Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מקרן סיני לגינה

IRON-MAN
שימו לב! השרשור הזה בן 1880 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שמתי בסוף טלוויזיה משתי סיבות

1. מקור הקול צריך להיות מאחורי המסך וזה מאוד מסבך את עניין הכבילה.

2. רציתי 4k.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

פיקה, זה בסדר לא להסכים :-)

אבל עכשיו תגיד לי (לא מתוך התנצחות, חלילה, הכי חברי שיש):

איזה מקרן סביר אפשר לקנות היום ב-1500₪?

איזה מקרן עם fhd יש כיום ב-1500₪ עם יחס ניגודיות קצת יותר מוצלח מ-1:500?

פשוט אין חיה כזאת. מאז ומתמיד מקרנים היו בעייתיים מבחינת תמורה למחיר, ומהרגע שטלוויזיות המדבקה עקפו אותם ביחס רזולוציה לשקל, אז בכלל אין מה לעשות עם הקטגוריה הזאת ברמות הכניסה. עד היום מקרנים ברמות כניסה הם פשוט לא fhd, לא יעזור כלום.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רכשתי לפני אי אילו שנים מקרן, לא FHD, ועדיין מספק את הסחורה היטב.

היה ידוע לי בזמן הרכישה שבעתיד ארצה לשדרג, והתלבטתי אם כדאי להוסיף כסף או לא, החלטתי שלא, והתברר שזאת ההיתה החלטה מעולה.

א. אין לי עין חדה, ולכן איכות צפייה מעולה גם ב 720, נכון להיום אני לא מרגיש צורך לשדרג.

ב. כדי לראות 1080 צריך להוריד 1080, בהתחלה הייתי מתלהב ובשלב כשלהוא זה התחיל להיות מעמסה (צריך הרבה מקום ולוקח הרבה זמן)

ג. כשנולדו הילדים, המקרן נשאר גלמוד משך 3 שנים, רק לאחרונה חיברתי אותו שוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פיקה, זה בסדר לא להסכים :-)

אבל עכשיו תגיד לי (לא מתוך התנצחות, חלילה, הכי חברי שיש):

איזה מקרן סביר אפשר לקנות היום ב-1500₪?

איזה מקרן עם fhd יש כיום ב-1500₪ עם יחס ניגודיות קצת יותר מוצלח מ-1:500?

פשוט אין חיה כזאת. מאז ומתמיד מקרנים היו בעייתיים מבחינת תמורה למחיר, ומהרגע שטלוויזיות המדבקה עקפו אותם ביחס רזולוציה לשקל, אז בכלל אין מה לעשות עם הקטגוריה הזאת ברמות הכניסה. עד היום מקרנים ברמות כניסה הם פשוט לא fhd, לא יעזור כלום.

השוואה בעייתית, סוף הפוסט יפרט למה. מקרנים ברמות הכניסה הנמוכות יותר הם אכן לא FHD ברוב המקרים.

כי זה לא העיקר. מרחקי הצפיה גדולים והודות למטריצת יהלום במקום סטנדרטית רזולוציות דחיסה גם נראות טוב יותר מעל טלויזיה. (למרות שזה כמובן לא מצב אופטימלי)

אתה לא קונה מקרן בשביל יחס רזולוציה/מחיר, פרמטרים חשובים בהרבה הם עוצמת תאורה וניגודיות. ברמות הכניסה הנמוכות המקרנים הם WXGA (כלומר, 1280X800), שבמשהו כמו 2000 ש"ח כבר תקבל FHD עם התפשרות קטנה על עוצמת התאורה, וב 2300 לא תצטרך להתפשר לשום כיוון.

הניגודיות בכל המקרנים הנ"ל היא 1:1000 ומעלה. באופן כללי, מקרני DLP LED מציגים ניגודיות מעולה וצבעים מצוינים.

"אין מה לעשות עם הקטגוריה הזו"? לא יודע, להצליח לקבל 70" בחדר שאין לי בו מקום לטלויזיה של 40" בשביל סרטים בסופ"ש ומשחקים בקונסולה פה ושם שבא לי לשחק בגדול זה די כיף, רוקט ליג על הקיר של הבית ממול ב 300" עם חברים בד"כ מספק ערב די משעשע.

עכשיו בנוגע לבעיה העיקרית- טלויזית מדבקה, "יחס רזולוציה/מחיר". אבל מה הגודל?

מקרן יתן לך 40" בדיוק באותה מידה שהוא יתן לך 120", הכל תלוי מה סטאפ היעד שלך. אחד היתרונות הגדולים הוא הגמישות במידה והסטאפ משתנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דגם ישן, שים לב שהוא ביחס 4:3

הרזולוציה שתקבל ממנו בפועל היא 1024x576, שזה לא נורר או משהו, אבל לא כזה שוס.

הבאסה היחידה עם המקרן הזה היא החלפת נורות. בנוסף, אמרת ש 1000 זה המקסימום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת גם התעניינתי בעוד מקרן סיני זול לאחר שראיתי מקרנים של 1080P אמיתי סביב ה150~200 דולר.

בסוף ירדתי מזה כי כמו שאמרו יש בגרושים מסכי LCD עם שמות מדבקה וכולם יתנו חוויה טובה יותר.

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת גם התעניינתי בעוד מקרן סיני זול לאחר שראיתי מקרנים של 1080P אמיתי סביב ה150~200 דולר.

בסוף ירדתי מזה כי כמו שאמרו יש בגרושים מסכי LCD עם שמות מדבקה וכולם יתנו חוויה טובה יותר.

אשמח לראות איפה ראית דבר כזה בכלל, קיים היום בשוק מודול DLP בודד למקרני LED שיתן 1080P, והוא ממש לא מוצע בציוד של 150-200 דולר....

אישברזל- אולי תרצה לשקול את האופציה הבאה

http://www.aaxatech.com/products/m5_pico_projector.html

נייטיב 1280X800, החיסרון היחיד של המקרן הזה הוא שהוא לא הכי שקט בעולם. לא כזה רלוונטי אם אתה מתכוון לשים אותו בחוץ.

עריכה אחרונה על ידי Pika007
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דוחפים לדברים האלה סוללה היום? וואו, אני לא מעודכן. :shock:

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דוחפים לדברים האלו סוללה כבר משנת 2008 תכלס, הם נהיו טובים איפושהו ב 2011~ וממש טובים החל מ 2013 בערך. בפחות מ 200 דולר אפשר לקנות מקרן קטנטן (סדר גודל של מכשיר סלולרי או פחות) שיסדר אותך כמו שצריך אם אתה נוסע למלון בלי טלויזיה או משהו כזה ורוצה לחבר לו את הסלולרי שלך בשביל נטפליקס וכו'. על חלקם אפילו יש נגן מדיה מובנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אשמח לראות איפה ראית דבר כזה בכלל, קיים היום בשוק מודול DLP בודד למקרני LED שיתן 1080P, והוא ממש לא מוצע בציוד של 150-200 דולר....

אישברזל- אולי תרצה לשקול את האופציה הבאה

http://www.aaxatech.com/products/m5_pico_projector.html

נייטיב 1280X800, החיסרון היחיד של המקרן הזה הוא שהוא לא הכי שקט בעולם. לא כזה רלוונטי אם אתה מתכוון לשים אותו בחוץ.

https://www.gearbest.com/projectors/pp_009925644118.html?wid=1433363

https://www.gearbest.com/projectors/pp_009825785735.html?wid=1433363#goodsDetail

והיו עוד כאלה, לרוב סביב ה150$ ללא סמאט אנדרואיד מובנה וכולל סמארט קרוב ל200$~250$.

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הדברים האלו יכולים להישבע לך עד מחר שהם 1080p, בפועל רובם 848x480 ואם נפלת על מקרה ממש ממש טוב, אז תקבל 720p.

ברובם דירוג התאורה גם מנופח למעלה עשרות מונים (כמו המוצר הראשון הממש אופטימי שמדרג את עצמו ל 3000ansi....)

אני קצת סקרן עכשיו לקנות אחד כזה בעצמי סתם כדי לראות מה המאפיינים במציאות לעומת המפרט הבומבסטי, ולפתוח לראות מה יושב שם בפנים

עריכה אחרונה על ידי Pika007
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן יש כאלה עם 1080P אמיתי כי ראיתי גם ביקורות שלהם, ללא זוכר דגם מדוייק כי בזמנו כן איתרתי את הדגם הספציפי, אבל בטח תוכל לימצוא אם תחפש, אבל כמחיר הוא לפחות 150$, אבל ממש צריך לדעת מה ליקנות כי יש אותם מקרנים בשמות שונים ומשונים.

עריכה: מצאתי את הדגם שראיתי בזמנו, ניראה לי אבל הוא עתיק יותר מהקודמים :

https://www.banggood.com/AUN-AKEY5-Projector-Full-HD-1920x1080P-3800-6000-Lumen-p-1381420.html?rmmds=search&cur_warehouse=CN

עריכה אחרונה על ידי hwgeek

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חיפשתי לא מעט, אני לא מוצא שום סקירה קונקרטית של אף אחד מהמכשירים האלו, אשמח אם תוכל לקשר. המקסימום שאני מוצא זה דברים רנדומליים ביוטיוב מערוצים עם 300 צפיות שאומרים "כן צ'מעו זה מגניב" בלי בדיקה של ממש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...