Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מישהו השתמש בסים חו"ל של WORLD8 (מהדואר)? בעיית התחברות.

yuvk
שימו לב! השרשור הזה בן 1860 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קניתי סים של WORLD8 לצורך נסיעה קצרה לחו"ל.

ההוראות אומרות - "הכנס את הסים למכשירך, המתן לקליטת רשת וחייג *126*151#" (הפורום הופך את הסדר של התוים).

אני מכניס את הסים, ו-נאדה. הסים מזוהה על ידי המכשיר כ WORLD8, אבל רשת אין. ניסיונות חיוג ל 151 אם *126*151# נכשלים.

ניסיתי לבחור ידנית את הרשת הסלולרית - ניסיתי את כל הרשתות הישראליות, אבל לא ניתן להתחבר.

אני מפספס משהו?

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניסית לחייג 151 בלי שום כוכביות?

באתר של החברה יש מספר טלפון ישראלי לתמיכה טכנית - התקשר אליהם.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי כרטיס דומה של פלאפון, עבד מצויין במספר מדינות (קנדה, ספרד עד כמה שאני זוכר גם אוסטריה וסלובקיה ואולי עוד מדינה באירופה).

כרטיס פוסטפייד של הוט מובייל בתכנית "החו"ל כלול" כבר ביקר בלפחות חצי תריסר מדינות ופעל היטב, חוץ מאשר בבודפשט שם היה צריך לעשות אליזה תרגילי כיבוי והדלקה של חיבור הנתונים הסלולרי והמכשיר עד שהעסק הסתדר.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי את הביקורות הגרועות על החברה (אחרי הקנייה). אני צריך רק DATA ומעט, אז אני מקווה שהעסקה עדיין טובה עבורי. אין הרבה עסקאות בפחות מ-80 ש"ח לנסיעה.

לעניין השרשור, מצאתי במקרה ובטעות את הפתרון. הבוקר לקחתי איתי את הסים כדי לפנות לשירות הלקוחות. הכנסתי אותו שוב למכשיר, ושוב רשת סלולרית לא מזוהה.

אז נכנס מייל חשוב, והתעסקתי בענייני עבודה.

אחרי 25 דקות פתאום אני מקבל SMS! המכשיר התחבר (לרשת פלאפון, מסתבר) וקיבלתי מספרים (אנגלי וישראלי) כמו שצריך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מכיר שדה תעופה בעולם שאי אפשר לקנות בו סים מקומי. מלבד ארה"ב זה גם יוצא הפתרון הכי זול.

Sent from my iPhone using Tapatalk

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון שסים מקורי זה בד"כ הכי זול, אבל אשתי רגועה זה PRICELESS.

בנוסף, אם השימוש מועט, אז המחיר של 80 ש"ח ששילמתי יספיק לכמה נסיעות, אז זה יהיה גם זול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מכיר שדה תעופה בעולם שאי אפשר לקנות בו סים מקומי. מלבד ארה"ב זה גם יוצא הפתרון הכי זול.

Sent from my iPhone using Tapatalk

וקנדה. וצרפת. ואירלנד, ועוד לא מעט מדינות. לא כל העולם זה לטביה או פינלנד. אפילו בישראל פריפייד הרבה יותר יקר מפוסטפייד (שבו ישראל זולה מאד).

וחוץ מזה, בחלק מהמדינות הביורוקרטיה חונקת. חוקי רישום הסים (גם הפריפייד) בגרמניה הופכות אותו לכמעט לא מעשי. ורכישת כרטיס בצרפת עלתה לי פעם שעתיים מול הפקיד - בטיול של שבוע.

משך לא מעט שנים אספתי כרטיסי סים מהעולם, היו לי עשרות. בחודשים האחרונים גיליתי את "החול כלול" של הוט מובייל שקניתי לנסיעה אחת וכבר שימש ב-6-8 נסיעות (גם של הבנים שלי) ואת גלובאל סים של פםלאפון שגם כבר בילה באי אילו מדינות, ויתרונו בכך שהוא פחות מוגבל מבחינת היצע המדינות.

עריכה אחרונה על ידי sperial

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

מעדכן:

הכרטיס עבד היטב מרגע הנחיתה (צ'כיה). התחבר ל vodafone, כיסוי טוב ללא ניתוקים.

טעות טקטית אחת: שיתפתי את אשתי בחיבור הנתונים (ע"י hotspot) ותוך דקה המכשיר שלה גמר לי חצי מהג'יגה של הכרטיס. אנדרואיד יודע להגביל עדכונים לחיבור וויפי בלבד, אבל ברגע שמחוברים ל- HOTSPOT, מבחינת המכשיר שלה, היה לגיטימי לגבות את הווצאפ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי טכנית ה-mobile hotspot הוא WiFi.

הפתרון הוא אחד משניים" או לקנות כרטיס גם לאשה, או להגדיר לה לא לגבות את הוואטסאפ.

עד כה המדיניות שלי היתה שני כרטיסים מקומיים או בינלאומיים, כיון שאשתי קנתה לעצמה לאחרונה מכשיר עם סים בודד היא מוותרת על החיבור הרציף ומתחברת ל-WiFi של המלון בלבד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין על גלובאל סים... ביקר כבר בהמון מדינות ועדיין נשארו 2 מתוך ה 4 ג'יגה.

פשוט שומרים את הדברים הרציניים למלון [גיבוי ה Photos וכו' וכו'].

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...