Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דרישה לתשלום חוב, בלי שקיבלתי שום דו"ח

שימו לב! השרשור הזה בן 1711 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תודה, אשמור את האופציה הזאת אם לא תהיה ברירה אחרת.

בינתיים מנהרות הכרמל לא נותנים לי שום דבר כתוב,

אבל ביום חמישי קבלתי "תחקיר" רישמי מהדואר שאומר שלא יצאה הודעה שניה לפי הנוהל (לדעתי גם ההודעה הראשונה לא נמסרה לפי הנוהל אבל מילא) והם מתנצלים על כך.

העברתי את זה למשטרה עוד באותו היום (חמישי), ועדיין ממתין לצילומים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון- הגיע תגובה מהמשטרה.

ביקשתי לראות את הצילומים ממצלמת המהירות. זאת התגובה שקיבלתי -

הנני להודיעך כי התובע דן בבקשתך, ובהסתמך על העילות המפורטות בחוק ולפנים משורת הדין החליט להעינות לבקשתך ולאפשר לך לשלם קנס מקורי.

הודעת תשלום קנס מעודכנת תישלח אליך בהמשך, הנך מתבקש לנהוג כמפורט בה.

מה?!?

ציפיתי לקבל צילומים. כלשהם. מישהו מבין מה קורה פה?? בעלי נסיון בתהליך דומה?

האם זה אומר שהם יישלחו אליי את הדו"ח (שעדיין אף פעם לא ראיתי) ואז נתחיל את כל הסאגה מחדש - בקשת צילומים \ בקשה למשפט?

סתם תהייה שיש לי - עד כה הם ענו לי תוך יום-יומיים. עכשיו לקח 4-5 ימים לקבל תשובה. יכול להיות שאין להם צילומים \ גילו שבצילום מופיע רכב אחר לגמרי עם מספר אחר - ובמקום להודות בטעות - אומרים "חכה להודעת קנס מעודכנת...." שלא באמת תגיע? אני מרגיש כמו בחידון. ביקשתי במפורש לראות צילומים. שום דבר אחר.

עריכה אחרונה על ידי rolling_stony
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לך לישון

כשתקבל את הדוח החדש תבקש לדעת מתי נשלח הדוח המקורי , ( נראה אם נשלח בזמן )ואת הצילום של הרכב ( אם זה רכבך בכלל).

אם שני אלה יהיו תקינים, תתקוף שהמצלמה לא קיבלה הכשר.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה ישה,

ד"א נראה שהלכתי לישון לפניך ;)

אכן אחכה לדו"ח. אין לי יותר מדי ברירות.

מתי נשלח הדו"ח המקורי - אני יודע. יש לי את המספר דואר רשום וגם את כל הפרטים של המשלוח.

הרכב שלי לא יהיה בצילום - את זה אני כבר יודע בודאות כי בשרות הלקוחות של כביש מנהרות הכרמל אמרו לי שהרכב הזה לא נסע שם (אלא אם יש להם טעות מה שלא סביר כי גם לפי הבדיקות שלי הייתי בבית בר"ג באותו היום).

לכן כל הסיפור הזה מאוד תמוה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה לא תמוה אלא טעות במספר הרכב

האם ניתן לקבל את התשובה של שירות הלקוחות בכתב, לחילופין לבקש את החיובים של אותו החודש

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 חודשים מאוחר יותר...

חברים,

עדכון -

קודם כל קבלתי בכתב ממנהרות הכרמל שהרכב שלי לא נסע שם מעולם, אבל המכתב מלא בכסת"ח כמו "אין לראות בזה הוכחה... וכו' וכו'". לא שלחתי את המכתב הזה למשטרה, המתנתי כל הזמן לקבל צילום של מצלמת המהירות.

ועכשיו החלק המעניין - אחרי אינספור התכתבויות עם המשטרה, סוף סוף קבלתי את הדו"ח המקורי עם הצילום (דו"ח עם תאריך חדש).

הרכב בצילום - דגם אחר לגמרי מהרכב שלי,

צבע הרכב בתמונה- לבן ולא "תכלת מטאלי" כמו שכתוב בדרישת תשלום (שזה באמת צבע הרכב שלי)

ומספר הרכב - תחזיקו חזק ותראו מופתעים- הוא לא מספר הרכב שלי. יש טעות בסיפרה אחת.

זה מקומם כל כך, החלפתי עם המשטרה אולי 10 מכתבים, אמרתי להם שלא הייתי שם, ואף אחד מכל אלה שכתבו לי בחזרה -לא טרח לבדוק ולוודא שהמספר רישוי הוא אותו המספר רישוי.

עכשיו שאלה -

האופציות שלי כמו שאני רואה אותם -

1. להגיד להם שזה לא אותו המספר ושייבטלו את הדו"ח ויירדו לי מהווריד.

2. לבקש להישפט, להגיע לשופט עם כל החומר - התכתבויות עם רשות הדואר, מנהרות הכרמל, המשטרה -ולבקש פיצוי על הרבה שעות של התעסקות ועוגמת נפש. האם זה משהו ריאלי??

3. אופציה אחרת כלשהי?? שוב מציין שהשקעתי הרבה הרבה שעות בסיפור המעצבן הזה. הרבה כאב ראש, טלפונים, מכתבים, הצלבות מידע וכו'.

אף פעם לא הייתי בבית משפט לתעבורה, אז אשמח למידע מבעלי ידע ונסיון.

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכתב רשום עם מספר הדו"ח והעתק רשיון הרכב שלך.

הטעויות האלה שגרתיות לגמרי. לי היה סיפור דומה עם כביש 6 שחייבו אותי בדמי נסיעה, פניה טלפונית וכעבור שבועיים נחת בדואר צ'ק עם החזר של 20 ש"ח. כיון שבמקרה שלך מדובר בעבירת תנועה הנושאת קנס ונקודות וזיהום של גליון ההרשעות שלך, תהיה קצת יותר ייקה ושלח פניה בדואר רשום. ההצלחה מוןבטחת.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מרמת גן המשפט יתנהל בחיפה.

שווה לך ? השופט במקרה פלילי ידו קפוצה על הוצאות.

הייתי פונה אליהם שיבטלו את הדו"ח עקב הטעות במספר הרכב.

אחרי שתקבל ביטול רשמי תפנה לנציב תלונות הציבור של המשטרה כדי שיטלטל את כל אלה שטיפלו בך במשטרה בכל החודשים הללו בצורה שלומיאלית שכזו.

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לחבר היה מקרה של שכפול לוחית רישוי. הלבישו עליו דו"ח מהירות מצלמת גטסו. פנה למשטרה עם צילום רשיון האופנוע שלו, עימת מול התמונות ששלחו לו, הדו"ח בוטל. בעיני המקרה שלך דומה.

God decides how long your life will be,you decide how wide it will be

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...

עבר זמן, אבל חוזר לעדכן.

אחרי ששלחתי דרך פניות נהגים באינטרנט הודעה בסגנון "הלו תתעוררו שם זה לא הרכב שלי בצילום ולא המספר רישוי שלי!!!!!!" רק בצורה יותר אלגנטית - קבלתי לתיבת דואר את המכתב הבא:

20190811_112820.jpg

תודה על הכל משטרת ישראל!!

תודה לכל העוזרים, אכן פונה עכשיו לנציב תלונות הציבור במשטרה כמו שיאשה הציע, שיינערו את האנשים שם. למרות שסיכוי נמוך שזה יזיז משהו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכתב פצצה

בד"כ מוסיפים את המשפט מלפנים משורת הדין.

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1711 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...