Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב ב30K עבור זוג צעיר+ילד בקרוב

EliC25
שימו לב! השרשור הזה בן 1876 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כן, הוא נוטה לבנזינים ואני לא מצליח לשכנכ אותו אחרת. בחור די עקשן... מסתכל בעיקר על פוקוס וcw.

יש סיד ידניות דיזל עם קמ לא בשמיים (סביב ה150) בתקציב, או איי30 ידניות בנזין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אני מצטרף למי שרשם פה שיש לכוון לרכבים משפחתיים, אני לא הייתי מרגיש בטוח במיוחד בכבישי ישראל לשים את הילד שלי מאחורה ברכב סופר מיני או מיני לדעתי זה פשוט סכנת נפשות... סטיישן משפחתית בחירה טובה שיש הרבה רכב מאחורה שיספוג מכה למקרה שתהיה...כמובן, לא מאחל לאף אחד...

אגב, חבר קנה את הסוזוקי sx4 וחווה תאונה מאחור, הרכב שנכנס בו פשוט מעך את כל הרכב כמו קופסת טונה עד לכסא שלו, והוא העיד שהרכב לא הגיע במהירות גבוהה בכלל.... הוא לא קנה סוזוקי בחיים שלו לאחר מכן...

Opel INSIGNIA 2013 2.0T Edition - For me

ReflashTeam IL stage 1 Remap.

Opel INSIGNIA 2015 2.0T Cosmo - For the wife ;)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

https://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?668740-%D7%9C%D7%9E%D7%9B%D7%99%D7%A8%D7%94-%D7%A4%D7%95%D7%A7%D7%95%D7%A1-%D7%94%D7%90%D7%A6-%D7%91%D7%A7-2012-%D7%99%D7%93%D7%A0%D7%99%D7%AA

פוקוס גימור טרנד, על פניו קמ די נמוך, האצבק והרכב מטופל (דיברתי עם הבחור)

יש טסט לעוד 3 חודשים, נשמע סביר? בכמה הן נמכרות מחיר ריאלי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שחלקם כבר ציינו ניתן ללכת על סופר מיני ידני והוא יהיה משנתון מתקדם.

אני ממליץ לחשוב על כיוון קיה ריו ידנית שנת 2013/2014 ניתן למצוא בסביבות התקציב 30,000 ש"ח. היה רכב חסכוני, אמין, מרווח מאוד מבפנים וגם לפי דעתי נראה יפה מאוד, בנוסף כבונוס לקיה מיד פרטית יש 7 שנים אחריות לכן ניתן עוד "לזכות" בכמה חודשי אחריות עד שנתיים תלוי כמובן משנת הרכב האחריות לא על הכל אבל על המנוע ועוד חלקים אחרים אני לא זוכר בדיוק. ניתן ללכת לכיוון הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדיין מחפשים.

מעדכן שהסיפור קצת שונה עכשיו כשהבנתי, שהבחור הולך לנסוע כל יום מהמרכז לדרום הלוך חזור, כך שיש לו 150 קמ נסיעה יומית.

אז צריך רכב שיהיה חסכוני וכמובן נוח.

נראה לי שבדקתי את הסוניק שלו... הייתה כחולה ושל הסבתא?
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי שבדקתי את הסוניק שלו... הייתה כחולה ושל הסבתא?
נכון.

לגבי הצעות על סופר מיני - לא בעניין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב הגענו לאיזשהו קו אחרון של השוואה. האופציות העומדות כרגע הן:

-איי30 האצבק 2014 ידנית 1400 עם קמ די גבוה 145 אלף. אין היסטורית טיפולים.

-פוקוס ידנית האצבק 2012 עם 115 אלף קמ ,

פיקס מבחינה מכנית, גילוי נאות של המוכר על תאונה מאחורה שכנראה עם קצה שלדה.

-פוקוס האצבק טיטאניום ידנית, 2012 עם 160 אלף קמ.

-2 איי30 סטיישן 2012 עם קמ בסביבות ה100 אלף.

כל הרכבים האלו בטווח של 25 30 אלף שקל.

כרגע לדעתי עדיף ללכת על האיי30 בגלל סחירות ותחושה מוצקה יותר, בנוסף למרכב הסטיישן באוטומטיות שיותר פרקטי.

אשמח לדעות לכאן ולכאן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בפוקוס דור 3 אין טיטניום ידני שהוא לא אקובוסט, למיטב ידיעתי. או שזה לא טיטניום, או שזה אקובוסט (או שיש כאלו בארץ ואני טועה לגמרי). אולי זה ספורט?

לא הייתי קונה אף רכב בלי תיעוד טיפולים סביר.

מעבר לזה, אם לא מחפשים דוקא ידני, וסטיישן בא בחשבון, גם לי נראה שה-i30 האוטומטיות עם הק"מ הנמוך עדיפות.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שספורט זה עם 1600 רגיל ופשוט עם אבזור..

בכל אופן מדובר במנוע 180 סוסים עם 6 הילוכים ואבזור נוחות מלא

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה האקובוסט! אם הם אוהבים לנהוג, זה אחלה רכב! אם לא, אולי הייתי נזהר קצת - זה בכל זאת לא המנוע הכי אמין שיש, ואחרי 160,000 ק"מ לך תדע מה מצבו.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה.

לא מבין גדול בפורד.

אז נתמקד על האיי30.

1400 ידני ירגיש עגלה ועדיף לקחת 1600 אוטומט, או שגיר 6 הילוכים ידני מפצה על ההספק הזעום של המנוע?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הבחור הולך לנסוע 150 ק״מ ליום בימי חול, דהיינו 22 יום בחודש בממוצע, הוא יעשה כ- 40 אלף ק״מ בשנה.

תוסיף עוד נסיעות בימי שישי שבת ותגיע ליותר מכך.

החבר צריך לדעתי לעלות את התקציב לרכישת הרכב ולקנות רכב משנתון מתקדם יותר ועם הרבה פחות ק״מ ורק דיזל או היברידי.

החבר לא מבין שבהפרשי עלויות הדלק והתיקונים הוא יכול כבר לרכוש רכב היברידי או דיזל חדשים בהרבה וגם יהיו לו פחות טרטורים למוסכים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הבחור הולך לנסוע 150 ק״מ ליום בימי חול, דהיינו 22 יום בחודש בממוצע, הוא יעשה כ- 40 אלף ק״מ בשנה.

תוסיף עוד נסיעות בימי שישי שבת ותגיע ליותר מכך.

החבר צריך לדעתי לעלות את התקציב לרכישת הרכב ולקנות רכב משנתון מתקדם יותר ועם הרבה פחות ק״מ ורק דיזל או היברידי.

החבר לא מבין שבהפרשי עלויות הדלק והתיקונים הוא יכול כבר לרכוש רכב היברידי או דיזל חדשים בהרבה וגם יהיו לו פחות טרטורים למוסכים.

מסתבר שיסע פעמיים או שלוש בשבוע

הוא דתי לכן לא נוסע בשבת

בעיקרון משהו כמו 25 30 אלף בשנה.

מצאנו איי30 2012 סטיישן, מנוע 1600 דגם מאובזר עם 120 אלף ב21 אלף שקל. כנראה שזו הכלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

30K בשנה??

מאליבו 2010 מנוע 3.5 על גז. 220 כ"ס על V6 ורכב נוח ומפנק. אפשר להשיג במצב סביר (נניח באזור ה 150K ק"מ) בסביבות 22-23K. עוד 7-8K למערכת גז איכותית (לא צריך משמנת, כמו כן אני בקבוצת וואטסאפ עם המון מתקיני גפמ, אני יכול לקשר אותו אם הוא בענין של גז ויש לו שאלות ספציפיות).

ניסאן מקסימה 2015 גפ"מ

סוניק RS 2014

בעבר: אימפלה 2005 3.4 :( , ספארק 2016 LT+ בליסינג, ספארק 2013 ידני 1.2 בליסינג, לנטרה 94

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נקנתה כבר איי30 סטיישן :*)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1876 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...