Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תושבת משקפיים הונדה סיוויק 2012

נתי אמסלם
שימו לב! השרשור הזה בן 1639 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שוב משהו לא תקין במספר שלדה.

אולי תצלם את רישיון הרכב(תסתיר פרטים מזהים שלך).

בעיקרון מצאתי תושבת שמתאימה לך אבל צריך לוודא את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התקשר ובדוק - אוניברסל פסי שלמה בע"מ | המסגר 68 ת"א טלפון: 03-562-2034

https://www.unipassi.com/VSHOP/_W_5753484f502e777a783f55433d556e6976657273616c26hfa2e20e4e5f0e3e426ifa2e20e4e5f0e3e4.htm

ENEM-3024.jpg

אייל.

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המלצה מאוד חובבנית, כרגיל.

מעבר לאורך החיים הקצר של תושבות חלפיות שיש בשוק, הקשיחות שלהם רחוק מהתכנון וזה משפיע מאוד על אורך החיים של שאר התושבות, רעשים ורעידות שמורגשים ברכב.

מומלץ בחום תושבות רק מקורי, גם אם זה עולה לא מעט ואז אולי אפשר לשקול יבוא.

לא עניין של חובבנות אלא של ניסיון. לא מושפע מדעת רוב אלא מהנסיון האישי שלי לאורך השנים והתעסקות בתושבות שכאלה בין היתר. הרי זה ברור חד משמעית שהמקורי זה הכי טוב שיש ומי שיש לו כסף למקורי שייקנה מקורי. מההתרשמות של המחיר למקורי פותח השירשור לא מעוניין בכך ומחפש חלופות אז כן, מה לעשות שיש חלופות יחסית סבירות ושהמחיר הוא פי 6 פחות לתושבת חליפית ובסהכ מדובר בתושבת מישקפיים שעליה אין בכלל משקל מצד המנוע אלא יותר ריכוך של התונדיות קדימה ואחורה. וגם תושבת חליפית במיקרה הזה במידה ולא הוחלפו תושבות אחרות תהיה במצב יותר טוב זה בטוח משאר התושבות שם כך שלהרע את מצבם היא לא תצליח כל כך מהר ושוב...מניסיון אישי היא תעשה יופי את העבודה ואני גם דיי בטוח שמלבד זה שלא יורגשו המכות והתנודות שקיימות כיום בהעברת ההילוכים או בעזיבת גז גם רעידות לא יהיו...אני גם מאמין שלא היו כלל רעידות כי רעידות במרכב לא קשורות לתושבת זו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שתבינו

המקורי עולה 1280 מהונדה כולל מעמע

ויש חלופי סיני שעולה 160 כולל מעמ

כמובן שחשוב לי העניין של הרעידות בהעברת הילוכים והכי חשוב העניין שאני מוריד את הרגל מהגז שלא יהיו רעידות/ תנודות/או הרגשה של מין מישהו לוחץ לך על הברקס כמו מכה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המצב הזה שיש רק מקורי ב 1300 ש"ח ותחליפי לא ברור של איזה יצרן ב 160 קיים בהרבה חלקים.

איפה כל יצרני ה OEM? אם אפשר היה לקנות תושבת OEM באיכות זהה או קרובה למקורית, ב 300-400 ש"ח נניח, זה היה פתרון טוב.

אבל רוב הלקוחות בוחרים את הזול ביותר ולכן באמצע הקשת בהרבה מקרים אין כלום. או מקורי יקר או תחליפי בלי מותג הכי זול שיש.

בשביל לקנות משהו "באמצע", שילוב הגיוני של מחיר ואיכות - צריך להתאמץ. או רק בחנות מסויימת אחת, או רק בהזמנה, או לייבא מחו"ל.

לבקש ולקבל בחנות חלפים הקרובה - בדרך כלל אי אפשר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ועוד איך קשורות.

החלפתי מספר תושבות כאלה במספר רכבים ורעידות במהירות שיוט נעלמו.

אני אישית לא מכיר מצב של רעידות מתושבת משקפיים במהירות שיוט אלא אם התושבת העליונה גמורה אבל מי אני שאתווכח עם הניסיון שלך בעניין. בכל מיקרה על פער כזה רציני של פי 9 בין מקורי לחליפי גם אם החליפית לא תחזיק כמצופה ( למרות שהיא תחזיק) ועדיין תיםתור את הבעיה שאותה חווה פותח השירשור הייתי שם חליפית כזו במיוחד שההחלפה שלה פשוטה מאוד ולא מצריכה פירוק משמעותי של מיכלולים מיסביב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 8 חודשים מאוחר יותר...

היי,סליחה על ההקפצה ,האם מישהו יכול לעזור בקישור להזמנת תושבת משקפיים להונדה סיוויק האצבק 2013,מספר שילדה SHHFK2840DU006725,

צילמתי את התושבת מתחת לרכב וכתוב עליה RH-F וליד זה המספר089018,זה המקורי ,האם כדאי להתקין חליפי?,מחיר המקורי גבוה.תודה לעוזרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1639 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...