Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם לדעתכם רכב כיום זה מותרות בישראל?

FuriousLift
שימו לב! השרשור הזה בן 1891 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז מנכ"לית משרד התחבורה ניסתה לנסוע בתחבורה הציבורית.

המסקנה שלה: לה זה לא מתאים, כי המצב שלה מאוד מיוחד, כלומר היא גרה רחוק ויש לה ילדים.

לשאר פשוטי העם, זה ממש מעולה.

וזה ילדים, למה אף פעם לא תהיה פה תחבורה ציבורית יעילה.

https://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-5462854,00.html

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 114
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

גם אבל ממש לא רק. הצורך הבלתי פוסק להתחבב על החרדים והפחד מהטקסים הפאגניים שלהם שיתחילו לצוץ (בטבריה כבר התחילו), לרבות הפולסא דנורא לבינתיים משתקים כל פוליטיקאי מצוי. מי יודע, אולי סמיון יביא את הישועה (לא באמת).

Sent from my Galaxy Note 9

עריכה אחרונה על ידי ALÞћÃ
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לקחה לה הנסיעה כשעה וחצי ( ב 5:50 עלתה על האוטובוס בעמק חפר , ובשעה 7:10 הגיעה למשרד ונוסיף 9 דקות הליכה לתחנה , ואופטימי זמן המתנה בתחנה 1 דקה)

וזה בשעה מוקדמת מאוד. אני מניח שעם רכב פרטי, בשעה הזאת זה היה לוקח בין חצי לשליש זמן.

גם אני מבקר במפגש השפלה... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זאת שאלה מאוד אינדיווידואלית כי אם יש לי אופציה להגיע לעבודה נניח ברכבת שזאת חלופה הוגנת באותו זמן שיקח לי ברכב ואין לי עוד נסיעות מחוץ לעבודה ובסופי שבוע אז זה יכול להתפרש כמותרות מצד שני גם להתפנק על עגבניה בארוחת בוקר זה מותרות כי אתה יכול לשבוע מלחם ומרגרינה בתוספת מלח

מה שכן בטוח שרכב זאת הוצאה לא מבוטלת וככל שאתה משתמש ברכב יותר כמו לנסוע לים שלא נראה לי אתה מעדיף לנסוע באוטובוס ונוסע לטבע לטייל בסופשים אז אתה ממצה את ההוצאה הזאת וכך אתה חי עם פחות נקיפות מצפון על הוצאות מיותרות..

כל אופן בשבילי רכב זאת אהבה אז כך שזה ממש לא משנה לי

בסופו של יום כולם זורקים ז#ן על כולם בכביש. רק שהז#ן של האוטובוס גדול יותר.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לקחה לה הנסיעה כשעה וחצי ( ב 5:50 עלתה על האוטובוס בעמק חפר , ובשעה 7:10 הגיעה למשרד ונוסיף 9 דקות הליכה לתחנה , ואופטימי זמן המתנה בתחנה 1 דקה)

וזה בשעה מוקדמת מאוד. אני מניח שעם רכב פרטי, בשעה הזאת זה היה לוקח בין חצי לשליש זמן.

30 דקות בקצב סביר.

45 במהירות כמעט חוקית.

היא גם לקחה את אחד הנתיבים הטובים ביותר, נתניה תל אביב, שיש בו נת"צ ויצאה בשעה טובה יחסית.

בקיצור, דווקא היא יושבת במסלול ממש סבבה, אבל לא בא לה.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וכל עוד הליכוד יהיה בשלטון, המצב ישאר על כנו.

גם אם תעלה לשלטון עלה ירוק בשיתוף מפלגת ברווזים סיביריים, המצב יישאר על כנו.

תמיד, אבל תמיד, האזרחים הם אלה שבוחרים לעצמם את השלטון, בין אם מדובר בדמוקרטיה, דיקטטורה אן מונרכיה.

השלטון הוא בסך הכל השתקפות של כלל האוכלוסיה.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היא מנכלית,לא חושב שיש הרבה או בכלל בתפקיד ברמה הזו שנוסעים בתח''צ.

מעבר לעובדה שהיא צריכה את הרכב לצאת לפגישות וכו'.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עזבו אתכם. הציבור לא רוצה תחבורה ציבורית טובה. נקודה. קל לדבר, אבל כמעט אף אחד לא מוכן לשלם את המחיר.

מה שניתן לעשות זה להתנהל חכם יותר ברמת היחיד. לדוגמא לקנות דירה בשכונה קרובה לרכבת או צירי תחבורה מרכזיים, לחפש עבודה רק במקומות נגישים לתחבורה ציבורית, לחפש עבודה בפריפריה גם במחיר של ירידה מסוימת במשכורת, לבקש לעבוד לפחות יום בשבוע מהבית, לבקש לעבוד בשעות גמישות יותר שיאפשרו לכם להגיע אחרי הפקקים ולצאת אחרי הפקקים ועוד ועוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

הציבור רוצה פיקנטו מסובסדת, לא רכבות ואוטובוסים.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

מסכים אתכם אבל חלקית, כי כן, הציבור מפונק לאללה.

מצד שני גם הרגילו אותו שפשוט אין אלטרנטיבה.

אני טס בזמן הקרוב פעמיים, לא יכול לקחת רכבת.

לא שאני צריך לעשות ג'אגלינג ומתעצל, פשוט לא יכול, אין רכבות בזמן הדרוש לי.

אז הנה עוד אוטו על הכביש, כמה פעמים. וכמוני עוד מאות באותו רגע.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה היא לא "האם הציבור נוסע ברכב פרטי כי אין ברירה", אלא "האם הציבור דורש תחב"צ מהשלטון בעדיפות גבוהה", כלומר, הממשלה לא מתעדפת תחב"צ כי ברור לה שזה לא משהו שאפשר לגזור ממנו קרדיט ציבורי, עדיף פשוט לסבסד פיקנטואים להמונים.

וכבר אמר ש. חנוך, "הציבור מ@#&* ולכן הציבור ישלם".

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הציבור רוצה עבודה שתעניק לו רכב ליסינג עם דלקן. בעיני ישראל ישראלי זה נחשב לפסגת הקריירה. סמל סטטוס נוצץ שאפשר לשים בחנייה ולנקר לשכנים את העיניים.

בישראל לא תקום תחבורה ציבורית טובה בלי השקעה לאומית אדירה. קל לזרוק את השני שקלים באינטרנט, אבל ברגע שאנשים יצטרכו לשלם את החשבון תשמעו מנגינה שונה לגמרי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי אם הייתה תחלופה לרכב פרטי בתח"צ הציבור היה בוחר בה. אצלי למשל, זמן נסיעה בבוקר עם רכב לוקחת כי 25 דק. ובתח"צ תלוי אם זה רכבת או אוטובוס כולל הגעה לתחנות וחלופות שצריך מגיע לשעה, שעה וחצי. תוסיפו לכאן שאם אתה צריך לפזר ילדים בגנים שפותחים את שערים כמו דואר ישראל ולא דק לפני. מרווח בין אוטובוס לאוטובוס לפחות חצי שעה. מה נשאר רק רכב פרטי. הייתי ממש שמח לקרוא עיתון או סתם לגלוש בטלפון בזמן נסיעה לעבודה ובחזור ועוד לחסוך 15000ק"מ בשנה בקילומטרז ברכב הפרטי שלי. אז כן אין ברירה נוסעה יום יום ברכב הפרטי שלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה בסדר, ניסנקורן כנראה הבטיח להם עוד תוספת שכר ולפתע כולם החלימו וישובו לעבודה בשעות הקרובות, עד לשגעון הבא. וקהל הנוסעים כרגיל שבוי.

Sent from my Galaxy Note 9

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1891 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...