Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תפיסה על אלכוהול

שימו לב! השרשור הזה בן 1545 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בוקר טוב.

יש לי 2 שאלות קטנות, אשמח לעזרה.

א) הפקדתי את הרישיון שלי ב8/7/19 לחודשיים.

היום אני כבר יכול ללכת למשרד הרישוי לקחת את הרישיון שלי (בשאלה השניה אדבר על זה) או עדיף ללכת מחר ב9/9/19?

ב) נראה לי שכבר כתבתי, אבל ביום שהפקדתי אץ הרישיון בבית משפט בתל אביב, הפקידה אמרה לי שאני צריך ללכת לקחת חדש במשרד הרישוי כי הרישיון שלי זה מ הישנים ושם יביאו לי מ החדשים (לא ממש יודע מה זה אומר, אבל שיהיה), אבל רציתי לשאול אם תהיה לי איזה בעיה או משהו, אם אצטרך לדבר עם איזה מישהו לפני שאקבל את הרישיון, או שפשוט אשלם ואקבל חדש, כי הבנתי שבסוף העונש זהנלא השתיה אלכוהול, זה על משהו "פחות" קריטי (אוכל להגיע הביתה ולרשום בדיוק מה רשום אם צריך.

שוב, תודה מראש על העזרה :-)

Enviado desde mi SM-G975F mediante Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...
  • תגובות 123
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

שבת שלום חברים.

לא רוצה לפתוח נושא חדש שקשור על התשלום לביטוח בגלל המקרה שלי באשכול הזה, אז אשאל פה :-)

מכרתי את הלאון שלי, אני קונה רכב חדש, יותר קטן, יותר זול בהכל, הבעיה שלי תהיה הביטוח בגלל השלילה ובגלל תאונה שקרתה לי ביוני ואני אשם.

נכנסתי לwobi, הכנסתי את הפרטים שלי (בדקתי כל נהג מעל 35 ורק 2 נהגים שהכי צעיר זה אני, 35, אם רישיון 5 שנים, תכלס 5 שנים ו10 חודשים).

בקטה של בתביעות ושלילות, רשמתי שלילה 1 (לא שאלו על מה מו מי) ותביעות שאלו ממתי, רשמתי בשנה אחרונה.

הביטוח הכי זול ל 2 נהגים

חובה: 1333 - מקיף: 2457 - סה"כ: 3790

ביטוח הכי זול לכל נהג מעל 35:

חובה: 1333 - מקיף: 2882 - סה"כ: 4215

סתם כדי לשוות, עם הלאון היה: חובה 890 - מקיף 4433 - סה"כ: 5323 רק ל2 נהגים

א) המחירים לא כאלה נוראים כמו שציפיתי, פה ממש הפחדתם אותי

ב) האם זה המחיר שמופיע בWOBI, אז קודם כל זה אומר ש החברות האלה מוכנים לבטח אותי עם השלילה ו התביעה בגלל התאונה נכון? או שפתאום יכולים לעלות לי את המחירים בעוד הרבה כסף?

תודה מראש על העזרה ושוב שבת שלום :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עזוב את wobi,

תתחיל להתקשר לחברות ביטוח, כל החברות הגדולות יגידו לך להתראות אחרי שתגיד שקיבלת שלילה יותר מחודש

ביטוח חובה אתה יכול לעשות ב״פול״, עולה יותר יקר בגלל השלילה

צד ג׳ או מקיף אתה צריך לשבור את הראש ולחפש מי שיהיה מוכן לבטח אותך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי סוכן, החא תצטרך לשבור את הראש.

אבל אם כתבתי את כל הנטונים, ולא היו מוכנים לבטח אותי, למה נותנים מחירים?

קראתי לא פעם ולא פעמים כל כל מיני מקרים שרושמים בwobi ולא מקבלים הצעות בכלל..

בגלל זה אני שואל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברגע שתזין להם ת"ז והם יראו כנראה 2 שלילות [אחת מנהלתית אחת על ידי שופט] אף אחד לא ירצה לבטח אותך, לכן, גם בדיון ייעוץ שלך - המלצתי בחום לרכוש רכב זול מאוד שלא תצטרך בכלל לבטח בביטוח מקיף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

ערב טוב, בשעה טובה, קיבלתי את הרכב החדש שלי ונפתרה הבעיה עם הקטע של השלילה.

כדי שתכיר, נכון בהתחלה הייה בלגן כי הופיעו 2 שלילות בבדיקה של הביטוח (אבל בדקתי עם מישהו מקושר והוא אמר שמי שבדק לו אמר שמופיע רק 1, לא מצליח להבין), אבל בסופו של דבר, שלחתי את הפסק דין + עוד טופס על עירור (או איך שלא כותבים) דרך הסוכנת שלי לחברה ISO ותוך שעה -שעה וחצי תוקן הטעות וזהו.

בקיצור, ביטוח חובה 1921 ש"ח (כן יקר, אבל מה לעשות, על טעויות משלמים), ביטוח מקיף 3900 או 3090, הייתי כל כך לחוץ ולא זוכר.

חוץ מזה, החברה שרצינו לעשות את החובה בהתחלה פשוט בשעה 14:30 הפסיקו לענות לטלפונים, לא מבין מה הסיבה, אז פשוט אמרתי לסוכנת שלי לעשות בחברה אחרת, אז יש מצב שהיה יכול להיות יותר זול בסופו של דבר החובה.

אז תודה לכולם, הסיפור נגמר סוף סוף :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

צהריים טובים חברים.

למדתי לקח, וכדי שלא יקרה אותה בעיה, קניתי לעצמי מכשיר לבדיקה אלכוהול.

הבעיה שאני לא בטוח איזה מדידה אני צריך להשתמש כדי שיהיה כמו בארץ :-(

מצאתי את זה:

"בריכוז שעולה על 240 מיקרוגרם אלכוהול בליטר אוויר נשוף; או 50 מיליגרם אלכוהול ב-100 מיליליטר דם" (מיקרוגרם אלכוהול, µg/L)

0bf8196bfbf986aa9266cddc89956b2984067381.jpg

במכשיר שלי יש רק:

BAC%

mg/L

mg 100mil

אני לא בטוח באיזה צריך לשים (טוב זה השני או השלישי, הראשון בטוח שלא)

עשיתי גם סרטון קטן: [video=youtube;Zltrn-uiKVU]

אשמח אם מישהו יכול לעזור לי, ולא, זה לא כדי שאוכל לשתות ולהשתגע, זה כדי אם במקרה קורה משהו, אדע לא לנהוג ולהשאיר את הרכב איפה שהוא נמצא :-)

תודה מראש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמצעי

שתה שתי בירות תבצע מדידה ותראה איזה ערכים אתה מקבל באמצעי סביב 200-400 המכשיר בסדר

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתי אחרי ששתית ונשפת למכשיר

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא שתיתי, עישנתי סיגריה, סתם בדקתי בלי לשתות כדי לראות איזה אפשרויות נותן לי, אחרי בדיקה קצרה בגוגל, הבנתי שאני לא בטוח באיזה מהם צריך להיות כדי שיהיה כמו במכשירים שיש בארץ.

בדקתי כמה וכמה פעמים, רק פעם 1, אחרי הסיגריה, יצא 0.18 ו 18 (באמצעי ו באחרון בסדר שכתבתי בפוסט עם התמונה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה גם לא כזה פשוט, ויעידו על כך סיפורים של אנשים ששתו, לא הרבה. ישנו כמה שעות ונתפסו כשבדמם עדין ריכוז גבוה מהמותר בחוק.

כך שגם אם יש מכשירים לא אמינים, אולי שווה להשקיע ולחפש את האמין ביותר כדי לקבל עוד אינדיקציה על מצבך ביחס לחוק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה למקרה חירום, לא מתכוון לשתות ולנהוג.

רוצה לדעת רק לפי המכשיר ש יש לי, איך לקרוא את התוצאות, זה הכל.

וכן, מכשיר אמיתית כמו של המשטרה עולה בין 500 ל1500 דולר...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1545 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...