Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

C4 1.2 טורבו 2015 או רנו מגאן האצ'בק 1.5 טורבו דיזל 2014

Jeka88
שימו לב! השרשור הזה בן 1694 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

בהנחה שאפשר להשיג את שני הרכבים באותו מחיר והסיטרואן עברה 90 אלף ק"מ והרנו 115 אלף ק"מ...

מי מבין שני הרכבים שבכותרת עדיף מבחינת אמינות,נוחות,נהיגה,אחזקה,טיפולים?

הרכב מיועד להישאר 4-5 שנים אצלינו.

או שפשוט ללכת על האופצייה שהיא הבסיסית ביותר ולקנות איזה מאזדה 3\6 משנת 2010?

הרכב מיועד לנסוע באיזור ה18 אלף ק"מ בשנה בעיקר בדרך בין עירונית.

עריכה אחרונה על ידי Jeka88

Peugeot 5008 1.6T Active 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 65
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לדעתי בחירה קשה.

מבחינת אמינות למנוע ה1.2 PURETECH שמענו דיווחים על בעיה עם רצועת התזמון (תוכל לראות בשרשור על רצועת התזמון של ה308 מדובר באותו מנוע ואותה רצועה) לכן מומלץ להחליף אותה בדיוק עכשיו.

למגאן דיזל יש גיר רובוטי בעל בעיות במוח גיר שדורש החלפה מידי פעם.

תיקון המוח גיר והחלפת הרצועה עולים בערך 2000-2500 שקל.

מצד שני למנוע ה1.5 דיזל של רנו יש רקורד אמינות יוצא מן הכלל יש מספר לא מבוטל של מנועים כאלו שכבר עברו את ה300-400 אלף ק"מ וממשיכים לנסוע מצד שני אין לדעת מה יהיה עם מנוע ה1.2 PURETECH אחרי 200-300 אלף ק"מ.

לדעתי הC4 יותר נוחה ובעלת איכות חומרים עדיפה מהמגאן בנוסף המנוע יותר חזק זריז ושקט והגיר יותר חלק ונעים אך המגאן חסכונית יותר מבחינת דלק ומוניטין אמינות המנוע מעולה.

זה עניין העדפה האישית שלך שתי הרכבים טובים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה התקציב?

בגדול הC4 נמכרת סביב ה40K, במחיר הזה תוכל להשיג מאזדה 3 2011 או 2012, אמנם 3 או 4 שנים פחות, אך באותה מידה כמו שאני תמיד אומר, יש היום כמות מטורפת של מאזדה 3 ישנות עוד משנות 2004-2005 שעדיין נוסעות ללא כל בעיה, ובלוח רובן אם לא כולן במצב נסיעה,

C4? אתה מוזמן לבדוק בעצמך כמה יש כאלה בלוח יד 2 ועוד משנות 2009-2010 מושבתות, ללא טסט, ללא גיר, ללא מנוע, לפירוד, צריכות השקעה כאן, והשקעה שם, ומה לא, לגבי הרנו באמת אין לי שמץ,

אז בין הC4 ובין ה3, "מאזדה"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד דעות??

GKILLER דיי סגר את הפינה. תעשה סיבוב על שתיהן ותחליט לבד. בכל מקרה את המאזדה לפני 2013 בכלל לא הייתי שוקל, זה רכב דור אחד אחורה. שני הרכבים סביב 100 אלף וכשתסיים איתם יהיו באזור ה 200 אלף ק"מ, טווח נסיעה שבו שני הרכבים כבר הראו אמינות טובה. אולי 308 1.2 טורבו פיורטק 2014? אותה מועצה אזורית.

יש רק דרך אחת לשחות 100 מטר בשביל להביא מדליה;

אתה מתחיל הכי מהר שלך, ואז לאט לאט אתה מגביר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לטעמי הרנו עדיפה ולו בגלל מנוע 1.5 ט"ד המעולה שלה , גם הגיר אמין הרבה יותר ממה שרבים חושבים והנפילות הם נקודתיות בלבד ואם קרה עלות התיקון אינה אסטרונומית.

בדרך ביןעירונית בנהיגה רגועה לא תתקשה לראות צריכה של 18 קמ"ל ברנו.

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה התקציב?

בגדול הC4 נמכרת סביב ה40K, במחיר הזה תוכל להשיג מאזדה 3 2011 או 2012, אמנם 3 או 4 שנים פחות, אך באותה מידה כמו שאני תמיד אומר, יש היום כמות מטורפת של מאזדה 3 ישנות עוד משנות 2004-2005 שעדיין נוסעות ללא כל בעיה, ובלוח רובן אם לא כולן במצב נסיעה,

C4? אתה מוזמן לבדוק בעצמך כמה יש כאלה בלוח יד 2 ועוד משנות 2009-2010 מושבתות, ללא טסט, ללא גיר, ללא מנוע, לפירוד, צריכות השקעה כאן, והשקעה שם, ומה לא, לגבי הרנו באמת אין לי שמץ,

אז בין הC4 ובין ה3, "מאזדה"

אתה מוזמן להסביר את הקשר בין מה שכתבת לבין מה שפותח השירשור ביקש לחוות דעת , C4 מודל 15 עם מנוע 1.2 ליטר טורבו אשר מצוידת בגיר אייסין יפני למהדרין...

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

GKILLER דיי סגר את הפינה. תעשה סיבוב על שתיהן ותחליט לבד. בכל מקרה את המאזדה לפני 2013 בכלל לא הייתי שוקל, זה רכב דור אחד אחורה. שני הרכבים סביב 100 אלף וכשתסיים איתם יהיו באזור ה 200 אלף ק"מ, טווח נסיעה שבו שני הרכבים כבר הראו אמינות טובה. אולי 308 1.2 טורבו פיורטק 2014? אותה מועצה אזורית.

יש בבית 308SW שנת 2015 טורבו,כשאמרתי מאזדה התכוונתי למאזדה שנת 2010 ולא הדור החדש יותר...

308 פיורטק רגילה עולה יותר מהסיטרואן ומהרנו...

Peugeot 5008 1.6T Active 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מוזמן להסביר את הקשר בין מה שכתבת לבין מה שפותח השירשור ביקש לחוות דעת , C4 מודל 15 עם מנוע 1.2 ליטר טורבו אשר מצוידת בגיר אייסין יפני למהדרין...

זו הזדמנות להשתלח ביבואן ובמוצר.

אני מתנייד בסיטרואן ישנה וזה הרכב שנותן תמורה הכי טובה למחיר.

רכב משפחתי קומפקטי שנת 2015 שנמכר ב-40 אלף זו תמורה מעולה

צביעות היא נגע רע! היזהרו מאלו שיחייכו אליכם היום ומחר יתקעו לכם סכין בגב

מחפש 308 1.2, סביבות 100,000 ק"מ, רק עם מנוע גמור, לא סטיישן ולא בצבע אדום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נדמה לי שאזהרותיו של "ארצות הפרא" מפני ה"קטסטרופה" המצפה לכל מי ששוקל לקנות משהו של PSA הן כבר ענין די שיגרתי, אין טעם רב להתייחס אליהן. גם הרעיון הזה של העדפת מכונית יפנית ישנה בכמה שנים, הוא כבר חלק מתפיסת העולם שלו, כולל הנתונים "העובדתיים" שאינם בדיוק נסמכים על משהו למעט מה שנראה כתחושת בטן המנסים לאשש אותה. נדמה לי שדווקא להנהלה צריך שיהיה ענין בתופעה הזו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש בבית 308SW שנת 2015 טורבו,כשאמרתי מאזדה התכוונתי למאזדה שנת 2010 ולא הדור החדש יותר...

308 פיורטק רגילה עולה יותר מהסיטרואן ומהרנו...

https://m.yad2.co.il/ad/0g2esc

לא פעם העלו כאן בחצי שנה האחרונה שהסטיישנים עפים בארבעים פלוס. בדוק בלובינסקי.

יש רק דרך אחת לשחות 100 מטר בשביל להביא מדליה;

אתה מתחיל הכי מהר שלך, ואז לאט לאט אתה מגביר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לטעמי הרנו עדיפה ולו בגלל מנוע 1.5 ט"ד המעולה שלה , גם הגיר אמין הרבה יותר ממה שרבים חושבים והנפילות הם נקודתיות בלבד ואם קרה עלות התיקון אינה אסטרונומית.

בדרך ביןעירונית בנהיגה רגועה לא תתקשה לראות צריכה של 18 קמ"ל ברנו.

1:18 ברנו מחוץ לעיר? זהו? נראה לי שצריך להדביק את הדוושה לרצפה בשביל צריכה כזאת מחוץ לעיר.

מניסיון שלי - כביש 6 + מזגן + 4 מבוגרים ברכב חלק ניכר מהק"מ שעשה הרכב + מטען - 1:22. האצות רגועות, מהירויות סבירות בכביש 6. (לא 90 קמ"ש ולא 150 קמ"ש)

מבחינת אמינות המנוע - אכן, K9K מאוד אמין.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לטעמי מגאן, החזקתי פעמים פלואנס בליסינג, רכב נוח וחסכוני להפליא, שים לב לגיר (שהוחלפו בו הקלאצ'ים),

עוד משהו מעצבן זו מערכת בקרת האקלים שממש לא נוחה לתפעול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ללא קשר לארץ הייצור,

אני מעדיף לקנות רכב נורמלי, (כן כמו מאזדה), מאשר לקנות רכב שצריך להזהר רק מהזה או לוודא שההוא עובד, ולבדוק את לא יודע מה, לפתוח יד2 ורבע אם לא יותר מהדגם הזה מושבת, למה לי להיכנס למטה חולה,

אני רוצה רכב שאבדוק את מה שבודקים בשגרה, שמן מים ולחץ אוויר כל כשבוע, שבועיים, ודלק, "זהו", לא רוצה לבדוק לא מצב הרצועה שתעלה לי כ2500 ש"ח החלפה מוקדמת ולא לפי ההצהרה המקורית של היצרן, לא ממיר קטליטי, לא להשתמש בשמן "מיוחד" שיעלה לי פי 3 משמן נורמלי ועוד על מנוע מרעיש משולש בוכנות, לדאוג לגומיות דלתות כל X שנים, או להגיע כדי לתדלק ובום לא נפתח פתח הדלק, או חסר שמן מנוע ברכב בן שנתיים, לתקן מדחס מזגן ברכב בן 3, או מנוע ווישרים, או כל בעיה חשמלית אחרת והרשימה עוד ארוכה (ואני אומר את זה מניסיון מיגע עם הרכבים האלה), עם כל הכבוד לרצון בהמלצות האינסופיות לטרנד, אני ממש לא צריך את הכאב ראש הזה,

אז כן, אני מעדיף לרדת שנתיים שלוש, ושוב לקנות רכב "נורמלי" שאם אסע איתו לירח, לא יתרגש, השנתון לא אומר כלום במקרה הזה, זה לא נקרא תמורה טובה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה באמת חושב שבמאזדה בת 7-8 לא יהיו לך כניסות למוסך להחלפת חלפים בגלל בלאי?? יהיו,ולא מעט.

לחבר טוב יש מאזדה 3 מודל 2012 עם 93000ק"מ,הרכב לא עבר תאונות מעולם ומטופל במוסך מאזדה.

אני הופתעתי מכמות הפעמים שהוא נכנס למוסך להחלפת חלפים בגלל בלאי,מחלקי פרונט כמו מייצבים ותפוחים,ועד בולמים,החלפת צינורות מערכת חימום במנוע.

אז רק להכניס את צורת המחשבה שלך למוד ריאלי,אתה פשוט פולט דברים שהם רחוקים מלהיות מדוייקים,אתה מטעה וחבל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1694 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...