Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מאיפה אתם קונים את הצמיגים שלכם?

Asaf-R
שימו לב! השרשור הזה בן 1891 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני יודע שיש לא מעט התנגדויות פה בפורום לאוטו-דיפו, אבל מה הסיכון ברכישת צמיגים מהם (בהנחה שמוודאים את תארי הייצור וכו')?

הרי כיוון פרונט הוא תהליך דיי פשוט לביצוע, עד כמה קשה לבצע אותו?

חשבתי ללכת לצ'ק-אפ, אבל אין להם את הצמיגים שרציתי, ואלה שכן יש יקרים בעשרות אחוזים מהמקבילה באוטודיופו

.We apologise for the inconvenience

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 52
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• אחראי פורום

ההתנגדות היא לא לאוטו דיפו, היא לסחורה. בהינתן מותג ידוע ומוכח, תאריך טוב, מחיר טוב - למה לא?

אגב, זה לא כיוון פרונט אלא איזון גלגלים.

אני קונה רק בצמיגי פרויד בחיפה.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שעיקר ההתנגדות היא לסוג הצמיגים שהם מוכרים (זבל סיני?) יותר מאשר לאופן ההחלפה והאיזון.

יש צורך רק בחמש אצבעות כדי לנהל את הגלקסיה, ורק בשלוש־עשרה אצבעות על מנת לשלוט ביקום. -- דוד אבידן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוחר צמיגים, מסתכל ביד 2 איפה מחזיקים אותם בסביבה. מתקשר לפנצריה, ומזמין אותם ומגיע למחרת להרכיב (צמיגים זולים יש להם במלאי).

הזוכה בפעמים האחרונות באזור חיפה היה ׳הצתלבות תבור׳ בצק פוסט.

קצת יותר מ300 לקונטי, קצת פחות מ250 לפלקן למגאן 2

דרך אגב המחירים באוטודיפו במבצעים הם דומים, אבל לא תמיד יש לי זמן לחכות למבצע הבא שלהם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל הקשור לצמיגים ופרונט אני הולך רק לצמיגי דודו נסא בגבעת שאול בירושלים, זאת בזכות בעל מקצוע בשם רועי שמועסק שם. מדובר באדם פדנט יסודי ומקצועי שפתר לי מספר בעיות בפרונט בכמה רכבים, בעוד שמכונים אחרים נכשלו בדבר.

כנ"ל על צמיגים, אני לצורך העניין יודע שהאיזונים יתבצעו בצורה הטובה ביותר(אני ממש רגיש לכך, בעיה בפרונט/ באיזון מוציאה אותי מאיזון:))

גם אם יוצא ששלימתי 50 שח יותר ביחס למקום אחר זה בהחלט שווה את זה.

עריכה אחרונה על ידי Krd
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מראש מחליט איזה צמיג אני רוצה לקנות ולאחר מכן בודק שקיים במלאי, במידה ואין הם מזמינים במיוחד.

תמיד בודק תאריכים, לא נתקלתי שם במשהו חריג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מנסה כל הזמן לשרוף את הצמיגים שלי.

רק אומר...

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

נכנס לtire4u, כותב מידה ורואה איזה צמיגים ומותגים נכנסים לי בתקציב, ואז רואה איזה פנצ'ריה הכי קרובה אליי מוכרת את זה.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המחירים שאתם מציינים חסרי משמעות בלי לציין את הדגם ואת המידות. קונטי למכונית של אשתי עולים 300 ש"ח ליחידה, למכונית שלי 750 (בפעם האחרונה שבדקתי, לפמני כשנתיים). ומדובר במכוניות עממיות - אבל לשלי חתך 50.

איתי - צמיגי פרויד זה בפז הבוקרים? איזה צמיגים הם מוכרים שם, והאם השירות טוב והמחירים הוגנים? טוב לדעת אם יש צמיגאי הגון בקרבת הבית.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

איתי - צמיגי פרויד זה בפז הבוקרים? איזה צמיגים הם מוכרים שם, והאם השירות טוב והמחירים הוגנים? טוב לדעת אם יש צמיגאי הגון בקרבת הבית.

בדיוק שם.

השירות שלהם יוצא דופן.

השבוע נתקלתי בבעיה והם עשו שמיניות באוויר כדי לפתור אותה.

כן, יש זולים מהם, אבל כשאני מרים טלפון, מקבל חזרה תוך כמה דקות היצע של צמיגים לא נפוצים ומקבל בדיוק מה שהזמנתי, זה שווה לי.

לא סתם כבר 6-7 שנים אני מגיע מרחוק.

הם מחזיקים את כל הסקאלה, סיניים ואיכותיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

המצב בפנצ'ריות נהיה אבסורד. מחזיקים רק זבל, משכנעים אותך במרץ שזה אותו דבר כמו מותג נחשב, "חברת בת של זה וזה, למה להשקיע". אני נטרף מזה.

אני רוצה להשקיע, תן לי צמיג טוב. "זה מה יש, חבל לך על הכסף".

יש גם מקום טוב בכרמיאל, מ.מ.סחר או משהו כזה. מחזיק מגוון די גדול אבל חלש בספורטיביות. אז לאשתי קניתי שם סט טויו cf2 במחיר טוב.

את עצמי אני מטריח בכיף למקום שמכבד אותי וגם את עצמו. ובהחלט, משלם על זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין שום בעיה עם אוטודיפו.

יש להם צמיגים טובים ופחות טובים.

גם במבצעים המחירים שלהם קצת מעל מה שאפשר למצוא לבד (אבל חוסך לך סקר שוק והפער לא משמעותי בדרך כלל).

הם לא עושים כיוון פרונט אגב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל מה שצריך זה צמיגאי שעובד באופן מקצועי ומכבד את עצמו ואת הלקוחות שלו.

על המדף שיחזיק מצידי מוצרים זולים כי זה מה ש80% מהלקוחות רוצים.

אני עושה שיעורי בית בעצמי ובוחר את הדגם שמתאים לי.

מתקשר אליו והוא מזמין לי את מה שביקשתי. הוא לא מנסה למכור לי משהו מהמלאי שלו, כי הוא יודע שזה לא מעניין אותי.

אני לא מצפה ממנו שיחזיק על המדף את מה שאני צריך, כי זה לא יהיה כלכלי בשבילו.

אם זה מהארץ - יגיע תוך יום.

אם זה מחו"ל - יגיע תוך חודש וחצי.

אם תגיע הסחורה שהזמנתי והתאריך יהיה ישן, הוא יחזיר את זה אוטומטית לספק כי הוא יודע שלא אקבל את זה.

זה מה שאני צריך. ובתמורה לשירות הזה אני שולח אליו את כל מי שבא אלי להתייעץ על צמיגים.

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1891 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...