Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תושבת משקפיים הונדה סיוויק 2012

נתי אמסלם
שימו לב! השרשור הזה בן 1633 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם יש לי הונדה סיוויק אצבק 2012

ואני אמור להחליף תושבת משקפיים (הבנתי שזה תושבת גיר)

המוסכניק שמטפל לי ברכב בדק לי ואמר שהחלק עולה 1000 שקל

האם זה הגיוני?

והאם כדי לבדוק מה עלות החלק בהונדה?

וגם אשמח לחפש את החלק באזור באר שבע

כמובן שהחלק יהיה אכותי

אשמח לתגובות שאנשים באמת מבינים או אנשים שגם החליפו ויש להם הונדה!

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תושבת מישקפיים אתה לא חייב לשים מקורי יש תואמים חליפיים טובים. זו תושבת שמרככת את התנודות של הגיר קדימה אחורה ועליה לא מופעל לחץ מצד המישקל של הגיר אז שים חליפי. תרים טלפון לכל חנות חלפים ותשאל אני מאמין שיעלה לך רבע מחיר. גם להתקין אותה זה ממש פשוט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד עניין ברכב

יש מצבים שאני נוסע ברכב ומרים את הרגל מהגז כדי ללחוץ על הברקס כדי להאט יש מין תחושה במעבר של כמו קפיצה או תחושה של מישהו לוחץ לך על ברקס לפני שאתה שם רגל כדי להאט (קשה לתאר את זה במילים פשוט)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד עניין ברכב

יש מצבים שאני נוסע ברכב ומרים את הרגל מהגז כדי ללחוץ על הברקס כדי להאט יש מין תחושה במעבר של כמו קפיצה או תחושה של מישהו לוחץ לך על ברקס לפני שאתה שם רגל כדי להאט (קשה לתאר את זה במילים פשוט)

הקפיצה הזו, זו בדיוק הסיבה שאמרו לך להחליף תושבת משקפיים.

התושבת הזו לרוב יחסית זולה וההחלפה שלה פשוטה מאוד.

לדעתי לא אמור לעבור את ה500 שקל לחלק חליפי מיצרן מוכר, יחד עם עבודה.

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביקשו ממני 1000 שקל לחלק מקורי ללא עבודה

יכולים לבקש כמה שהם רוצים. תרים טלפון לחנות חלפים קרובה אליך ושאל על חליפי. התושבות החליפיות גם הסיניות, במיוחד התושבות מישקפיים שאין עליהם כמעט עומס מחזיקות המון יופי יופי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^ לא מסכים.

אם התושבת המקורית החזיקה 6 שנים(לא הרבה זמן) ואין עלייה הרבה עומס(גם לא נכון) אז כמה תחזיק "סינית"?

אפשר למצוא חלק איכותי חליפי בחו"ל מבלי להיתקע איתו במכס(הזמנתי 3 תושבות חליפיות לאחרונה).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחזיקות המון יופי יופי.

בהרבה מאוד הודעות אתה רושם שחלק סיני כזה או אחר מחזיק יופי - יופי.

אבל אף פעם לא ראיתי ערך מספרי, כמה זה יופי - יופי?

שנתיים ו-30 אלף ק"מ? 5 שנים ו-80 אלף ק"מ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהרבה מאוד הודעות אתה רושם שחלק סיני כזה או אחר מחזיק יופי - יופי.

אבל אף פעם לא ראיתי ערך מספרי, כמה זה יופי - יופי?

שנתיים ו-30 אלף ק"מ? 5 שנים ו-80 אלף ק"מ?

האינדיקציה הכי קרובה למדוייקת היא שבשנים האחרונות לא זכור לי שמישהו בא אליי שוב ואמר לי אותה תושבת לא החזיקה לי וצריך שוב להחליפה. מבחינת קמ לא יודע להגיד לך בדיוק אבל אלה אנשים שנוסעים בהחלט הרבה. אבל שוב, יש חלקים שאני אצדיק להשתמש בחליפי גם סיני כמו התושבת הזו שאין עליה עומס. ישנם חלקים שברור תושבת איכותית כמו התושבות העליונות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^ לא מסכים.

אם התושבת המקורית החזיקה 6 שנים(לא הרבה זמן) ואין עלייה הרבה עומס(גם לא נכון) אז כמה תחזיק "סינית"?

אפשר למצוא חלק איכותי חליפי בחו"ל מבלי להיתקע איתו במכס(הזמנתי 3 תושבות חליפיות לאחרונה).

כל אחד מדבר מניסיונו האישי. 1000 שח או 800 שח לתושבת כזו גם מקורית זה יקר. אולי לא לכל כיס אבל לרטב הגדול אני בטוח. תושבת חליפית שעולה 300 שח מקסימום ומחזיקה בלי למצמץ 3 שנים אז גם אם תחליף אותה 3 פעמים ב 10 שנים המצב כבר טוב יותר מאשר לשים תושבת ב 1000 שח שתחזיק 6 שנים כמו במיקרה הזה. ועל תושבת מישקפיים יש הכי פחות עומס מכל התושבות כך שעוד חיזוק לא לשים תושבת ב 1000 שח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המלצה מאוד חובבנית, כרגיל.

מעבר לאורך החיים הקצר של תושבות חלפיות שיש בשוק, הקשיחות שלהם רחוק מהתכנון וזה משפיע מאוד על אורך החיים של שאר התושבות, רעשים ורעידות שמורגשים ברכב.

מומלץ בחום תושבות רק מקורי, גם אם זה עולה לא מעט ואז אולי אפשר לשקול יבוא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1633 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...