Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דרישה לתשלום חוב, בלי שקיבלתי שום דו"ח

שימו לב! השרשור הזה בן 1692 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

קבלתי אתמול בדואר דרישה לתשלום חוב מרשות האכיפה והגבייה -

סוג דו"ח א3 - מהירות.

כביש 23 - מנהרות הכרמל.

תאריך עבירה - פברואר 2018. לפני שנה.

העניין הוא שאף פעם לא הגיע אליי הדוח עצמו ואני לא יודע על מה מדובר בכלל.

סכום הקרן (המקורי) - 1500 ש"ח.

תוספת פיגורים - 750 ש"ח.

סה"כ: 2250 ש"ח.

על איזה מהירות מקבלים 1500 ש"ח??

אני נוהג 20 שנה, רשיון החל מ 1998, ובכל השנים היו לי 2 עבירות תנועה.

מה הדבר הכי נכון לעשות במקרה הזה?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם על פי היומן או הזכרון היית שם בתאריך הדוח. אולי מדובר בהחלפת רכב ללא עדכון הרשויות או שחבר השתמש ברכב שלך.

לא יודע על איזו עבירה מקבלים במנהרות קנס של 1500 שח, בכל מקרה נראה לי שעבירה כזו אם נעברה, לא שוכחים בדרך כלל. אם תרצה תוכל לפרט כדי שיעזרו לך בנושא.

עריכה אחרונה על ידי ד ו ד
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקש לקבל את האסמכתא לדואר הרשום שנשלח הדו"ח המקורי. וברר מדוע לא הגיע לידיך.

בתוך המנהרה יש הגבלת מהירות ויש שם אכן מצלמה שעושה קופה.

רוצה להילחם- המצלמות לא הוכשרו מעולם כפי שנקבע בבית המשפט בעכו

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עשיתי עכשיו הצלבות עם פייסבוק וגוגל תמונות - ביום הזה הייתי בבית ברמת גן, לא סביר בכלל שנסעתי במנהרות כרמל ביום הזה. נדיר שאני מגיע לאיזור.

רק אני ואשתי נוהגים באוטו, אף אחד אחר.

ככל שאני חושב על זה -יש כאן איזו טעות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מבין עכשיו שקודם כל צריך לראות את הדוח וצילום של הרכב.

השאלה למי לפנות ובאיזה דרך הכי טוב לפנות.

רואה באינטרנט את מרכז פניות נהגים ארצי.

או שעדיף בטלפון?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדובר במנהרה 3 מנו"ש לצק פוסט, מהירות מותרת 80 קמש, עירוני. הקנס הוא על מהירות 111-120 קמש.

כאמור, ראשית עליך לדרוש את הדוח המקורי ולוודא שמדובר ברכב שלך. וכמובן את אישורי המשלוח בדואר רשום, כולל הכתובת, כדי לבדוק אם מדובר בכתובתך הרשומה במשרד הפנים.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנס לאתר של מרכז לגבית דוחות ואמור להיות שם תצלום, כאן:

https://ecom.gov.il/Voucher/InputPage.aspx?vid=318

נשמח לעדכון בנושא

בדקתי, בקישור הזה אין את הפרטים של הדוח וגם לא צילום.

אפילו לא מספר דו"ח.

רק את הפרטים של הדרישת תשלום והאפשרות לשלם.

הגשתי פנייה דרך מרכז פניות נהגים עם כל הפרטים, ובקשתי לראות דו"ח וצילום מהמצלמה.

אעדכן כשיהיו התפתחויות.

עריכה אחרונה על ידי rolling_stony
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון -

קבלתי תגובה מהמשטרה -

הודעת תשלום קנס–xxxxxxxxxxx –טענה בדבר אי קבלת ההודעה

סימוכין: פנייתך מיום xxxxxxxxxxxxxxxxx

0 .הריני לאשר קבלת פנייתך שבסימוכין.

2 .הנני להודיעך כי טענתך נבדקה והוברר כי ההודעה שבנדון נשלחה אליך בתאריך xxxxx ב ֹדואר

רשום מס' xxxxxxx לכתובת............(אכן הכתובת שלי)

9 .על פי החוק )תקנה 00 א' לתקנות סדר הדין הפלילי התשל"ד 0090 )רואים את ההודעה על ביצוע

העבירה כאילו הומצאה כדין בחלוף חמישה עשר יום מיום השליחה גם ללא חתימה על אישור

המסירה, זולת אם הוכיח הנמען שלא קיבל את ההודעה מסיבות שאינן תלויות בו.

0 .לפיכך, באפשרותך לפנות אל רשות הדואר, מדור תלונות הציבור, בבקשת חקירה בגין עילת אי

מסירת דבר דואר רשום או לחלופין לפנות לרשות האכיפה והגבייה שהינם הגורם המוסמך להפחתת

דמי פיגור בטלפון: 95502 * או 1992155111.

5 .עד לביצוע הנדרש, הדוח בעינו עומד.

1 .בברכת נהיגה זהירה ובטוחה.

כלומר לפי מה שאני מבין - הם אומרים "אנחנו שלחנו, כל השאר לא מעניין אותנו, תשלם".

רק שאני רוצה לדעת על מה אני אמור לשלם.

בדקתי באתר רשות הדואר - רשום שהמכתב הגיע אליי הביתה עם שליח, לא הייתי בבית, המכתב הגיע לנקודת חלוקה, לא נדרש על ידי הנמען והוחזר לשולח.

רק שלא קבלתי שום הודעה על דבר דואר שמחכה לי. כמו כולם אני מזמין דברים באינטרנט וכל הודעה על "דבר דואר" - הולך לאסוף בהקדם האפשרי.

איך אני יכול להוכיח שהמכתב לא נמסר מסיבות שלא תלויות בי??

שלחתי להם את הדו"ח של רשות הדואר שמראה שהמכתב הוחזר לשולח, ובקשתי שוב פעם לראות את פרטי הדו"ח וצילום ממצלמת מהירות.

ממתין לתגובה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על פי הדו"ח של הדואר לא באת לקבל את הדואר , ולכן רואים אותך כאילו קיבלת זאת.

עכשיו נשאר לך לקבל את התמונה לראות כי מדובר ברכבך, ולשלם.

בגלל חלוף הזמן בקשה להישפט עלולה להידחות.

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מדוייק, ישה.

על פי דברי הדואר, הגיע שליח, פות"ש לא היה בבית, ולכן השליח שם את הדואר במרכז חלוקה.

אבל לפי האמור, השליח לא השאיר בתיבת הדואר של פות"ש, על דלת ביתו, או בידי מי מבני משפחתו, הודעה על קיומו של דבר דואר רשום שניתן לאספו במקום כזה או אחר, ואף אין אמירה של הדואר שהודעה כזו יצאה ממרכז החלוקה.

לפיכך, מצב הדברים הוא שההודעה נשלחה עם שליח, פות"ש לא בבית, השליח לוקח את דבר הדואר למרכז חלוקה, ואף אחד לא טורח להודיע לפות"ש אודות קיומו של דבר דואר עבורו.

לכן, והיות ולא ידע על קיומו, ברור שפות"ש לא הגיע לדרשו, אבל גם ברור שהסיבה בגינה לא דרש את דבר הדואר אינה תלויה בו.

פות"ש,

בקש חקירה ובדיקה מקיפה מרשות הדואר, ובקש לראות מתי נשלחה לך הודעה ראשונה בדבר קיומו של דואר רשום עבורך, ומתי נשלחה הודעה שנייה בעניין.

אם החקירה תעלה כי לא נמסרו הודעות שכאלה - המצב פועל לטובתך ומגדיל את סיכויי ביטול הקנס או זכייה במשפט (ככל שיהיה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דבריו של פות"ש לא עושים שכל

אבל נמתין בנשימה עצורה לתוצאות הבדיקה.

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון - עדיין לא קבלתי את התחקיר של הדואר.

אבל עלה לי רעיון - הרי מדובר בכביש אגרה. ויש להם תיעוד של כל הנסיעות.

התקשרתי לשרות לקוחות ואני (לפי ת.ז.) ומספר הרכב הפרטי שלי (שעליו הגיעה הדרישת תשלום) - לא נסעו מעולם בכביש זה (23).

וזה הגיוני מאוד. אין לי מה לחפש שם. נסעתי שם רק לפני שנים בנסיעות עבודה ברכב חברה (מאז עברו כמה שנים טובות ובכל מקרה זה לא רלוונטי - מספר רכב אחר)

עכשיו אני כבר די בטוח שמדובר בטעות פיענוח של המשטרה.

ביקשתי אישור בכתב - ונאמר לי שלא יכולים להוציא לי שום אישור כי אני בכלל לא מופיע במערכת.

בקשתי בכל לשון של בקשה משהו כתוב, נמסרה לי כתובת מייל, שלחתי - ממתין לתגובה.

אם מישהו פה יודע על איזו דרך לקבל דו"ח נסיעות \ אי נסיעות מכביש מנהרות הכרמל - או איזה משהו כתוב - למי לפנות - אודה מאוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון - עדיין לא קבלתי את התחקיר של הדואר.

אבל עלה לי רעיון - הרי מדובר בכביש אגרה. ויש להם תיעוד של כל הנסיעות.

התקשרתי לשרות לקוחות ואני (לפי ת.ז.) ומספר הרכב הפרטי שלי (שעליו הגיעה הדרישת תשלום) - לא נסעו מעולם בכביש זה (23).

וזה הגיוני מאוד. אין לי מה לחפש שם. נסעתי שם רק לפני שנים בנסיעות עבודה ברכב חברה (מאז עברו כמה שנים טובות ובכל מקרה זה לא רלוונטי - מספר רכב אחר)

עכשיו אני כבר די בטוח שמדובר בטעות פיענוח של המשטרה.

ביקשתי אישור בכתב - ונאמר לי שלא יכולים להוציא לי שום אישור כי אני בכלל לא מופיע במערכת.

בקשתי בכל לשון של בקשה משהו כתוב, נמסרה לי כתובת מייל, שלחתי - ממתין לתגובה.

אם מישהו פה יודע על איזו דרך לקבל דו"ח נסיעות \ אי נסיעות מכביש מנהרות הכרמל - או איזה משהו כתוב - למי לפנות - אודה מאוד.

אם מתעקשים לא להוציא לך שום דבר כתוב - התקשר שוב, והקלט את השיחה. לאחר מכן, דאג לתמלל את ההקלטה אצל תמלילן מוסמך שעבודתו מוכרת על ידי בית המשפט, בקש להישפט, ובמשפט הצג את התמליל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1692 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...