Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מקרן סיני לגינה

IRON-MAN
שימו לב! השרשור הזה בן 1862 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי.

יש לי פרגולה בגינה ואני רוצה לתלות עליה מקרן לימי הקיץ החמים.האם זה ריאלי להביא מקרן כלשהו מהאח הסיני (אליאקספרס) בתקציב של נניח עד 800 שקלים ,אחד שיאפשר לי לראות סרטים גם בשעה 17.00 שעדיין יש אור חלקי ,או שאני חולם?.אשמח להמלצות על דגמים.

Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk

ליטר1 ל 15 מטר ..... :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

חיפשתי לא מזמן כנ"ל בדיוק.

קשה. קשה מאד.

אני ירדתי מזה עד להכפלת התקציב (לפחות).

למדתי שבתנאי תאורה כנ"ל, צריך לפחות מקרן שנותן 1500-2000 אנסי לומן בתור "תנאי פתיחה" להקרנה ממרחק של 1-2 מטר (למסך של כ-2 מטר רוחב בערך).

ובכל מקום רושמים שעדיף יותר.

ואז, בתקציב שלנו, או שאתה מתפשר מאד על רזולוציה או על סוגי חיבורים מיושנים.

אם תווכח אחרת, אשמח עם תעדכן.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

2.  MITSUBISHI  SPACE STAR 1.2 instyle 2018

נפרדנו בצער מהטריוס הקשישה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה שלי היא שהנתונים שהסינים מציינים הינם שקריים..פניתי למספר מוכרים והם אמרו "לא מומלץ לתנאי חוץ" בשל הבהירות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להבדיל מתחום הטלוויזיות, עולם המקרנים נותר די קפוא

מבחינת טכנולוגיה ומחירים. אין אפילו משהו רע בזול, הכול יקר יחסית.

בשעה 17:00 בקיץ לא תראה כלום גם עם מקרן יקר, רד מזה וחשב מסלול מחדש.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל המקרנים הסיניים הזולים למיניהם זה ז-ב-ל. אין אפילו אחד טוב.

יש לא מעט מקרנים קטנים טובים למדי שעולים כמה מאות דולרים, מציעים רזולוציית 1280X800 נייטיבית וכמה מאות ANSI, שמשתווים לקצת מעל 1000 של מקרן "קלאסי". זה בכלל לא נכון שעולם המקרנים נשאר די קפוא, נעשה מהפך אדיר ומעבר ל LED לעומת נורות סטנדרטיות במקרני DLP LED אין יותר גלגל צבע אלא נורות RGB נפרדות לחלוטין.

ב 5 בערב בקיץ יש המון שמש. גדלי ההקרנה שיהיו נראים (אם אתה מתחת לסככה כלשהי) לא יהיו גדולים במיוחד, בערב המצב שונה. מאוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב.נחכה שהטכנולוגיה תתקדם.לא מעוניין להוציא סכום שכזה על מוצר שיעבוד חמש שעות חודשיות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הטכנולוגיה תתקדם אבל המחיר לא ישתנה.

מחיר הכניסה של מקרן בסיסי סביר היה 1500₪ ומעלה גם לפני 20 שנה, זה לא ישתנה. מוצר נישה, ככה זה.

יש מצב, ואני לא צוחק, שתקבל תמורה טובה יותר עם איזו טלוויזיה סינית מהסופר. הגדלים של המסכים היום דחקו את המקרנים בחזרה לנישה. רק נותר לקמבן איזו עגלה / ארון נפתח על גלגלים ויש כדורגל בפרגולה. 8)

עריכה אחרונה על ידי hans

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^ בדיוק מה שאני עשיתי בסוף.

במקרה שלי היתה לי כזו זרוקה במחסן משדרוג.

אבל איזו מאסימו 50" באה יופי בתקציב המקורי למקרן.

לא הטלוויזיה הכי מרהיבה שתצפה בה, אבל די והותר לדרוש, וכשהקורוזיה תנצח אותה לבסוף, לא יכאב לאף אחד הלב יותר מידי.

(אצלי הפרגולה מוגנת היטב מגשם ישיר, אז אין אפילו ארונית. בחודשים ממש גשומים כמו עכשיו היא רק מכוסה בכיסוי מנגל ישן :-P)

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

2.  MITSUBISHI  SPACE STAR 1.2 instyle 2018

נפרדנו בצער מהטריוס הקשישה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הטכנולוגיה תתקדם אבל המחיר לא ישתנה.

מחיר הכניסה של מקרן בסיסי סביר היה 1500₪ ומעלה גם לפני 20 שנה, זה לא ישתנה. מוצר נישה, ככה זה.

יש מצב, ואני לא צוחק, שתקבל תמורה טובה יותר עם איזו טלוויזיה סינית מהסופר. הגדלים של המסכים היום דחקו את המקרנים בחזרה לנישה. רק נותר לקמבן איזו עגלה / ארון נפתח על גלגלים ויש כדורגל בפרגולה. 8)

מסכים איתך לחלוטין לגבי טלויזיה סינית מהסופר, אבל הקביעות שלך לגבי מקרנים לא נכונות בכלל. המחיר למקרן כניסה סביר ירד דרסטית, ב 2008 מקרן סביר ב 2500-3000 ש"ח נחשב לאחלה עסקה. אישית אני מלווה את התחום הזה של מקרני מיקרו/פיקו מבוססי LED מהרגע שהתחיל, עברתי במרוצת השנים משהו כמו 12 דגמים עד לנקודה הנוכחית, אפילו בתת הנישה הספציפית הזו רואים התקדמות.

פות"ש יוכל לקבל את מבוקשו בעוד שנתיים בערך בשוק היד"ש, שיקנה מקרן עם משהו כמו 1500 שעות עליו. נשמע הרבה, אבל במקרנים שאורך חיי המנורה שלהם נע בין 20 ל 30 אלף שעות והאופיין שלהם קרוב לאקספוננציאלי הפוך שנקודת ה turnover היא אחרי 8000, באמת ש 1500 זה כלום בפיתה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...