Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קיט יניקת אוויר

שימו לב! השרשור הזה בן 1871 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן חבר'ה, רוצה להתקין https://www.amazon.com/DC-Sports-SRI5525-Polished-Installation/dp/B003TKTVGC ברכב שלי הונדה סיויק 2008 1.8 LS

יש מקום בארץ שניתן לרכוש? או אפילו אתר אחר שהמשלוח והמס לא עולים כמו המוצר עצמו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא ענה לך את התשובה הכי נכונה וכדאי שתקשיב למה שאמר. בזבוז של כסף ברכב כמו שלך. זה נותן תועלת רק במנוע מוגדש טורבו.

מעבר לזה שלא יתרום שום דבר מבחינת שיפור ההספק (וגם נתקלתי בפיזו אטומספירית שזה הוריד לה את ההספק) פילטר כזה מאפשר יותר כניסה של אבק ולכלוך למנוע ואתה מבין לבד שזה גורם לבלאי מואץ ותקלות.

שיהיה לך בהצלחה אם תחליט להרוס את הרכב שלך ב600 שקל ולא לקבל עצות טובות מיודעי דבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המיסים למוצר הזה עומדים על 32$ - אישית מבחינה כלכלית הייתי מעדיף לרכוש מאמזון ולשלם עוד כמה שקלים כדי לא לקבל הפתעות.

בא לך לקחת צ'אנס? יש לך את זה שעולה 54$ פחות אבל אין לדעת אם מתי ואיפה זה יעצור וכמה תידרש לשלם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המיסים למוצר הזה עומדים על 32$ - אישית מבחינה כלכלית הייתי מעדיף לרכוש מאמזון ולשלם עוד כמה שקלים כדי לא לקבל הפתעות.

בא לך לקחת צ'אנס? יש לך את זה שעולה 54$ פחות אבל אין לדעת אם מתי ואיפה זה יעצור וכמה תידרש לשלם.

תודה אחי תשובה לעניין לא כמו החיים בסרט שענו מקודם, יכול לשלוח קישור?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה אחי תשובה לעניין לא כמו החיים בסרט שענו מקודם, יכול לשלוח קישור?
בס"ד

חיים בסרט?

לפי התשובה שלך, אני מבין שאתה לא מבין גדול.

אנשים נותנים לך עצה טובה (לפי דעתי, בכל אופן..), אתה נותן תשובה לא לעניין.

אני אשמח אם תעלה נתוני דיינו לפני/אחרי התקנת הקיט.

לפי התשובה, נראה שאתה מרכיב אותו לקבל אפקט שופוני.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

אני קם כל בוקר בשביל הילדים, בלעדיהם הייתי קם בצהריים...:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמור את הדעות שלך לעצמך חביבי, כנראה שלא חונכת טוב אם אתה רוצה לעזור לאנשים תעזור אם לא אז לא בכוח נשמה. תהיה בריא יום טוב שנה טובה ושאר ברכות.

תודה רבה לךROEi1 מעריך את ההשקעה. אפשר לנעול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תקשיב לאף אחד אין להם מושג ירוק מה הם מדברים, הקיט הזה עובד עוד יותר טוב בלי פילטר בכלל!

בכל לחיצה הוא שואב את כל האבק למנוע, ואז החלקים הנעים משתפשפים אחד לשני הרבה יותר טוב ואם יש חריצים כל שהם הם נסתמים עם הלכלוך וזה מעלה קומפרסיה וגם כוח סוס.

וגם המהירות של הכניסת אוויר כל כך גדולה שהאבק שנכנס מחליק לך את המעברי אוויר שיהיו חלקים חלקים ממש כמו אחרי פורטינג.

עריכה אחרונה על ידי Big_White

אינסטגרם עם הריתוכים שלי :-D

http://instagram.com/newworldofdisorder

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תבזבז כסף שאין לך, על דברים שאתה לא צריך.

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1871 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...