Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

"מרדף קר" עם ליאן ניסן, איך הם מרשים לעצמם לשכפל סרט בצורה כל כך בוטה ?

phpclub
שימו לב! השרשור הזה בן 1873 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בטריילר שראיתי לפני מספר שבועות יכולתי להשבע שראיתי את הסרט הזה בעבר, אמרתי לאשתי שלא קלטה.

מפה לשם, אשתי הזמינה כרטיסים לסרט ולא ידעתי מראש שזה זה, לאט לאט אני מתחיל להזכר בעלילה ומנסה להזכיר לאשתי מה הולך לקרות.

חוזר ל IMDB, הסרט מ 2019!!! איך זה יכול להיות ?!

מסתבר, שהסרט הזה העתק די מדויק לסרט נרווגי שיצא ב 2014 וראינו לפני מספר שנים בבית :

https://www.imdb.com/title/tt2675914/

ההעתקה כל כך בוטה, שיש *הרבה* קטעים זהים לחלוטין, ואפילו האח של ליאם והמטפלת המוזרה שלו, הם אותם שחקנים ששיחקו את אותם תפקידים בסרט המקורי (וזה איך קלטתי עוד בטריילר שראינו אותו כבר) !

אז קודם כל , הסרט הזה חלש בטירוף, עלילה משעממת, אין הבעת רגשות, סרט אטום וקר עם רק רציחות.

אגב, גם בסרט המקורי נרדמתי באמצע והתעוררתי בסוף.

אגב2, הסרט המקורי קיבל ציון גבוהה יותר ב IMDB וגם זכור לי כמקורי יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי הוא מבוסס על הסרט הזה? לא חסר סרטים כאלה שנעשו על בסיס סרטים ממדינות אחרות בשפות שונות.

אתה מוזמן לצפות בשני הסרטים.

אין כאן ביסוס, יש העתק. בסרט עם ליאם שינו קצת מהאלמנטים ומהעלילה, אך הבסיס אותו בסיס, יש קטעים זהים, משפטים זהים, שמות זהים ואפילו האח אותו שחקן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין על מה אתה מתרעם.

הסרט עם ניסן אכן מבוסס על הסרט מ-2014,

שולמו תמלוגים, סידרו את הזכויות,

הכול תקין.

התסריטאי של הסרט המקורי גם מופיע ברשימת בקרדיטים,

ואם הבנתי נכון, גם הבמאי אותו במאי.

לא העתיקו כלום, פשוט צילמו שוב...

יש סרטים שצולמו מחדש בגרסאות שונות גם 7 פעמים ויותר.

עריכה אחרונה על ידי hans

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין מה אתה מתרעם, כל הסרטים של ליאם ניסן הם העתק אחד של השני :lol:

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז היית צריך להסתכל טוב על הטריילר ולקרוא על הסרט, ואז בטוח היית שם לב שזה סוג של רימייק (אם זו ההגדרה הנכונה...)

אמרת את אותו הדבר גם כשראית את הג׳וב האיטלקי עם מארק וולברג (למרות שזו גם לא דוגמא ממש טוב.. אבל לא משנה)?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפותח השרשור, אתה צודק לחלוטין.

זו חוצפה.

אני לא אמור לפתוח במחקר אקדמי כדי לגלות שסרט המוצג בפרהסיה הוא העתק או קשקוש דומה.

זה שזה חוקי לא אומר שזה תקין.

יש אצלי 2 סרטים הנושאים את השם 'סברינה', האחד מ-1954 והשני משנת 1995. שחקנים אחרים, עלילה שעברה התאמה לתקופת הסרט וכדומה.

אבל בשם שונה זה לשים מכשול לפני עיוור.

יוסי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש אנשים שיצליחו להתעצבן מכל דבר...

יש לי איזה מנהג מוזר כזה, ממש מוזר, של בדיקה מראש

מה אני צפוי לקבל כשאני עומד לשלם מאה ש"ח על משהו.

לא משנה מה. מברג. כרית. גם סרט.

גם איזו הצצה קצרצרה בביקורות לא תזיק,

כדי להימנע ממשהו שהוא לגמרי מביך

(סרט בנות במסווה סרט אימה או להיפך וכדומה).

עריכה אחרונה על ידי hans

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ידידי, יישר כוח.

כשיש לי זמן וחשק אני נוהג כמוך, אבל לא תמיד זה מסתייע.

אז להציג סרט כמעט זהה בשם אחר היא התנהגות לא ראויה בעיני.

חוץ מזה אגלה לך סוד.

אולי לא במקרה המדובר אבל בהרבה מקרים רק התנסות אישית יכולה לחשוף חוסר התאמה וכך הלאה.

מניסיוני למדתי שלרוב נקודת ההשקפה של מישהו אחר לא באמת מתאימה לשלי.

אפילו במקרים חשובים בהרבה כמו קניית רכב וכדומה קשה להתרשם מבדיקה קצרה ונסיעה קצרה לעומת שימוש יום יומי. מספיק שמהירות הנסיעה או תנאי הדרך ישתנו וכבר יתקבל רושם אחר. אז כמובן שבמקרה כזה תבדוק, תחפש חוות דעת וכך הלאה ועדיין אתה יכול להתאכזב בנקודה מסוימת.

יוסי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת נשגב מבינתי הסיפור הזה.

המשפט ה**שני** שמופיע בתיאור הסרט ב-imdb הוא משהו בסגנון "מבוסס על הסרט הנורווגי מ-2014".

מה אתם רוצים עוד? אזהרת צפייה? גילוי נאות?

אני מוכן להתערב, בלי לבדוק אפילו ביקורת אחת,

שגלגול של אותו משפט יופיע ב*כל* פסקה ראשונה של ביקורת.

אתם ממש מתארים את זה כמעשה נוכלות.

יש אלף ואחת סיבות לשימוש בשם אחר,

לא רק שיווקיות, גם מטעמי הסכמי הפצה וכיו"ב.

מה שנקרא, חיים בסרט :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

רגע, אתם מדברים על שחקן ה-DVD ליאם ניסן והבן שלו ים ניסן?

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...