Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב ב30K עבור זוג צעיר+ילד בקרוב

EliC25
שימו לב! השרשור הזה בן 1879 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן

הרכב עומד לשמש חבר שהוא איש צבא ככה שאשתו תשתמש ברכב בד"כ לנסיעות יומיומיות, כך שדרוש שהוא יהיה:

אמין

חסכוני (ידני בא בחשבון)

פשוט לתחזוקה

ובגודל שיספיק גם לעגלת תינוק ולכסא מאחורה.

הם הרגע מכרו שברולט סוניק כך שצריך משהו יותר גדול ממנה

התקציב 30 אלף שקל

ידניות אין יותר מדי, ואוטומט בתקציב הזה משמע ללכת על I30 או SX4 לדעתי.

הצעות אחרות יתקבלו בברכה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

הגישה שלי בחיים שונה. זוג + ילד לא חייב רכב משפחתי.

אני ואשתי עם 2 ילדים קטנים מסתדרים מעולה בסופר מיני. הייתה בבעלותנו 6 שנים יונדאי I20 דור ראשון, ועכשיו הונדה ג'אז צורה חדשה.

לא צריך יותר מזה.

אני במקומו קונה I20 ידנית עם ק"מ נמוך משנתון מתקדם יד פרטית ומטופלת מוסך מורשה יבואן. יש כאלו בשפע ביד 2.

רק לבדוק את הענין של ההגה. אופציה נוספת: איביזה ידנית או 208 ידנית (208 אפשר לקנות במחירי שחיטה) אופציה מעניינת נוספת - קקטוס ידנית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא חושב שאפשר למצוא קקטוס במחיר הזה, אולי קצת יותר גבוה, 35, וגם הן יהיו עם קמ גבוה מאוד.

לגבי הגודל אני מסכים איתך, הוא משום מה מעדיף לעבור לקטגוריה הבאה, אחרת היה נשאר עם הסוניק אני מניח, שהייתה במצב מעולה.

אגב- ג'וק וקשקאי ידניות נכנסות ממש בגבול של התקציב משנתון 2011-2012, הצעות לחיוב ושלילה?

עריכה אחרונה על ידי EliC25
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היתרון של קניית סופר מיני ידנית זה שאתה יכול לקנות שנתון מאוד מתקדם עם ק"מ נמוך. זה משפיע ישירות על אמינות ועלויות תחזוקה.

כדאי לו לחשוב על כך ולא להינעל, זה יחסוך לו לא מעט עגמת נפש.

לגביי הקקטוס - שווה לנסו ולהתמקח עם אנשים. אם אני לא טועה לא מזמן מכרו את הקקטוס 1.2 ידנית בפחות מ 60K בליסינג 0 ק"מ אז יש סיכוי טוב שאפשר למצוא משהו כזה שנרכש מליסינג 0 ק"מ ו"לחתוך" במחיר.

אגב, ג'אז ידנית דור קודם יכולה להיות אחלה אופציה. מרווחת מאוד ממש על גבול המיקרו-וואן.

שווה בדיקה.

עריכה אחרונה על ידי itamarg
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האופציה שלא לוקחים בחשבון: סיטרואן c3 פיקאסו ידנית.

השיקית: אם מוצאים בתקציב (ובכלל), פיאט 500L ידנית.

הג'יפון: פיג'ו 2008 ידנית, קצת גבולית בתקציב.

ההימור הבטוח: טויוטה ספייס וורסו, לא ידנית לשם שינוי.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היו פה כמה בפורום שהתלוננו על בעיות בגיר בספייס וורסו...אבל ברכב ישן מה שהכי הכי חשוב זה תחזוקה טובה ומצב מכאני טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתן לך המלצה שלי שאולי קצת שונה מההמלצות שנתנו לך.

גם אני אבא טרי לילד ראשון, ומהניסיון הקצר שיש, במיוחד שהאשה זו שצריכה רוב הזמן להתמודד עם הילד, הכיסא בטיחות, סל קל, עגלה קניות וכו', הייתי ממליץ לך על סטיישן (קיה סיד, I30 והסגנון הזה).

קח את האישה איתך לראות את הרכבים, תן לה לקפל לבד את העגלה, להעמיס לבד, להניח את הסלקל לבד, מבטיח לך שזה ייתן לך שקט ויקל עליה בהתמודדות היומיומית.

בהצלחה ומזל טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני ממליץ על רכב משפחתי גדול יותר - מצטער מראש שאני הולך לכיוון הזה אך אותי תמיד הפחיד המרחק של ראש הילד שיושב במושב האחורי לזגוגית האחורית / חלק האחורי של הרכב.

מניסיון שהיה לי - משאית לא ראתה שיש פקק ונכנסה ברכב שלי מאחור כשהבן שלי במושב האחורי - אם זה היה רכב מיני הוא לא היה יוצא מזה חי...

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנחנו גם קנינו רכב סטיישן שהיה במקור אמור להיות בשבילי ואז אשתי ילדה וראינו שהרכב שהיה אמור להיות בשבילי מתאים בול בשבילה לכל העגלות וכו' ועכשיו הגענו למסקנה שהדבר הנכון לעשות זה שהיא תיקח את הסטיישן ואני אקנה לי משהו אחר.

הרכב הוא פג'ו 308SW מלובינסקי טרייד.

Peugeot 5008 1.6T Active 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היו פה כמה בפורום שהתלוננו על בעיות בגיר בספייס וורסו...אבל ברכב ישן מה שהכי הכי חשוב זה תחזוקה טובה ומצב מכאני טוב.

התלונות למיטב זכרוני היו על ורסו , לא על ספייס ורסו.

לספייס ורסו יש שוק חם והשמורות נעלמות מהר.

היות שפות"ש שוקל בחיוב ידנית , אני הייתי מחפש בנחת קיה ריו / i20 / i30 ידניות .

לאור חולשת השוק הידני , אני בטוח שניתן למצוא טובות ושמורות משנתון מתקדם ופרטיות ולא השכרה / ליסינג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדיין מחפשים.

מעדכן שהסיפור קצת שונה עכשיו כשהבנתי, שהבחור הולך לנסוע כל יום מהמרכז לדרום הלוך חזור, כך שיש לו 150 קמ נסיעה יומית.

אז צריך רכב שיהיה חסכוני וכמובן נוח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתקציב הזה, בק"מ הזה, כשידני זו אפשרות - c3 פיקאסו דיזל ידני נראה לי כמו הבחירה הכי סבירה.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים, אפשר לקבל 2014 במחיר כזה עם קמ לא גבוה מדי.

ראיתי שם 2016 עם 100 אלף קמ בסהכ באיזה 29 אלף, איפה הקאצ? פרטי ולא מונית..

בכל מקרה הצעתי לו.

מה צריך לדעת לפני קניה של הרכב? אני לא מכיר את הדגם ככ מלבד זאת שהוא היה אופציה שלי בעבר לפני החלפה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממשיכין בחיפושים

איך הייטי הידנית 1200 מבחינת אמינות? יכולה להכנס בתקציב עם מתיחה קטנה...

מנסה אולי להכניס אופציות של רכבים אוטומטיים על גפמ, בכיוון של סונטה b4 לנסר, הסתייגויות? אולי אפילו לקנות אחת רגילה ולהסב אותה (שזה עדיף לדעתי)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ייטי ידנית היא משפחתית מעולה - פרסמתי שרשור על אחת שהייתה בבעלותי כ-5 שנים.

חבר שלך הולך לגמוא יותר מ-40K ק"מ בשנה, בנסועה כזאת, רק דיזל.

Subaru BRZ 2.4 | Toyota Avensis 2.0 | Citroen C4 SX Automatic 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1879 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...