Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נהיגה ברכב עם הנעה אחורית

ronen7
שימו לב! השרשור הזה בן 1889 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הנקודה היא שאתה ופות"ש אמרת שני דברים הפוכים לחלוטין אחד לשני, וגם הוא בהודעה האחרונה שלו (שאחריה הוא נעלם) אמר שני דברים הפוכים.

הוא כתב:

מרגישים כאילו יש חופש להגה , כלומר הרכב משייט טיפה

להבנתי, חופש להגה = מסובבים את ההגה והגלגלים לא זזים.

אחרי זה אתה כתבת:

ריכוז ו"תיקונים" תכופים עם ההגה

שזה ההפך המוחלט - תיקונים תכופים נדרשים כשיש אפס חופש להגה.

אחרי זה הוא שוב כתב:

הרגשה של חופש מקדימה

ואז ציטט את מה שאתה אמרת לפני כן:

מצריכה הרבה ריכוז ו"תיקונים" תכופים עם ההגה.״

אתה מבין למה מתווכחים? כי הוא אמר משהו, וכולם הגיבו למשהו הזה. אתה הבנת את ההיפך המוחלט והגבת עליו. ומכל הסמטוחה הזאת, הוא הסכים איתך. אז אף אחד לא מבין מה קורה פה.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 66
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

הייתה ברשותי כעשור פורשה 911 ישנה, האמאמא של ההנעות האחוריות עם בונוס של מנוע אחורי וכלום משקל מקדימה, בנוסף ברשותי בימרית 330.

מבין למה מתכוונים אם מדובר על האצה חזקה. כל עוד משייטים אין הבדל ואין בעיה כזו. לפחות לא ברמה שמחייבת איזושהי תשומת לב מיוחדת.

• נוכחים מושלמים: אלפא 156 +סוזוקי 1990 rgv250 + ימאהה yzf-R1 2001 + הונדה SP-2 2002
    נוכחים לא מושלמים: אלפאסוד TI, קטאנה 1100, 1987 GSXR750, טייפון.
    נוכחים בניכר: בימר F-850-GS, בימר 330i ידנית.
    בקרוב: 997 S, אלפאSZ, בימר E36 M3, דוקאטי 851,916,1098, בימוטה YB6.

•  

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

סלחו לי על הקפצת השירשור אבל הייתי חייב.

עשיתי היום נסיעת מבחן ע M240i. כמה הרכב טוב אני כבר יודע. רציתי לדעת בעיקר שני דברים בנסיעת המבחן. דבר ראשון זה עד כמה הוא מרגיש חלש יותר מהאאודי שלי ובקשר לשירשור הזה, עד כמה ה"תופעות" של ההנעה האחורית מזכירות את ה ATS-V שהיתה לי.

אז ככה, אין שום קשר. לא משנה באיזו מהירות, עד כמה קיררתי את הצמיגים ועד כמה הבקרות היו משולררות, לא הצחתי להתקרב אפילו לעוצמת וגודל הפסיעה של התחת שהיתה בקאדילק.

מה שאני מנסה לומר שכנראה, כל רכב הנעה אחורית מתנהג שונה ושברור שהתופעה שפותח השירשור מדבר עליה לא תורגש בכל רכבי ההנעה האחורית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ומה באמת ההשוואה לכוח של ה-RS3? ומה מבחינת נוחות הנסיעה?

זה לא רלוונטי לשירשור אבל אענה לך בקצרה.

ה RS3 חזקה יותר משמעותית

נוחות הנסיעה בסדר גמור לרכב ספורטיבי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שאמרתי, ה"חולגניות" של הישבן בקאדילאק היא פיצר מוכוון ולא באג.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1889 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...