Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

C4 1.2 טורבו 2015 או רנו מגאן האצ'בק 1.5 טורבו דיזל 2014

Jeka88
שימו לב! השרשור הזה בן 1698 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

^

לא דיברו על 2018.

Wildlands, אף אחד לא נעלב ממה שאתה אומר, אתה יכול לקרוא לאיזה רכב של מי שאתה רוצה זבל לא חושב שמישהו מתרגש, הבעיה היא בהרעלה שלך שיוצרת מציאות משלה. ומסתבר שאתה גם אוהב להציק לאנשים... האובססיה הזאת הפכה לאוסף הטרלות כמו של החופש הגדול.

ט.ל.ח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 65
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

היו לו גם שרשורים שהוא מפרגן לפג'ו, כמעט כמו אאוטלנדר....שאת האמת, אני די מתגעגע אליו

לא דיברתי על 2018, אחרי הניתוק של מזדה מפורד הרמה של הרכבים השתנתה, שוב, זה לא שיא הפינוק אבל בהחלט קפיצה ברמה.

Opel INSIGNIA 2013 2.0T Edition - For me

ReflashTeam IL stage 1 Remap.

Opel INSIGNIA 2015 2.0T Cosmo - For the wife ;)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי חבר שקנה מאזדה 3 קומפורט ב 2018 חדשה, הרכב הזה רחוק מבינוני וכמה שאני גם אוהב ומעריך רכבים תוצרת צרפת מבחינת איכויות המאזדה 3 לפחות מהשנים האחרונות הוא רכב מעולה שעומד בכבוד לצד הטובים בקטגוריה.

זה שהוא מעריץ חזק של המאזדה ועל הדרך הוא מטנף על הצרפתיות גם אם לא בצדק זה לא אומר שהרכב שאותו הוא מעריץ בינוני.

לא צריך בכח לרדת על היצרן שהוא אוהב רק בשביל ״להחזיר״ לו, אפשר לתקן אותו ואת הדברים שמפיץ בלי להתייחס לאיכויות של המאזדה 3.

גם לנו יש מאזדה 3 2017 מהדגם שאחרי מתיחת הפנים, הרכב אחלה, הפתיע אותי בהרבה דברים לטובה, אבל מה זה רלוונטי לפות"ש? הדור הנוכחי של המאזדה לא רלוונטי במסגרת התקציב שלו, בטח לא הדגמים אחרי מתיחת הפנים שזכו גם לבטיחות אקטיבית. אז סבבה, אחלה רכב - במה זה תורם לדיון?

ולפני שיקפצו עליי שאת המגאן החליפה מאזדה 3, הסיבה העיקרית הייתה היעדר מערכות בטיחות אקטיביות במגאן גראנד קופה (ששווקה כך עד השנה) וגם עקב היעדר גרסת הצ'באק/סטיישן שאנחנו מעדיפים על פניי סדאן. (אם כי היינו רוכשים את המגאן בגרסת הסדאן, לו היו לה מערכות בטיחות אקטיביות)

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסופו של דבר התקציב ירד ולכן שני הרכבים שבכותרת אינם רלוונטים לי.

מנסיון עם פג'ו 308 סטיישן עם מנוע כמו שיש בסיטרואן אני יכול להמליץ על השילוב הזה....

אם אני לא טועה יש ביד 2 עכשיו כמה סיטרואנים שנמכרים סביב המחיר שציינת.

Peugeot 5008 1.6T Active 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 6 חודשים מאוחר יותר...
בסופו של דבר התקציב ירד ולכן שני הרכבים שבכותרת אינם רלוונטים לי.

מנסיון עם פג'ו 308 סטיישן עם מנוע כמו שיש בסיטרואן אני יכול להמליץ על השילוב הזה....

אם אני לא טועה יש ביד 2 עכשיו כמה סיטרואנים שנמכרים סביב המחיר שציינת.

מעיר את השרשור , לא מחפש רכב כרגע אבל סתם מתוך אובססיה לצרפתיות אוהב להסתכל על תלונות בפורום

מנסיון דל שלי ( שני רכבי סיטרואן ) אחד שנת 2000 קסארה בנזין הגיע ל120 אקמ , לצער המוכר שקנה אותו חדש שמכר לי אותו המנוע נהרס אחרי נזילת שמן שלא התגלתה ואני קניתי אותו עם מנוע חדש ב4500 שקלים ( בשנת 2012 ) , במהלך השלוש שנים שהיה אצלי החלפתי רדיאטור פעם אחת כי פשוט היה נמאס לי למלא כל שבועיים נוזל ירוק ( קיבלתי את הרכב עם רדיאטור דפוק ) - עלה לי בכפר קאסם אצל בילאל המלך 700 שקלים. האמת נראה לי שעשיתי לרכב רק טיפול אחד ( ישור קו ) ועוד פעם אחרי שנכשלה טסט תיקנתי איזה מסרק או משהו , במהלך ה3 שנים וזאת הייתה תקופה שגרתי באילת ועוד הייתי עושה נסיעות לתל אביב כל חודש ( כן הייתי כוסס ציפורניים בדרך ).

גם לחבר שלי היה קסארה דיזל שנת 2000 וגם לו הייתה בעיה עם הרדיאטור וגם הוא לא החליף והיה ממלא מים כל יום :)

שנינו עבדנו באילת ויום אחד אישתי חזרה עם גלגל מפונצר והרזרבי פשוט התפרק על הכביש מרוב שהיה ישן - לקחתי את הקסארה של החבר להחליף גלגל והיא עלתה באש בדרך :)

הקסארה שלי נמכרה ב2016 במחיר של 3500 לשני ירושלמים נחמדים שעשו איתה טוטל לוסט בדרך מתל אביב לירושלים.

הרכב השני שקניתי היה סי 4 שנת 2008 בשנת 2016 ב25 אלף שקלים לרכב היה 34 אלף קמ , ומשרת אותי עד היום ( הפעם אני נוסע לבאר שבע מרעננה ) - הגיע ל80 אלף קמ ובעזרת השם עד 200 חמסה חמסה, פרט לאלטרנטור ( השלישי במספר שהוחלף לרכב , שניים על ידי הבעלים במוסך מרכזי והשלישי על ידי במוסך ליד עיספיה - שם טיילנו ביום שבת אחד ) לא הייתה לי שום בעיה. לבעל הרכב שמכר לי אבל זה סיפור אחר… הוא החליף בנוסף שמן גיר , שסתומים בגיר, תרמוסטט , רדיאטור ומצנן חימום. דרך אגב האלטרנטור השני שהוחלף במרכזי היה יד שניה מפירוק רכב בכלל לא צרפתי ( מיצובישי ) וגיליתי את זה כשהחלפתי אותו…כנראה כל הטיפולים האלו גרמו לו להטיס את הרכב ליד הבאה וכך נוצר מצב שרכב שהוא קנה ב110 אלף שח נמכר ליד שניה ב25 !

לדעתי הרכב הבא שלנו יהיה קקטוס אוטומט שנתון 2017 שאותו אקנה בעוד שנתיים שלוש בפחות מ30 אלפים.

סיטרואן זה רכב ליד שניה…

עריכה אחרונה על ידי עומר_לס
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1698 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...