Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תפיסה על אלכוהול

שימו לב! השרשור הזה בן 1544 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שבת שלום חברים.

תנו לי להתחיל בזה שהייתי בטוח שלא שתיתי מספיק (כולה 2 בירות) כדי שיקרה מה שקרה. אם הייתי חושב שיש מצב שעברתי את המותר (290) לא הייתי נוהג והייתי ממתין עוד שעה וחצי כדי לחזור הביתה (תבינו אחר כך כמה טמבל יצאתי שלא עשיתי את זהבכל מקרה כי היה חוסך לי כל כך הרבה בעיות)

אז ככה:

ב2:36 בינשופון (המכשיר הקטן) יצא 320

ב2:50 בינשוף (המכשיר בגדול) יצא 339

ב4:15 בדיקה נוספת בינשופון יצא 190

יום ראשון צריך ללכת לחתנה, מה לצפות לבן 34 שפעם ראשונה שקורה לו דבר כזה?

יש עברה של מהירות מדצמבר 2016 (8 נקודות) אבל עברו שנתיים.

יודע שאין מצב שלא ייחקו לי את הרישיון ביום ראשון, אמרו לי לא להודות בשום פנים ואופן.

קיצור, מה עונש המינימלי שאוכל לקבל אם זה פעם ראשונה שקורה לי דבר כזה והכמות (מעל המותר בסדר) אבל לא כזה גבוה, ראיתי פה אשכולות וכתבות על אנשים שיצא להם 800 ויותר.

מישהו יכול להגיד לי?

תודה מראש על עזרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 123
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

נתחיל בזה שתחפש עורך דין

2 בירות זה 660 מ"ל שיש בהם כ 35 גרם אלכוהול.

זה הרבה אלכוהול בדם.

ממה שתארת, נמדדת בתהליך הספיגה של האלכוהול לדם ואחרי שעה ורבע היית על עקומת הפירוק.

למה לצפות?

1. פסילה מנהלית של 30 יום לפחות על ידי הקצין בתחנה

2. השבתה של הרכב ל 30 יום

3. הזמנה לדין

לעבירת המהירות אין משקל כאן.

במשפט עצמו, עונש המינימום הוא פסילה של שנתיים. בנוסף, תצטרך לחזור על תאוריה ןטסט מחדש. המהדרים ישלחו אותך למרב"ד ל"הסתכלות"

עורך הדין יוכל למצוא כשלים בתהליך העיכוב והמדידה ויוכל, אולי, להשיג לך עיסקת טיעון ל נהיגה תחת השפעה" ותוכל לצאת עם פסילה של כמעט שנה בניכוי המנהלית ואז תמנע ממבחן יעוני ומעשי חוזר.

בהצלחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אעשה לך סדר כי כנראה שהבנת אותי לא נכון.

א) עצרתי רגיל במחסום רגיל

ב) בדק אותי אם הינשופון, יצא 320

ג) אחרי 15 דקות ואחרי שאמר לי ללכת על קו ישיר ולגעת בעף עם האצבעות (ועשיתי הכל כמו שצריך), בדק אותי עם הינשוף ויצא 339

ד) תפסים וכל הסיפור הזה ואז השוטר אמר לי שאני צריך להגיע יום ראשון לשימוע

ג) פשוט עמדתי שם עם השוטר והמשכנו לדבר עד שחבר שלי בר לקחת אותי ואת הרכב (כי לא תכננתי לתת להן לשים אותו בתחנה או משהו, גם לא הייתי חייב) סתם לקטע אמרתי לו בוא נעשה בדיקה שוב (כבר עברו שעה וחצי מ הרגע שעצרתי שם, ויצא 190 במקום 320) לא עשו לי בדיקה נוספת כי הם רצו או כי הייתה משהו מוזר או לר יודע מה, סתם עשיתי.

לגבי העונש, שנתיים ולעשות הכל מחדש? על 339 במקום 290?

זה החוק היבש או כי אתה מנסה להפחיד אותי או משהו?

"המהדרים ישלחו אותך למרב"ד ל"הסתכלות", זה לא יודע מה זה אומר..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה 339 במקום 240 (ה-290 זה עם מרווח שהוסיף בית המשפט, בדומה ל-5 קמ"ש הפחתה בעבירות מהירות). אז זה כבר 99 (או 42%) מעל הגבול העליון.

בלא מעט מקומות בעולם היית מבלה את הלילה בתא המעצר.

לך תשפצר את הרב-קו ותגיד תודה שזה נגמר בשלילה ולא בתאונה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסופו של דבר מעל 290 יש בעיה, לפי המכשירים האלה זה מראה "שיכור" אבל אם היית רואה אותי, מדבר, עומד, התנהגות שלי מול השוטר, לא היית חובש בכלל שאני שיכור כי לא הייתי,

אבל בסדר, כולם צדיקים פה, באתי לבקש עזרה ולשאול וישר זה, כאילו שאני כל יום שותה 8 בירות ועל הזין שלי.

אם אני באמת לבקש עזרה זה כי לא עשיתי דבר כזה בחיים ואם הייתי יודע לא הייתי נוהג פשוט, אני לא טיפש.

Enviado desde mi ONEPLUS A6013 mediante Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קורקו - מדובר באחת העבירות החמורות שקיימות בספר עבירות התעבורה. יש שתי מדידות (אם כי דומני שהינשופון לא נחשב לצורך המשפט), והכלל פשוט מאד: 290 - עובר. 291 - נכשל.

קיבלת עצה ממתנדב משטרה (אביG). אם רשיונך חשוב לך שלם לעורך דין. וגם התוצאות שלו לא מובטחות.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקרא בבקשה מחדש את תשובתי

הכול נמצא שם.

על פי החוק היבש, היית שיכור

המרב"ד או בפירוט: המכון הרפואי לבטיחות בדרכים הוא גוף שאליו אתה נשלח אם יש חשש לכך שאינך כשיר לנהיגה. במקרה שלך קרוב לוודאי שזב לא יקרה.

כל השאר, יקרה גם יקרה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל מקרה תיקח עורך דין ,תוודא שיש לו נסיון בשכרות בבית המשפט לתעבורה ,לפעמים עורכי דין עושים "פלאים" ,ממררים את החיים של השוטרים והמתנדבים על דוכן העדים ,כמו שאבי כתב אפשר להגיע לעסקת טיעון עם התובע ,בלי לעשות טסט ותאוריה מחדש ,לטובתך יאמר שזה פעם ראשונה שנתפסת שיכור ,ועברת במעט את הרף . בהצלחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה הערות לידע כללי: אין "ינשופון", אלא נשיפון. הוא מהווה אינדיקציה מקדימה בלבד. המכשיר הקובע הוא הינשוף, התוצאה שלו תרשם בכתב האישום, יחד עם תוצאות מבחן סממנים אחרים שעשו לך. התוצאה שנלקחה ב4:15, לא מעניינת אף אחד, ולא תרשם בשום מסמך רשמי. כפי שציינו קודם - קח עו"ד באזור מגוריך.

God decides how long your life will be,you decide how wide it will be

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יודע לגבי הבדיקה של 4:15.

אראה מה אומרים לי יום ראשון.

שאלה נוספת, 100% שייקחו אל הרכב גם?

כי אני עובד לילה בשבת ממש 10 דקות מ איפה שאני צריך להגיע ואמרתי פשוט להגיע לעבודה בלי רכב כבר ולהשאיר בבית.

אז מה יקרה אם לוקחים לי את הרכב גם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בטופס הזמנה לשימוע, אמור להיות רשום שהנך צריך להגיע עם הרכב לתחנה, כאשר תא מטען ופנים הרכב ריק מחפצים. האם ניטל ממך רשיון רכב על ידי השוטר בעת בדיקת שכרות?

God decides how long your life will be,you decide how wide it will be

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן לקח לי את הרישיון רכב.

אבל השוטר לא אמר לי להגיע עם הרכב תכלס, אמר לי להיות יום ראשון בתחנה, זה הכל, לא ממש מבין מה כתוב בתפסים שהביא לי.

מתקן, עכשיו קראתי, רשום "מומלץ להגיע עם הרכב למקרה שייקחו אותו" (הסוף זה עם מילים אחרות, אבל אותו עיקרון),

עריכה אחרונה על ידי kurko1992

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תשבור את הראש. קח עו"ד. וכמה שיותר מהר.

אישית ממליץ על משרד עו"ד אילון אורון. הוציאו אותי, את חברים שלי ועוד הרבה אחרים מכמה מצבים קשים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגיא ברמן לא מספיק טוב?

שמעתי כל כך דברים טובים עליו שפשוט הוא הראשון שעלה לי לראש ודיברתי איתו כבר...

ולצערי זה האופי שלי, עד ש הסיפור הזה לא ייגמר, לא אפסיק לשבור את הראש :-(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1544 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...