Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רוצה להביא/לגנוב/לייבא/להשיט/לקמבן/להגניב טסלה לארץ! איך ??

TheWiz
שימו לב! השרשור הזה בן 1751 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

טסלה D100 עולה באנגליה £93,205

שזה בערך חצי מיליון ש"ח.

תוסיף על זה את כל המיסים ששילמו האנשים שהביאו לארץ למבורגיני וכל השאר תגיע בערך למיליון ש"ח אם לא יותר.

אנשים לא מבינים שטסלה מודל S או X הם רכבים מאוד יקרים, זה לא רנו זואי

שני דברים.

-לא מחשבים מיסוי על מחיר בבריטניה, כי אתה לא תייבא רכב משם (הגה הפוך) אם כבר להוסיף מס אז על המחיר בגרמניה או ארה"ב.

-על רכב חשמלי יש מס נמוך לעומת רכב בנזין.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

שני דברים.

-לא מחשבים מיסוי על מחיר בבריטניה, כי אתה לא תייבא רכב משם (הגה הפוך) אם כבר להוסיף מס אז על המחיר בגרמניה או ארה"ב.

-על רכב חשמלי יש מס נמוך לעומת רכב בנזין.

https://www.adac.de/infotestrat/autodatenbank/wunschauto/detail.aspx?mid=281679&bezeichnung=tesla-model-s-100d

מחיר בגרמניה 447,564 ש"ח

לייבא מכונית שאין לה יבואן דורש הרבה שוחד למדינה בשביל זה יגע למיליון

אייל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בישראל רכב עם טווח של 400-500 ק"מ לא זקוק לעמדות טעינה מהירה.

אם לא נוסעים בכל יום לאילת, מספיק לטעון אותו רק פעם או פעמיים בשבוע מהשקע הביתי בזמן שהוא גם ככה עומד בלילה בחניה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי מציע לך להמתין, מאחר ושני רכבים חזקים צפויים לעבור תקינה ישראלית בשנה שנתיים הקרובות, פורשה טאייקן (שלוש רמות גימור), ואאודי אי טרון ג'י טי. כדאי לזכור כי כיום שיעור המיסוי על רכב חשמלי מאוד אטרקטיבי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

https://www.adac.de/infotestrat/autodatenbank/wunschauto/detail.aspx?mid=281679&bezeichnung=tesla-model-s-100d

מחיר בגרמניה 447,564 ש"ח

לייבא מכונית שאין לה יבואן דורש הרבה שוחד למדינה בשביל זה יגע למיליון

יד שניה, שנה וחצי על הכביש פחות מ-6 אלף ק"מ עולה 65,000 יורו שהם 270,000 ש"ח. תוסיף שליחה, תקינה, עמדת טעינה, בלה בלה הגעת ל-350,000 ש"ח (והגזמתי). תוסיף 10% מס הגעת לפחות מ-400,000 ש"ח

ישנן כבר כמה טסלה שמטיילות בארץ, שקיבלו אישור אחרי שהחברה מגרמניה אישרה שתשלח צוות במידת הצורך או משהו כזה.

34

g1690: לא מעוניין להמתין לרכבים אחרים. זה הרכב שאני מעוניין בו.

bobi: בינגו

LotusElise: ראה חישוב למעלה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יד שניה, שנה וחצי על הכביש פחות מ-6 אלף ק"מ עולה 65,000 יורו שהם 270,000 ש"ח. תוסיף שליחה, תקינה, עמדת טעינה, בלה בלה הגעת ל-350,000 ש"ח (והגזמתי). תוסיף 10% מס הגעת לפחות מ-400,000 ש"ח

ישנן כבר כמה טסלה שמטיילות בארץ, שקיבלו אישור אחרי שהחברה מגרמניה אישרה שתשלח צוות במידת הצורך או משהו כזה.

34

g1690: לא מעוניין להמתין לרכבים אחרים. זה הרכב שאני מעוניין בו.

bobi: בינגו

LotusElise: ראה חישוב למעלה

אחת מהן יוצאת לטיפולים בירדן אני יודע ולא מגיע צוות מגרמניה.

קובי

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עדיין חושב שהחישוב הסופי שלך,רחוק מרחק כמה עשרות\מאות אלפי שקלים מהמחיר האחרון שתשלם.

אם זה באמת היה עולה ככה,הרבה אחרים היו מייבאים כבר (סוג של סופר קאר בזול)

בכל מקרה אם תלך על זה - נשמח לעדכון :D

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יד שניה, שנה וחצי על הכביש פחות מ-6 אלף ק"מ עולה 65,000 יורו שהם 270,000 ש"ח. תוסיף שליחה, תקינה, עמדת טעינה, בלה בלה הגעת ל-350,000 ש"ח (והגזמתי). תוסיף 10% מס הגעת לפחות מ-400,000 ש"חישנן כבר כמה טסלה שמטיילות בארץ, שקיבלו אישור אחרי שהחברה מגרמניה אישרה שתשלח צוות במידת הצורך או משהו כזה.

34g1690: לא מעוניין להמתין לרכבים אחרים. זה הרכב שאני מעוניין בו.bobi: בינגוLotusElise: ראה חישוב למעלה

שכחת משהו בסיסי מע"מ 17% על כל הסכום. 10% מס זה רק מס רכישה, (במקום עד 82%) בנוסף יש גם את מס רכבי יוקרה (מעל 300 אלף ש"ח)עריכה : רכב חשמלי שמיובא שלא ממדינת המקור משלם 38% מס על כל העלות (רכב , שילוח , ביטוח ) לפני מס יוקרה https://taxes.gov.il/customs/Pages/Pages/madrihyevuishirehev.aspx עריכה אחרונה על ידי YaronNahum

גם אני מבקר במפגש השפלה... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 חודשים מאוחר יותר...
טוב, עכשיו יש את המודל 3 בגרסת הסטנדרט פלוס שזה ל380 ק"מ בטעינה אחת ב40 אלף דולר מארהב

ממש משתלם, כמה אתם חושבים שזה יעלה

המחירים בארה״ב לא רלוונטיים לישראל כי לדגם האמריקאי שקע הטענה יחודי לטסלה כך שלא תוכל להטעין את הרכב בישראל. לדגם האירופאי של המודל 3 יש שקע טעינה CCS-2 שמאפשר הטענה (גם מהירה) בעמדות שקיימות בארץ. בדוק את המחיר בגרמניה כבסיס לחישוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המחירים בארה״ב לא רלוונטיים לישראל כי לדגם האמריקאי שקע הטענה יחודי לטסלה כך שלא תוכל להטעין את הרכב בישראל. לדגם האירופאי של המודל 3 יש שקע טעינה CCS-2 שמאפשר הטענה (גם מהירה) בעמדות שקיימות בארץ. בדוק את המחיר בגרמניה כבסיס לחישוב.

יש מתאם שמאפשר לבצע טעינה למודל S ו X עם מחבר CCS בעלות של 190$ (של טסלה). חפש בגוגל.

הדגמים אמריקאים בעלי תקינה אמריקאי ולא אירופאי אבל לפי חוק החדש שיצא לא מזמן בארץ ניתן ליבא רכבים עם תקן הזה ולקבל רישוי אז לא הייתי פוסל אפשרות יבוא של הרכב מארה"ב במיוחד שלא יהיה את המס יוקרה 38%

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש מתאם שמאפשר לבצע טעינה למודל S ו X עם מחבר CCS בעלות של 190$ (של טסלה). חפש בגוגל.

הדגמים אמריקאים בעלי תקינה אמריקאי ולא אירופאי אבל לפי חוק החדש שיצא לא מזמן בארץ ניתן ליבא רכבים עם תקן הזה ולקבל רישוי אז לא הייתי פוסל אפשרות יבוא של הרכב מארה"ב במיוחד שלא יהיה את המס יוקרה 38%

מדובר על מתאם לדגמים האירופאים של מודל S/X, לא לאמריקאים. כמו כן, במכוניות שלא נבנו בחודש האחרון, צריך לבצע התאמות במכונית במוסך כדי שהמתאם יעבוד. בדכמי טסלה בארה״ב יש שקע טעינה יחודי להם. לטעינה מהירה, אין כרגע מתאמים מהשקע הזה לשום דבר אחר. אין גם מתאמים מהשרע הזה לחיבור תלת פאזי כי השקע הזה פשוט לא תומך בחיבור תלת פאזי. יש מתאמים לחיבור חד פאזי וזו הדרך היחידה שתוכל בה לטעון את המכונית בישראל. זו הבעיה ולא צבע המאותתים.

בנוסף, כיוון שטסלה לא תומכת רשמית בישראל לא תהיה לך קישוריות סלולארית, ניווט וסביר ש-Autopilot לא יוכל לפעול, לא משנה אם תביא מכונית בתקינה אירופאית או אמריקאית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדקתי באתר הגרמני והגרסה הבסיסית עולה 44500 שזה כולל מע''מ מקומי של 19% ללא מע''מ הרכב יעלה 37 אלף יורו לפני מיסים.

המחיר שמפורסם בארה״ב לא כולל מיסים וגם לא כולל הובלה. לפי חוק פדרלי דמי ההובלה הם אחידים לכל ארה״ב, גם אם לוקחים את המכונית בשער המפעל. אצל טסלה הם $1200. יוצא שמחיר הדגם Standard Plus הוא $41100 כולל הובלה וללא מיסים. אם ניקח את המחיר בגרמניה, נוריד 19% מע״מ ונתרגם לדולרים נקבל $42292, שזה לא הבדל גדול מהמחיר בארה״ב. זה כמובן מותנה בכך שתוכל לקבל החזר מע״מ אם אתה מוציא את הרכב מאירופה. ההובלה מאירופה תעלה פחות מההובלה מארה״ב, כך שסביר שההפרש יתקזז. אין שום סיבה להביא דוקא מארה״ב ולהסתבך עם הטעינה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1751 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...