Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קרב הצרפתיות הנוחות - מבחר דגמי פיג'ו מול רנו מגאן גרנד קופה החדשה

daido1
שימו לב! השרשור הזה בן 1766 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תתחדש! בחירה מצויינת וקנייה חכמה. שמח שלא התפתית להוציא אובר כי זה פיתוי שתמיד קיים כשקונים רכב חדש אבל עשית סטופ והלכת עם היגיון בריא על הרכב שעמד בדרישות שלך במחיר הכי משתלם ונוח ובאמת שלא הפסדת הרבה לדעתי ביחס לאלטרנטיבות היקרות בהרבה. ככה עושים את זה.

היה כיף לקרוא את הנושא ואת כל תהליך הבחירה, תהנה וסע בדרכים טובות.

עריכה אחרונה על ידי Doron_Z
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 174
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אחלה בחירה! תתחדש וסע בדרכים מהנות, אהבתי איך שהתפתח פה הדיון והאפשרויות שעלו וכייף לראות שבחרת בחירה עם הלב שגם תרמה לכיס.

יופי של רכב, תהנה..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש. באמת בחירה מעולה. הרכב שבחרת באמת תמורה מעולה. עכשיו גם אני התחלתי לחשוב על גרנד קופה הרכב ראוי להערכה. תשתף אותנו איך הרכב לעומת פיג'ו 308. סע בדרכים טובות.

פיאט בראבו סינסיישן 2011(2013-2015). היום פיג׳ו 308 פרימיום כחול כהה..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזל טוב דיידו, אכן מרוב חפירות חשבנו שלעולם לא תקנה...עכשיו נשאר לך רק לשלוח תמונות של הכלה, במיוחד של הבפנוכו ולשים מדבקת פורום + Stage 1

יש רק דרך אחת לשחות 100 מטר בשביל להביא מדליה;

אתה מתחיל הכי מהר שלך, ואז לאט לאט אתה מגביר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^ + אשמח לחוו"ד על ביצועי המזגן, שהיה בינוני-מינוס בדור הקודם של הרכב. זו הייתה נקודה טעונת שיפור (בלשון המעטה) ואשמח לדעת אם נעשה משהו בנידון.

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת אני רואה מוניות גרנד קופה בכל מקום. עדיין הרכב נראה מצויין ובצבע היפה שהבאת היא תהיה עדיין ייחודית יחסית על הכביש ולא תעלה קונוטציות של מונית.

אני גם מאמין שהמזגן צריך להיות בסדר, מזגן סביר שמקרר את הרכב ואת הנוסעים זו דרישה חובה במונית, אם היתה בעיה נהגי מוניות לא היו קונים את הרכב הזה אלא אם תגידו לי עכשיו שבגרסת הדיזל המזגן שונה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התלונה היחידה של מכר שבנה על גירסת הדיזל כמונית היתה "היא לא סוחבת", ומאחר והרכב נבדק במהלך החורף על המזגן אין לו פידבק.

Sent from my Galaxy Note 9

עריכה אחרונה על ידי ALÞћÃ
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע.. כנראה שהוא מצפה לסטנדרטים של TDi 1.9/2.0 אותם באמת קשה להשיג עם הטורבו דיזל 1.5 שבמגאן (או ה 1.7 שבאופטימה היוצאת, אלא אם כן אני כבר לא מעודכן והיא קיבלה מנוע שקצת יותר הולם את המידות שלה, או שכרגע זה רק גירסת הכלאיים).

Sent from my Galaxy Note 9

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

dci? 1.33?

1.33 בנזין, 140 כ"ס

אחד השיקולים שלי היו שיפור דרמטי בביצועים ביחס לדגם הקודם עם מנוע 1.2.

אחרי נהיגת מבחן, אני מאשר שאכן יש שיפור עצום, לא רק ב-0-100 (9 שניות), אלא גם בהאצות הביניים למיניהן, ומסל"ד די נמוך.

היא זריזה במידת מה מה-308 הנוכחית שלי, וביחד עם פעולת הגיר ההאצות שקטות וחלקות.

רק בסל"ד ממש גבוה היא קצת רועשת, אבל הרגיש לי מיותר להגיע לשם.

עריכה אחרונה על ידי daido1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 חודשים מאוחר יותר...

סוגר רשמית את השרשור מבחינתי.

כעת בהשקת C5 Aircross באולם שורק.

נתחיל מהסוף: לובינסקי פיספסו אותי וחבל. :-)

בדיעבד, אני די בטוח שהייתי ממתין בסבלנות ורוכש

את ה C5 Aircross, מנוע 1.6 במחיר סביר (יחסית..) של 180 אלף שקלים. גבול התקציב שקבעתי לעצמי.

מדוע בדיעבד? כי מספר פעמים השנה "הצקתי" להם עם השאלה, האם יציידו את ה C5 עם לד מלא בדגם בנזין החזק במחיר שפוי (בניגוד ל 3008 שבה מקבלים את זה רק ב GT ב-230,000!)

מסתבר שלבסוף קיבלו את ההחלטה הנכונה וברמת אבזור של 180K כללו גם את הלד.

עד לפני 3 חודשים לא הסכימו להתחייב ואפילו לא לרמוז, ולכן גם לא המתנתי. חבל.

בדיעבד: האם היה שווה לי להמתין?

בהחלט כן! המגאן מגניבה לאללה, אבל ה C5 זה כבר חתיכת שדרוג. גם בנוחות, גם באבזור, ועוד בהרבה דברים.

גם בקרת שיוט אדפטיבית מ 0 קמ"ש (זחילה בפקקים) זה פלוס מגניב.

אילו הייתי יודע שתמורת תוספת של 50,000 שקלים אני אקבל את כל הדברים הטובים (וגם את הלד..) הייתי ממתין בסבלנות.

אולי פעם הבאה, לובינסקי, תלוי בעיקר בכם... ;-)

20190603_202058.jpg

עריכה אחרונה על ידי daido1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1766 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...