פחח

שימו לב! השרשור הזה בן 1898 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן,

דפקו לי כנף בחניה ואני צריך להחליף אותה.

נאמר לי (אצל 2 פחחים) שאת החלק שהם מביאים יש לצבוע (אחד אמר שהוא מגיע לא צבוע, השני אמר שהוא מגיע שחור וצריך לצבוע ללבן).

עכשיו אני יודע שעל הפח יש שכבת צבע (לפניה פרימר) ועליה שכבת לכה. אבל כששאלתי אותם לגבי זה, שניהם אמרו לי שאין צורך בלכה.

יכול להיות שבצביעה אצל פחח הצבע כבר מעורבב עם לכה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

יש מה שנקרא ברק ישיר, צבע עליון מבריק.

הטענות כלפיו הן שבלי טיפול הוא ידהה מהר יחסית לצביעה נפרדת עם לכה וגם שיש לו מראה פחות עמוק מבחינת ברק.

לא משהו שהאדם הממוצע יקלוט, בוודאי לא בצבע לבן.

וכן, החלקים מגיעים שחורים מהיצרן.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התשובות קודם כל.

תוכלו להרחיב על מידת העמידות של הצבע?

כרגע הרכב בן 7, מטופל בקנאות ונראה כמו רכב שיצא היום מהוסכנות (האמת, אפילו טוב יותר). ככה שמצד אחד חלק פחות איכותי יפגע בנראות הרכב. מצד השני הרכב בן 7 ככה שהוא לא ישאר אצלי עוד הרבה זמן (מניח שנתיים שלוש לכל היותר), אז אם העמידות של הצבע תתן את אותותיה רק נגיד עוד 4-5 שנים, זה לא ישנה לי. תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

קשה להגיד פשוט כי זה נתון למידת החשיפה לשמש.

אתה יכול לעזור לזה להראות רענן יותר אם תעשה פוליש או אם האוטו חונה מתחת לגג רוב היום, אבל זה לא שיש נוסחה לדהייה.

אני לא הייתי מתפשר על צביעה בשכבות צבע ולכה נפרדות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התשובה. אני אנסה לדבר איתם שוב היום. זה מוזר כי זה לא שהם ביקשו עוד כסף על צביעה נפרדת על לכה למשל, פשוט אמרו שבצבע שלי זה בא כבר עם הלכה וזהו, כאילו זו לא אפשרות בכלל מבחינתם

אגב, יש לי איך לדעת אם אחרי הצביעה הם באמת צבעו שכבת לכה נפרדת (מפחד שהם פשוט יגידו לי "כן כן צבענו עם לכה בנפרד" רק כדי להפטר מהקרציה שמתחיל להציק להם עם לכה שמלכה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

לצבוע עם לכה כמו שצריך זה מורכב יותר וגם יותר עבודה.

יכול להיות שהם התקבעו על השיטה של חומר בודד ולך תשכנע אותם אחרת.

אתה גם יכול להמשיך לחפש בעלי מקצוע אחרים.

מאוד קשה להבדיל בין סוגי הצביעה.

אם יעשו פאשלות כמו כיסוי לא אחיד או תפוזיות, כנראה שיהיה ניתן להבחין מה עשו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1898 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...