Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תפיסה על אלכוהול

שימו לב! השרשור הזה בן 1563 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא נכון. עבירה אחת - שלילה אחת, גם אם היא מפוצלת למנהלתית ומשפטית.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 123
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תגידו, אני פשוט לא מבין בזה באמת, כמו שאמרתי, יום, יומיים לפני שקרה כל הסיפור הזה, חידשתי את הביטוח כביכול מ פברואר 19 עד ינואר 20, אני חייב להגיד לביטוח שלי על הסיפור הזה? אמורים לשנות משהו ולעשות את המחיר??

אני לא רוצה הפתעות יותר פשוט.

ואם יש לי עוד רכב על שמי, אבל אני לא משתמש בו, זה אצל אבא שלי, והוא משלם על הביטוח, לא אני (אבל נראה לי שזה על השם שלי גם כי הרכב על שמי) מה קורה במצב כזה?

Enviado desde mi ONEPLUS A6013 mediante Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה רוכש ביטוח אתה חייב להצהיר מספר דברים, אחד מהם הוא שלילת רשיון. בארוע הנוכחי רשיונך נשלל היום, לכן יהיה עליך להצהיר על כך ולספוג את העליה בפרמיה (עקרונית יתכן אפילו סירוב ביטוח). זה נכון לכל רכב בו תנהג דרך קבע.

המצב היחיד בו לא יהיה עליך להצהיר על שלילה הוא מצב בו אתה מזוכה במשפט, והסיכוי לכך קלוש.

עריכה אחרונה על ידי sperial

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל אם כבר חידשתי ביטוח??

לפני שזה קרה, עכשיו אני צריך להתקשר לסוכנות שלי ולהגיד לה??

מובן לי שבחידוש הבא כן אני חייב להגיד לה, לא הצלחתי להבין אם משהו שכבר יש ושולם אני צריך לשנות...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הביטוח הנוכחי תומחר לפי ההיסטוריה שהיתה לך לפני חידושו. אני מסופק אם חברת הביטוח רשאית לשנות תנאי חוזה שמירת. בכל מקרה, קרא את הפוליסה, ובמקרה הצורך הוועץ בסוכן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמע.

א) תודה על זה שאתה עונה.

ב) אני עולה חדש (17 שנה בארץ) אבל כאשר מדברים איתי בעברית של אוניברסיטה, הולך לאיבוד.

אשמח לדבר איתי בפשוט.

ביטוח לרכב שלי נטו (הלאון בתחימה), היה פברואר 2018 עד ינואר 2019, הסוכנת שלי התקשרה אלי כמה ימים לפני שכל הסיפור הזה קרה וכבר חודש מפברואר 2019 עד ינואר 2020, אני צריך להגיד להם אני בפסילה של 30 יום? 20 או לא?

ביטוח לרכב של אבא שלי (הרכב רשום על שמי, הבטוח 95% בטוח שגם, אבל אבא שלי משלם)

הביטוח לרכב הזה, היה מינואר 2018 עד דצמבר 2018, כבר חודש מזמן לינואר 2019 עד דצמבר 2019, צריך להגיד להם גם? ומשהו נוסף, אם הרכב של שמי, ורק על שמי, הביטוח יכול להיות רק על שם של אבא שלי??

ולא צחקתי בהתחלה, אני לא מבין ב100% מה שאתה כותב לי., אבל תודה על העזרה באמת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חידשת את הביטוח אתה לא צריך לעשות מאומה

בחידוש הבא תצטרך דווח על הפסילה

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קורקו - סליחה על העברית. מכל מקום "לתמחר" פירושו לקבוע מחיר - כלומר מחיר הביטוח לשנה זו נקבע. הפוליסה הוא חוזה ש"נכרת" - כלומר נחתם (ולמילה "חתימה" שתי משמעויות - האחת היא אותו סימון שכל צד מסמן על החוזה כסמל להסכמה לתנאיו, והפירוש השני הוא שהחוזה "סגור" ).

לגבי הרכב האחר - תלוי אם יש כוונה שתנהג בו. אם הרכב בשימוש אביך בלבד לדעתי לא צריכה להיות בעיה, אבל אם אתה מתכוון אפילו להניע אותו אתה חייב להצהיר על השלילה. כל עוד לא קרה דבר אף אחד לא יחפש אותך ,אבל אם תהיה תביעה הכי קטנה ויתברר כי אתה נהגת ולא הוצהר על השלילה שלך אתה ואביך בצרות. העניין הוא שאם הביטוח על שמך יהיה עלך להצהיר על השלילה.

עריכה אחרונה על ידי sperial

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קורקו - סליחה על העברית. מכל מקום "לתמחר" פירושו לקבוע מחיר - כלומר מחיר הביטוח לשנה זו נקבע. הפוליסה הוא חוזה ש"נכרת" - כלומר נחתם (ולמילה "חתימה" שתי משמעויות - האחת היא אותו סימון שכל צד מסמן על החוזה כהמל להסכמה לתנאיו, והפירוש השני הוא שהחוזה "סגור" .

לגבי הרכב האחר - תלוי אם יש כוונה שתנהג בו. אם הרכב בשימוש אביך בלבד לדעתי לא צריכה להיות בעיה, אבל אם אתה מתכוון אפילו לניע אותו אתה חייב להצהיר על השלילה. כל עוד לא קרה דבר אף אחד לא יחפש אותך ,אבל אם תהיה תביעה הכי קטנה ויתברר כי אתה נהגת ולא הוצהר על השלילה שלך אתה ואביך בצרות.

הכל בסדר גבר, לא צריך להגיד סליחה.

אבל שוב, אני לא נוהג ברכב שלו, אבל כדי להיות ברור, בגלל סיבות פה ושם, כאשר קנינו אותו, הרכב (עד היום) על שמי, ונגיד שגם ביטוח על שמי, אז אתה בטוח שלא צריך להגיד כלום?

תכלס, הם הולכים לדעת כי זה אותה סוכנת כל 2 הרכבים, אז אתה בטוח שכל עוד אני לא נוהג, לא משנה ש הכל על השם שלי??

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בזמן שכתבת את ההודעה שלך תיקנתי את שלי. בדוק בסוכנות אם תוכל לרשום את הביטוח על שם אביך, גם בלי לשנות בעלות על הרכב, ואם זה אפשרי הרי שכל עוד לא תנהג בו אין בעיה. לגבי מצב בו הביטוח על שמך באמת איני יודע, אבל בדיוק בשביל זה יש סוכן ביטוח, שזה מקצועו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, למזלי, רק בעוד שנה אצטרך לדאוג על זה, אבל אני כזה, בודק הכל פעמיים.

אז שוב תודה על העזרה, תשובות, בסבלנות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תרשה לי להיות האיש הרע, אבל אם תהיה בשלילה לא תצטרך לדאוג לזה :evil::cry:.

דרך אגב, אחרי 17 שנים בארץ אתה ממש לא עולה חדש. מה שלא צריך למנוע ממך לבקש הבהרות אם נכתב משהו שאינך מבין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נכון. עבירה אחת - שלילה אחת, גם אם היא מפוצלת למנהלתית ומשפטית.

לא נכון. מניסיון של 100%.

וגם בבית משפט כל משפט שיהיה לו בעתיד ייפתח ב"לחובת הנאשם 2 הרשעות קודמות בלה בלה בלה...".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1563 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...