Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תפיסה על אלכוהול

שימו לב! השרשור הזה בן 1563 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אל תגזים

בטח אם הוא חיכה זמן מסויים מאז

רשמתי כבר (ואגב, אמרתי לקצין גם) שהמתנתי שעתיים כמעט לפני שנהגתי, וגם אמרתי לו שאם הייתה לי חשש שעברתי את הכמות המותרת, לא הייתי נוהג בכלל.

קצין יחסית נחמד קיבלת אם החזיר לך את הרכב.

הכוונה ל-30 יום מהיום. לא ימי עסקים.

בהצלחה בניתוח.

מקווה שהעורך דין שלך יעשה עבודה טובה. אולי ימצא כשלים בדו"ח, אולי ישחק על עניין הסוכרת. מתיאור המקרה שלך נשמע שאתה לא האדם שמגיע לו שנתיים שלילה על העבירה הזאת.

שמע, הקצין הוא סה"כ בן אדם, לא יודע כמה אנשים נכנסים עליו ביום על הדברים האלה, ואני לא בא לשחק אותה, עשיתי טעות, אין מה לעשות, אני צריך לשלם, כנראה (כמו שכתבתי) הוא הבין שסה"כ עשיתי טעות.

אני חייב להגיד משהו, המתנתי שם שעה וחצי, הגעתי ממש מוקדם, ממש הייתי ולחץ ועם הזמן הגיעו עוד כמה אנשים ופשוט צחקו וזה, כאילו חשבו "וואלה, על הזין שלי,, מה אכפת לי", אני עוד שניה אכלתי את הלב שלי, אין לי כבר ציפורנים מ הלחץ. :(

שאלה אחרת, מישהו שאני מכיר מ העבודה, היה קצין במשטרה ל שעבר, אמר לי שלא משנה מה הייתי אומר, הצקין היה חייב לקחת לי את הרישיון ל30 יום, זה ככה?

נגיד למשל, מותר עד 240, מ290 עושים בעיות, אם במכשיר הגדול במקום 339 היה יוצא לי 295, יש מצב שכן היה מחזיר לי את הרישיון עד המשפט או מעל 290 לא משנה מה, זה פסילה של 30 יום?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 123
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אף אחד לא דיבר על איזה סוג בן אדם אתה או איזה סוג נהג אתה.

הבעיה מתחילה כשאנשים חושבים שזה לגיטימי לשתות כמות כלשהי של אלכוהול והלחליט בעצמם אחרי שהם שתו אם הם כשירים לנהיגה או לא.

אישית במידה ואני נוהג אני לא שותה בכלל. כלום. גם לא טועם. גם לא בירה אחת. גם לא שלוק. למה? אני הרי יודע שאני יכול לנהוג בקלות אחרי שליש בירה לדוגמה.

בעיקר בגלל שהרישיון שלי מאוד חשוב לי ואני לא רוצה לסכן אותו, אבל גם בגלל שצריך לשים חוקים ברורים ונוקשים כדי לא להגיע למצב כמו שלך.

מממליץ לכולם לנהוג כך. שתית - אל תנהג. פשוט.

אני מסכים איתך, בגלל זה אני אומר שעשיתי טעות ומגיע לי לשלם, לא חשבתי לרגע שהוא יגיד לי "טוב, אתה איש טוב, תחזור הביתה לא נותן לך כלום"

אבל כן חשוב לי להעביר פה מי אני ומה אני, כי זה האופי שלי פשוט, יש הרבה אנשים שמאחורי המקלדת "גיבורים", בן אדם כמוני בא לבקש עזרה בגלל טעות וישר רוצים לשלוח אותי לכלא, אתה מבין?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא רוצים לשלוח אותך לכלא, נראה לי שהבנת לא נכון.

אמרו שאם היית נתפסת בנורווגיה לדוגמה - היית מבלה את הלילה במעצר [זו פשוט עובדה פשוטה].

עשית טעות וצריך לשלם, אבל חשוב להשכיל לעתיד כדי שמקרה כזה לא יקרה שוב.

ד"א אשמח אם תעדכן פעם הבאה שאתה רוצה לחדש ביטוח איך הולך לך [לא אוהבים שלילות בביטוחים].

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למזלי, חידשתי ביטוח יום לפני, אז עד ינואר 2020, לא אצטרך לחשוב על זה, אבל כן שאלתי את השוטר (מחוסר ידע פשוט) אם בעוד שנה איפה ששואלים "אם היו שלילות" אני צריך להגיד כן, אמרתי לו "נגיד ש במשפט יוצא בלי כלום, ה "פסילה" הזאת זה כמו שלילה?

והוא אמר שכן, זה פשוט מילה אחרת.

אני לא מכיר את ההבדל בין "שלילה, פסילה, שלילה מנהלתית (או פסילה מנהלתית)", חשבתי שיש הבדלים בין כל זה.

Enviado desde mi ONEPLUS A6013 mediante Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אף אחד לא דיבר על איזה סוג בן אדם אתה או איזה סוג נהג אתה.

הבעיה מתחילה כשאנשים חושבים שזה לגיטימי לשתות כמות כלשהי של אלכוהול והלחליט בעצמם אחרי שהם שתו אם הם כשירים לנהיגה או לא.

אישית במידה ואני נוהג אני לא שותה בכלל. כלום. גם לא טועם. גם לא בירה אחת. גם לא שלוק. למה? אני הרי יודע שאני יכול לנהוג בקלות אחרי שליש בירה לדוגמה.

בעיקר בגלל שהרישיון שלי מאוד חשוב לי ואני לא רוצה לסכן אותו, אבל גם בגלל שצריך לשים חוקים ברורים ונוקשים כדי לא להגיע למצב כמו שלך.

מממליץ לכולם לנהוג כך. שתית - אל תנהג. פשוט.

פשוט צריך להכיר את הגוף שלך, ולדעת לשתות. יש חוקים בסיסים, לא על בטן ריקה, רצוי לאכול דברים שומניים גם שמרפדים את הקיבה ומקשים על האלכוהול להיספג בגוף, לשתות גם משהו קל או מים, ללכת לשירותים, לחכות איזה שעה. אם אתה אדם שלא מורגל לשתות אז אפילו יותר. בנוסף יש טבלה שנותנת אומדן מסוים לפי משקל הגוף שלך של כמה מנות שתיה אתה יכול לשתות בשעה (כמובן מדובר באדם בריא שמורגל בשתיה), זה נגיד לגברים (מה שבורוד פר משקל זה התחום המותר) כאשר מנת שתיה זה נגיד שליש בירה 4.5%, כוס יין 12%, צ'ייסר של וודקה 40%

כמובן הכי טוב זה הינשופונים הקטנים האלה שנמכרים לציבור שיכולים לתת אומדן יותר מדויק. פה ושם אפילו ראיתי עמדות של המשטרה במרכזי בילוי שאפשר לבצע בדיקה. אבל גם שאר הדברים שרשמתי עוזרים. מי שלא מתחשב באף אחד מהדברים האלה בכלל ומחליט לעלות מאחורי ההגה הוא באמת לא הכי חכם

gvarim.JPG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שתית ליטר בירה לפני שעלית לנהוג כי "אם היית רואה אותי, מדבר, עומד, התנהגות שלי מול השוטר, לא היית חובש בכלל שאני שיכור כי לא הייתי"?

אתה יודע כמה אנשים "שלא היו שיכורים" נמצאים בצד הלא נכון של האדמה, אחרי שלקחו איתם אנשים תמימים שרק יצאו לעוד יום שגרתי?

סלח לי, אבל לשתות ליטר בירה ולחשוב שזה בסדר לעלות על ההגה נשמע לי תמוהה.

אתה מנסה לצייר תמונה כאילו אתה בסדר, והשוטר הנחמד רק מילא את הדוח כי הוא צריך בגלל המספר שיצא לך ולא כי נתפסת נוהג שיכור.

יצאת בזול. אם היית פוגע במישהו חלילה והיה נהרג, היית יכול לשבת 20 שנה בפנים.

מקווה שיום אחד, עוד שנתיים חמש או עשר (לא בקיא בעונשים) תלמד וזה ותלמד אחרים שכששותים לא נוהגים.

אם הרישיון/רכב חשובים לך, קח עורך דין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמע, לא מחפש לריב, תקרא כל שאר הדברים שכתבתי, לא אמרתי שאני בסדר, אבל שוב, כבר כתבתי ואכתוב שוב, שיצאתי, חיכיתי שעתיים מ השחור אחרון עד שעליתי על ההגה, לא יודע מה הסיבה שיצא מספר כזה גדול, אבל בכל מקרה, למדתי לקח, אל תדאג.

אבל שוב, לא הייתי שיכור, כבר כתבתי שאני חולה סכרת והשוטר עצמו אמר שזה משפיע על הבדיקות אלכוהול.

ואני רואה אנשים ביום יום עושים שטויות על הרבים שלא קשורים לאלכוהול, ניידים ביד, עקיפות בלי סיבה, נוהגים איך ש בז** שלהם, שוללים רישיונות ועדיין נוהגים, לא חידשו רישיונות (לך תדע מה הסיבה) ועדיין נוהגים, אנשים שלא הוציאו רישיון באולם ו תפסו אותם יותר מ 3 פעמים נוהגים... לאפשר להמשיך.

אם הייתי כותב "תקשיבו, שתיתי בקבוק שלם של וודקה וישר אחרי שסיימתי נהגתי ו תפסו אותי" , וואלה, אני לא הייתי מבקש עזרה אפילו.

אבל לשתות, להמתין שעתיים ורק אז לנהוג.. זה גם להיות אחרי..

אתה מבין שאם הייתי ממתין עוד חצי שעה שעה, לא היה קורה כלום? לפי החוקים של המשטרה, לא היה יוצא כמות מספיקה כדי להגיד לי משהו בכלל, היה יוצא ב "גבולות" (נגיד ככה כי לא יוצא לי מילה אחרת פשוט) ש המשטרה אומרת שזה בסדר.

מה הרגע שיצא "339", עברה שעה ו בבדיקה נוספת יצא "190", אז חצי שעה לפני היה יוצא "265", אז אתה יודע מה היה קורה? כלום...

בכל מקרה, בפעם השלישית, למדתי לקח, אלווי שהיו עוד אנשים כמוני שעד עכשיו אני אוכל את הלב וחושב על השטות שעשיתי, ולא כמו הבחור שעצרו אחרי ובא היום עם החברה שלו ופשוט צחק כל זה, בר עם חיוך כזה גדול של "על הזין שלי מה יקרה" (או שמכיר אנשים ואולי במקום שילמד לקח כמוני, יחזירו לו הכל בלי בעיה, היה ממש גרוע היום, וכאשר עצרו אותו לא ממש...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קרישי - מנת משקה היא 10 מ"ל אלכוהול, לא 15 מ"ל כמו בתחשיב שלך. כוס יין או שליש בירה הן מנה וחצי.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחשבון (לא פורמלי) להערכת רמת אלכוהול בדם

https://www.infomed.co.il/Calculator-BAC

ועוד אחד

http://www.bfit.co.il/Calc/AlcoholDrinks.aspx

ישנה דרך לחשב את היחס בין אלכוהול בדם לבין אלכוהול באוויר נשוף. אחפש, אמצא ואציג

לינק למחשבון בו ניתן לראות כי זמן היעלמות האלכוהול לוקח שעות 5-6 שעות כתלות במשקל הגוף לליטר בירה

מצאתי

https://www.alcopro.com/how-to-convert-blood-alcohol-results-to-breath-alcohol-results/

בקיצור מכפילים את כמות האלכוהול בליטר אוויר נשוף במקדם 2100 ומחלקים ב 10 בחזקת 7 (סדרי גודל +אחוזים) ומקבלים את כמות האלכוהול בדם.

לצורך הבדיקה, 240 מיקרוגרם בליטר אוויר נשוף שווה ערך לקצת יותר מ 5 מיליגרם ב100 מילילטר דם.

טעות הערך הוא 50מיליגרם ב 100 מיליליטר דם

מתוך תקנה 169א

"ריכוז אלכוהול בגוף" – ריכוז אלכוהול בדגימת אוויר נשוף או בדגימת דם, העולה על אחד מאלה, לפי העניין:

(1) 240 מיקרוגרם אלכוהול בליטר אוויר נשוף;

(2) 50 מיליגרם אלכוהול במאה מיליליטר דם.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יום ראשון צריך ללכת לחתנה, מה לצפות לבן 34 שפעם ראשונה שקורה לו דבר כזה?.

אובדן עצמאות, אובדן חברים, חפירות אין קץ, הטרדות של "תוריד את הפח" בזמנים הכי לא נכונים, מלכודות מוות בסגנון "השימלה הזאת עושה לי תחת?", סדרות נשים שהיא חייבת לראות את הפרק דווקא על גמר ליגת האלופות...

ולחשוב שאלכוהול זאת הבעיה שאתה חושב שיש לך...:wink:

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אובדן עצמאות, אובדן חברים, חפירות אין קץ, הטרדות של "תוריד את הפח" בזמנים הכי לא נכונים, מלכודות מוות בסגנון "השימלה הזאת עושה לי תחת?", סדרות נשים שהיא חייבת לראות את הפרק דווקא על גמר ליגת האלופות...

הוצאת לי חיוך ביום שחור, ולא רק הקטע של המשטרה, יש עוד דבר שלא ציפיתי ולא מבין מאיפה זה הגיע בכלל ככה פתאום.

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יום ראשון צריך ללכת לחתנה, מה לצפות לבן 34 שפעם ראשונה שקורה לו דבר כזה?

טעות, באגירה.

הבעיה הכי גדולה היא זו של המסונג'רת. אבל גם לקורקו תהיה בעיה של תלות מתמשכת.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב, לעניין הביטוחים בעתיד - זה ייחשב 2 שלילות. המנהלתית והשלילה שתקבל בבהמ"ש.. אפילו שזה על אותה עבירה.

מה שטוב זה שאחרי 3 שנים הכל מתאפס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1563 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...