Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תפיסה על אלכוהול

שימו לב! השרשור הזה בן 1567 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

טוב, כרגע סיימתי לדבר עם העורך דין שלי, חודש מ היום, חודשיים פסילה (שלוש מינוס החודש שכבר קיבלתי) + כנס של עד 1500 ש"ח.

ל מי שזה עדיין מעניין מה קיבלתי.

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 123
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

כפי ששיערתי

למד את הלקח

אם שוטים ( שותים ) לא נוהגים.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

חברים בוקר טוב.

שאלה, אפילו שהרישיון שלי בתוקף עד 6/2020, הפקידה איפה שהפקדתי את הרישיון אמרה לי "כשאתה מסיים את הפסיקה, תילך עם התפסים האלה למשרד הרישוי שאתה רוצה שתקבל רישיון חדש כי הרישיון שלך זה מ הישנים".

מישהו יודע אם אצטרך לשלם על זה??

ואז ועוד חצי שנה בערך לשלם שוב כדי לחדש את הרישיון כאילו??

תודה מראש.

Enviado desde mi ONEPLUS A6013 mediante Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רגע, פעם הקודמת (אחרי שנגמר נהג חדש) וקיבלתי בדואר כדי לשלם על החידוש רישיון, שילמתי 200 ומשהו ₪, אתה אומר שעולה 350/400₪ עכשיו??

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה קרה??

כולה רישיון נהיגה, 436₪??? :-(

בכל מקרה, לא כזה עונה על השאלה שלי, אצרטך לשלם פעמיים או כאשר אסיים את הפסיקה כבר יביאו לי ל10 שנים נגיד?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גביה חזירית? אתה מקבל שירות, לכן אתה משלם תמורתו, וכמה עשרות ש"ח לשנה אינם סכום גדול.

קורקו, חידוש רשיון עולה כסף, הסכום לשנה קבוע. רשיון ל-5 או 10 שנים (בהתאם לגילך לוותר הרשיון שלך) יעלה יותר מרשים לשנתיים. מצד שני, אחר כך תהיה פטור מתשלום יותר שנים.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה קרה??

כולה רישיון נהיגה, 436₪??? :-(

בכל מקרה, לא כזה עונה על השאלה שלי, אצרטך לשלם פעמיים או כאשר אסיים את הפסיקה כבר יביאו לי ל10 שנים נגיד?

כמו שציינתי - את הרישיון ל 10 שנים תקבל כשתסיים את תקופת הנהג צעיר (גיל 24 פעם אחרונה שבדקתי) ועליו תצטרך לשלם באיזור ה 400 ש"ח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שציינתי - את הרישיון ל 10 שנים תקבל כשתסיים את תקופת הנהג צעיר (גיל 24 פעם אחרונה שבדקתי) ועליו תצטרך לשלם באיזור ה 400 ש"ח.

אני לא נהג צעיר כבר מזמן, אני בן 35, לפי הרשימה שnimo שם פה, ל10 שנים עולה 436 ש"ח.

גביה חזירית? אתה מקבל שירות, לכן אתה משלם תמורתו, וכמה עשרות ש"ח לשנה אינם סכום גדול.

קורקו, חידוש רשיון עולה כסף, הסכום לשנה קבוע. רשיון ל-5 או 10 שנים (בהתאם לגילך לוותר הרשיון שלך) יעלה יותר מרשים לשנתיים. מצד שני, אחר כך תהיה פטור מתשלום יותר שנים.

הופתעתי מ המחיר פשוט, זה הכל, לא קרה כלום.

אבל שוב שואל כי כל התשובות בסוף לא עונים על השאלה הראשונה שלי:

"בעוד חודשיים אני צריך לבוא למשרד הרישוי ולקבל רישיון חדש (במקום לקחת את שלי) כי מה שהיה לי (לפי הפקידה) זה רישיון ישן (אפילו שהוא בתוקף עד 06/2020), אז כאשר אבוא לקחת, כבר יעשו לי חידוש ל5/10 שנים או שיהיה בתוקף עד 06/2020 ואצטרך לשלם כדי לקבל אותו ואז שוב לשלם ל10 שנים?"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חידוש הרישיון נעשה כמה חודשים מראש. 5 או 10 השנים יחושבו מהיום בו יפוג תוקף הרישיון הנוכחי, אבל את הודעת התשלום תקבל כמה חודשים מראש. אם תדרש לבדיקת מרב"ד התהליך יהיה יותר מורכב, ממושך ויקר.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1567 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...