Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצה למלון הכל כלול בקיץ הקרוב

timur2008
שימו לב! השרשור הזה בן 491 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

מי יכול להמליץ על יעד + מלון הכל כלול עם ילדים בני 9+16

התקציב עד 15,000 סה"כ.

תורכיה לא בא בחשבון.

חשוב שיהיה מלון עם פעילות ( בריכות, מגלשות) לילדים. עדיפות להכל כלול.

אשמח להמלצות מנסיון אישי

טויוטה קורולה ספייס 2019

מאזדה 3 ספיריט 2014 2.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חיפוש זריז לא העלה תוצאות על מלונות הכל כלול, אבל הייתי בודק את סוצ'י- יש מלונות מפוארים במחירים סבירים, חלקם עם בריכות ומגלשות.

Opel Astra K 2018 1.4T Enjoy

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה לא טיול? בגילים האלה הם ייהנו מאד ממשהו חדש. נכון שזה מצריך קצת מאמץ בארגון וניהול הטיול, אבל זה חלק מההנאה.

גילוי נאות: אני מטייל עם הילדים מאז שהבכור היה בן 9 השני בן 7 והשלישי בן 3. הטיול המשפחתי האחרון בחו"ל היה כאשר הם בני 27,25,21 בהתאמה. יודע מה? אני חושב שגם היום - שנה וחצי יותר מאוחר - הם היו יוצאים בשמחה בהרכב דומה, אפילו אם היה מדובר בשבוע בלי החברות. תמיד טיולים, לעולם לא בטן גב. לכל היותר יום או שניים בגני שעשועים בטיול של שבוע - שבועיים. החוויות לא ישכחו - עד היום זוכרים לי נפילה לנהר בראפטינג (עברו מאז 16 שנים), נוהל נסיעה במטרו של פריז כדי למנוע פירוק החבילה ועוד הרבה מאד חוויות.

והדבר הגדול הוא שמדובר בחוויות מעשירות. מחוויה של רכבת הרים באפלה בפארק אירופה ועד ביקור במערת לאבה באיסלנד ומערת קרח באוסטריה.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממליץ בחום על מלון Blue Lagoon Village באי יווני KOS (לא להתבלבל, יש גם Blue Lagoon Resort). לפני מספר שנים הייתה לנו אפשרות וגם תפסנו מבצע קטן עליו,המלון לא זול בכלל (עכשיו אין מצב לנסיעה כזאת :-D). יש שם ממש פארק מים קטן וגם פארק פעילות (טיפוס) משלו בתוך שטח המלון שאליהם יש הסעות על סוג של גולף קארטס מנקודה מסויימת במלון. היינו בחדר עם ג'קוזי במרפסת עם נוף לים, גם חביב ביותר. אך בתקציב שלך אולי תוכל להרשות לעצמיך חדר עוד יותר מעניין, שווה בדיקה לדעתי. הים בעייתי (אבנים גדולות, קשה להיכנס רגלית), אך בנו כניסה נוחה שאפשר לקפוץ ממנה לתוך הים, יש גם מלא דגים שמסתובבים שם. לא יצאנו מהמלון, כך שלא יכול להעיד לגבי האי בכללי. בהצלחה!

עריכה אחרונה על ידי arco1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממליץ בחום על מלון Blue Lagoon Village באי יווני KOS (לא להתבלבל, יש גם Blue Lagoon Resort). לפני מספר שנים הייתה לנו אפשרות וגם תפסנו מבצע קטן עליו,המלון לא זול בכלל (עכשיו אין מצב לנסיעה כזאת :-D). יש שם ממש פארק מים קטן וגם פארק פעילות (טיפוס) משלו בתוך שטח המלון שאליהם יש הסעות על סוג של גולף קארטס מנקודה מסויימת במלון. היינו בחדר עם ג'קוזי במרפסת עם נוף לים, גם חביב ביותר. אך בתקציב שלך אולי תוכל להרשות לעצמיך חדר עוד יותר מעניין, שווה בדיקה לדעתי. הים בעייתי (אבנים גדולות, קשה להיכנס רגלית), אך בנו כניסה נוחה שאפשר לקפוץ ממנה לתוך הים, יש גם מלא דגים שמסתובבים שם. לא יצאנו מהמלון, כך שלא יכול להעיד לגבי האי בכללי. בהצלחה!
תודה על ההמלצה אבל כרגע המחיר באוגוסט כ 22,000 שח לפני טיסות,[emoji6]

טויוטה קורולה ספייס 2019

מאזדה 3 ספיריט 2014 2.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה לא טיול? בגילים האלה הם ייהנו מאד ממשהו חדש. נכון שזה מצריך קצת מאמץ בארגון וניהול הטיול, אבל זה חלק מההנאה.

גילוי נאות: אני מטייל עם הילדים מאז שהבכור היה בן 9 השני בן 7 והשלישי בן 3. הטיול המשפחתי האחרון בחו"ל היה כאשר הם בני 27,25,21 בהתאמה. יודע מה? אני חושב שגם היום - שנה וחצי יותר מאוחר - הם היו יוצאים בשמחה בהרכב דומה, אפילו אם היה מדובר בשבוע בלי החברות. תמיד טיולים, לעולם לא בטן גב. לכל היותר יום או שניים בגני שעשועים בטיול של שבוע - שבועיים. החוויות לא ישכחו - עד היום זוכרים לי נפילה לנהר בראפטינג (עברו מאז 16 שנים), נוהל נסיעה במטרו של פריז כדי למנוע פירוק החבילה ועוד הרבה מאד חוויות.

והדבר הגדול הוא שמדובר בחוויות מעשירות. מחוויה של רכבת הרים באפלה בפארק אירופה ועד ביקור במערת לאבה באיסלנד ומערת קרח באוסטריה.

תודה על ההמלצה, אבל אנחנו מחפשים חופשת קיץ ( בטן גב).

לא רוצים לרוץ, לנסוע ולחפש את עצמינו. רוצים לנוח, לאכול, לשחות, לישון ולא לדאוג לשום דבר.

הכי הרבה לעשות אטרקיה קטנה כשבא לנו.

טויוטה קורולה ספייס 2019

מאזדה 3 ספיריט 2014 2.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חיפוש זריז לא העלה תוצאות על מלונות הכל כלול, אבל הייתי בודק את סוצ'י- יש מלונות מפוארים במחירים סבירים, חלקם עם בריכות ומגלשות.
מישהו המליץ גם על סוצ'י, למרות שבעצמו לא היה שם. מצאתי איזה מלון, אבל ביקורות זוועה.

אני מחפש משהו בהמלצה של אנשים שהיו שם פיזית, ויודעים לתת חוות דעת אמיתית.

טויוטה קורולה ספייס 2019

מאזדה 3 ספיריט 2014 2.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקיץ האחרון היינו בחופשה משפחתית בבורגס אבל ברצועת החוץ אלניט(לא סאני ביץ), משפחה זוג ו 3 ילדים(10-8-4) בתקציב שלך(כולל טיסות והעברות) באוגוסט ל7 לילות ושמונה ימים.

המלון שייך לרשת ויקטוריה, זה בעצם קומפלקס ענק של מספר מלונות ששייכים לאותה רשת, כל מלון יש לה את המאפיין שלה ואת המיקום שלה בקומפלקס וכמו כן רצועת חוף משלה ולכל המלונות יש פארק מים משותף (פארק נחמד מאוד), אנחנו היינו על בסיס הכל כלול, האוכל לצערי, לא ממש ברמה גבוהה, נגיד ששרדנו את החופשה ולא רעבנו:-D , לפי מה שהבנתי, זה מאפיין את רוב המלונות בבורגס, חוץ מזה המלון היה ברמה סבירה + וזה בדיוק מקום לחופשת בטן גב, אפשר לשלב גם אטרקציות וטיולים.

שם המלון הוא ROYAL PARK

http://royal-park-hotel.burgasbeach.com/he/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כפרי הנופש בהולנד - לפחות מניסיוני לפני די הרבה זמן - ממש אינם "הכל כלול" - אלא בסיס לטיולים. אתה מקבל חדר עם מטבחון, יש במקום סופרמרקט (בד"כ לא זול) וקצת מתקנים לילדים, אבל ממש לא מה שאתה מחפש. חוץ מזה כדי להגיע אליהם אתה צריך לשכור רכב (שפרט לימי ההגעה והעזיבה חונה בחניון מחוץ לכפר). בהחלט מה שהצעתי לך בתחילת השרשור.

חוץ מזה, עד כמה שאני זוכר, הולנד לא זולה, אם כי הביקור המשמעותי האחרון שלי בהולנד היה לפני די הרבה שנים (ולפני שנתיים עברנו באתר סמוך למאסטריכט בדרך מבריסל לקלן). מצד שני, המדינה הזו בנויה לילדים, עם הרבה מאד אתרים מעניינים וגם גני שעשועים למכביר, מאפטלינג וסיק-פלאגס ועד פארקים מקומיים מצויינים.

אישית הייתי בכפר כזה ליד איינדהובן עם שלושת הילדים שבוע בשנת 2002. נהנינו מכל דקה, אבל תביא בחשבון שבשבוע הזה נהגתי לפחות 1500-2000 ק"מ והוצאתי לא מעט כסף על בילוי באתרים (הנפלאים) של החצי הדרומי של הולנד. תביא בחשבון שמבחינת טיסות יתכן שיהיה יותר טוב לך לטוס לקלן, בריסל או אפילו פרנקפורט ולנהוג מהן.

כדי לקבל מושג חפש באתר של החבהרה השולטת בתחום Landal - Green Parks

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

סתם מעדכן,

אחרי חיפוש לא קטן סגרנו 3 משפחות חופשה בכפר נופש בהולנד.

כרגע יושבים על תוכניות.

אעדכן בהמשך לגבי עליות וחוות דעת, אולי זה יעזור למישהו בעתיד לתכנן טיול.

כרגע הטיסות עלו 2000 דולר ל4 אנשים. ( ישיר לבריסל)

השכרנו רכב פרימיום 1500₪ כולל ביטוח

כפר נופש ל7 לילות 3500₪

טויוטה קורולה ספייס 2019

מאזדה 3 ספיריט 2014 2.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באיזה איזור כפר הנופש?

איזה רכב ולכמה נפשות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

OK - זה נמצא במזרח. אתרים קרובים שאסור לפספס - הדולפינאריום בהארדרוויק, המוזיאון הפתוח וגן החיות בארנהם, לילדים יום באפטלינג, כפר התעלות חיטהורן ולעלות עד חרונינגן (שם הייתי לאחרונה לפני קרוב ל-40 שנה), לעשות סיבוב גדול דרך הפולדרים לללישטאדט ועל הגשר להורן, אנקהאוזן וכפרי הדייגים שמצפון לאמסטרדם (זו כבר נסיעה די ארוכה).

לגבי הרכב - בחירה גרועה מאד. חייב סטיישן בשביל המזוודות. אחרת יהיה לכם סבל לפחות ביום הראשון ובאחרון. הנסיעהמנמה"ת ואליו ארוכה, ואם אינך מנוסה בנהיגה בחו"ל היה תהיה עוד יותר ממושכת.

אם אתה נוחת או ממריא בשעה סבירה שקול להכנס בדרך (עדיף חזור, אם אתה טס בערב או בלילה) למפעלי הדלתא בזילאנד. הדבר הכי מרשים בהולנד. יהיה נחמד אם תציין מתי הטיסות ומתי הכניסה והיציאה מכפר הנופש (שעות. התאריכים פחות קריטיים).

כמה הערות:

1. אם אינך מנוסה בנהיגה באירופה בקש כאן כמה עצות. הנהיגה שונה לחלוטין מאשר בארץ, ההקפדה על החוק קפדנית במידה שאינך רגיל לה, חריגה של 2 קמ"ש במהירות המותרת בכביש המהיר תזכה אותך בקנס שמן, וכידוע, הגאטסו היא המצאה הולנדית. כמוכן הרמזורים שונים לחלוטין מכל מקום אחר שהכרתי.

2. האם יש לך גמישות כלשהי מבחינת תאריכי הטיסה, או שהם כבר נעולים סופית?

3. בקרבת נמה"ת של בריסל (אני מניח שאתה טס ל-BRU) יש מוזיאוני רכב, רכבות ותעופה. הגעתי פעם לשדה כשעתיים שלוש מוקדם מהדרוש (נסיעה ארוכה מאזור מיינץ, ולקחתי מקדם היסטריה בריא) ונהניתי מאד במוזיאון הרכב. שוב, לא משהו שהייתי מתכנן במקום הולנד, אבל בהחלט filler מעולה.

4. חניון השכרת הרכב ב-BRU חשוך למדי. בכל זאת בדוק היטב את הרכב שאתה מקבל, כיון שכל שריטונת "תענש" בחיוב בהחזרה, אלא אם יש לך ביטול השתתפות עצמית מלא. אני שכרתי שם רכב פעמיים ובשני המקרים השירות היה ירוד.

ואני טופח לעצי על השכם - קיבלת את העצה שלי מהתגובה הראשונה שלי בשרשור. אין לי ספק שתחזרו עייפום אך מרוצים. הולנד בנויה לילדים ונוער.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...