Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ייעוץ בקניית רכב מסוג גולף GTI - האם מדובר בחתול בשק?

liory931
שימו לב! השרשור הזה בן 1894 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היא נמכרת מעל מחירון כי יש ביקוש ער לרכב הזה, והביקוש עולה על ההיצע באופן משמעותי.

למה הביקוש כל כך גדול? זו כבר שאלה מורכבת. סיבה אחת, לדעתי, היא שהרכב נתפס כמאופק ומקרין בגרות לעומת אפשרויות אחרות בטווח המחיר הזה, וזה משהו שמעניין אנשים שרוצים זאב בעור של כבש - רכב שיכול לבצע מעולה אבל לא בולט לעין.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חיפשתי אחרי ה gti שלי כמעט 3 חודשים עד שסוף סוף מצאתי את מה שקניתי. היה לי חשוב רכב סטוק ,5 דלתות וידנית וכמובן לא לשלם 50 מעל המחירון ( ויש כאלה שביקשו 20 ו 30 ו 40 מעל המחירון.)

כדי לקנות רכב נישה צריך להיות מאד סבלני - לא הייתי פוסל רכב ממגרש (כמעט קניתי אחת מאוטודיל) בתנאי שבודקים את הרכב בשבע עיניים !!

לא חסר בעלים של GTI שהתלהבו מרכב כזה או אחר באיזה מגרש וביצעו החלפה. לא הייתי פוסל על הסף , למרות שמדובר ברכב עם שוק חזק מאד , רוב הרכבים "השווים" נמכרו תוך יום או יומיים מיום הפרסום.

את הרכב שפרסמת, רכב חברה, 7 אלף ק"מ יותר ממה שפורסם, תיקוני צבע לא ברורים, דבר עם השותף, תחזור מחר, היחס של "זה מה שיש" .. לא הייתי שם אצלו 130 - 140 אלף שקל !!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חיפשתי אחרי ה gti שלי כמעט 3 חודשים עד שסוף סוף מצאתי את מה שקניתי. היה לי חשוב רכב סטוק ,5 דלתות וידנית וכמובן לא לשלם 50 מעל המחירון ( ויש כאלה שביקשו 20 ו 30 ו 40 מעל המחירון.)

כדי לקנות רכב נישה צריך להיות מאד סבלני - לא הייתי פוסל רכב ממגרש (כמעט קניתי אחת מאוטודיל) בתנאי שבודקים את הרכב בשבע עיניים !!

לא חסר בעלים של GTI שהתלהבו מרכב כזה או אחר באיזה מגרש וביצעו החלפה. לא הייתי פוסל על הסף , למרות שמדובר ברכב עם שוק חזק מאד , רוב הרכבים "השווים" נמכרו תוך יום או יומיים מיום הפרסום.

את הרכב שפרסמת, רכב חברה, 7 אלף ק"מ יותר ממה שפורסם, תיקוני צבע לא ברורים, דבר עם השותף, תחזור מחר, היחס של "זה מה שיש" .. לא הייתי שם אצלו 130 - 140 אלף שקל !!!

40 מעל מחירון כבר קונה חדש. מה עוד אתה יכול לספר לי בזמן הזה שחיכית והתנסית? קצת תובנות על הרכב ובכללי?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם דגם מסוים נמכר באופן קבוע מעל המחירון (למשל גולף GTI, מיאטה),

למה המחירון לא מתיישר לפי זה?

אתה באמת שואל ?! המחירון הוא לא בשביל לשקף את מחיר השוק. הוא עבור חברות הביטוח .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוטו דגיל היא הטרייד אין הרשמי שדל צ'מפיון (היבואן)- אם מצאת את הרכב שם הנפילה לא תהיה גדולה על אף הסירחון העולה מהעסקה.

במגרש פרטי שאינו טרייד אין של היבואן במיוחד בערי הסוחרים הקלאסיות: נתניה//ב"ש/ראשל"צ /חולון תקבל רכב שחוט.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם דגם מסוים נמכר באופן קבוע מעל המחירון (למשל גולף GTI, מיאטה),

למה המחירון לא מתיישר לפי זה?

כי מי שקובע את המחירון מנותק מהשוק וכי סכומי העסקאות האמיתיים מן הסתם לא מפורסמים (אם כי סדרי הגודל ידועים)

ועם זאת, אני חייב לציין שהGTI שלי עלתה כמה חודשים באופן רצוף במחירון אחרי שקניתי אותה ,כנראה בנסיון כן לשקף את השוק.

לגבי אוטודיל ,זה סוחר בסופו של יום וצריך להיזהר בהתאם .

קיים שם סיכוי שמישהו עשה טרייד אין והחזיר רכב טוב , אבל שמעתי שרכבים טובים ומבוקשים גם שם עוברים מפה לאוזן ולא מפורסמים.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש סוחר ויש סוחר- הם טרייד אין של היבואן ולא יעשו לעצמם שם רע ויקחו רכב שחוט שעבר תאונה קשה/מנוע או גיר דפוק ולא יתקנו מה עוד שהם מוסרים את הרכב ללקוח עם אחריות שנה על מנוע וגיר (מניח שזה לא כולל מצמדים ככל שזה רלוונטי לגיר של הרכב הספציפי).

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש סוחר ויש סוחר אבל הוא עדיין נשאר סוחר.

יש רכבים שבהגדרה לא מגיעים לסוחר לכן צריך להיזהר.

אני מניח שGTI חדשות יחסית נניח 2018 כן יכולות להגיע לסוחר כי הפער בינן לבין חדשות מהחברה הוא נמוך ולכן קשה למכור בשוק החופשי.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי,

בהמשך לנושא - עדיין מחפש וכמובן סבלני - שאלה אליכם :

במשך למעלה מעשור נהגתי להחליף רכב בערך כל שנתיים והקפדתי תמיד לקנות רכב יחסית חדש עם ק"מ פחות מ 40K (פעמיים קניתי רכב חדש)

הפעם אני מתכוון להחזיק אותו לפחות 3 שנים (בתיאוריה. בפועל, מי יודע מה יהיה...)

האם הגישה שלי לק"מ כלכך נמוך אכן מציאותית ? (בלי קשר לתקציב) כלומר אני מתכוון האם הפחד שלי מק"מ 70K+ אכן גורם לי לפספס רכבים טובים?

עריכה אחרונה על ידי liory931
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא רואה בעיה ברכישת רכב עם 70 אלף ק"מ אם הוא מטופל כהלכה. ברור שעדיף מה שפחות ק"מ - אבל ברכבים שגם ככה קשה למצוא, להתעקש על ק"מ נמוך יכול להפוך את החיפוש לארוך מאוד.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה איזה שנתון הרכב.....

רכב בן שנתיים עם 70 אלף ק"מ, לא הייתי קונה.

רכב בן 4 עם 70 אלף ק"מ זה סבבה.

אם אתה מחפש רכב בן 4 עם 40 אלף ק"מ ולא מוכן לשלם מעל המחירון , אז צריך לצפות לנס כדי למצוא אחד כזה.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמוהה בעיני התגובות על אוטודיל.

יש להם שם אסטון מרטין, מרצדס AMG, אאודי RS ועוד הרבה רכבים יותר יוקרתיים ונישתיים מגולף GTI.

כמו לכל רכישה שהיא יד שנייה צריך לבוא מפוקס ולעשות את הבדיקות הנדרשות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהצלחה:

https://www.facebook.com/JonatanMotors/posts/1611272615642734

גולף GTI

סימן 7 החדשה

דגם 5 דלתות ידנית

-עלייה לכביש 08/2015

-יד ראשונה פרטי 00 בעלים קודמים

-37,000 ק"מ מטופלים ומתועדים במורשה לאורך כל השנים

-רכב נקי, ללא תאונות כל חלקי המרכב מקוריים

רשימת איבזור הדגם:

*מפתח חכם מלא

*חישוקים 17" GTI

*חיישני תאורה וגשם

*מערכת מולטימדיה מתקדמת

*גג פנורמי

ועוד

מחיר דרישה: 142,000 ש"ח בלבד.

משכנתא זה קל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1894 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...