Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אינפיניטי Q30 במבחן

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 1840 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אוקיי, אז לאינפיניטי יש מכונית שנקראת "Q30". אבל מה היא, מי היא, איך היא, ולמה היא בכלל? שלחנו את מקסים לנסות ולפענח את התשובות לכל השאלות האלה.

אינפיניטי-Q30-2019-01.JPG

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי, אוטו חדש וכבר לא עדכני, מתבסס על רכב שכבר הוחלף, מערכת המולטימדיה נמצאת שנים אחרי כולם, רק מראה שהמצב באינפיניטי לא ברור, רמת המכירות של הדגם הזה בעולם במגמת התרסקות. כל דגמי q/qx שלהם חסרי ייחוד, חבל לפני עשור הם היו ממוקדים וייחודיים, כמו שזה נראה היום, אין להם עתיד.

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על הכתיבה.

אני חושב שההשוואה הנכונה יותר היא מול ה-GLA, למרות שגם היא למעשה מבוססת A קלאס. מצחיק שדווקא לאינפיניטי, שהשתמשה בפלטפורמה קיימת, יצאה מכונית יפה (משמעותית) יותר מהמקור.

אה, וסחטיין על צ'יבורשקה במושב התינוק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי, אוטו חדש וכבר לא עדכני, מתבסס על רכב שכבר הוחלף, מערכת המולטימדיה נמצאת שנים אחרי כולם, רק מראה שהמצב באינפיניטי לא ברור, רמת המכירות של הדגם הזה בעולם במגמת התרסקות. כל דגמי q/qx שלהם חסרי ייחוד, חבל לפני עשור הם היו ממוקדים וייחודיים, כמו שזה נראה היום, אין להם עתיד.

קודם כל זה לא רכב חדש, הוא בן שנתיים כבר.

דבר שני, למה הסקת שכל הדגמים שלהם חסרי ייחוד? בגלל דגם אחד שמבוסס על אוטו של יצרנית אחרת?

אני דווקא מאוד אופטימי לגבי העתיד שלהם. בשוק הביתי של אינפיניטי, ארה"ב, יש חוץ ממנה שני יצרני "סמי פרימיום לא אמריקאים" - לקסוס, אקורה. אני בכוונה לא מדבר על מותגי פרימיום אמריקאיים (קאדילק, לינקולן וכו') וגם לא על מותגים "צעירים" כמו אלפא או ג'נסיס. שני המותגים המבוססים האלה (לקסוס, אקורה) מכוונים לאופי מאוד ברור של מכוניות, אינפיניטי עושה דברים אחרת, היא מנסה להיות ה-BMW של המותגים האלה, ולהציע את המוצרים שלה במחירים תחרותיים יותר.

עשיתי סיבוב קצר על רכב המבחן, ואני לגמרי יכול להגיד שזה פחות או יותר מה שהרגשתי. משהו שמנסה לשדר אופי של סדרה 1, הדריכות הזאת, הכובד הכאילו ספורטיבי של ההגה והדוושות, התחושה שהכל מתוח ודרוך, ומוכן לתקוף פניה מאוד מזכיר את התחושה של ב.מ.ווים שונות.

מעבר לזה, המושב האחורי נורא ואיום לאנשים בגובה ממוצע ומעלה - הוא הרבה יותר מדי נמוך וקצר, ומערכת המולטימדיה היא בעדר מילה אחרת, פשוט... לא. פשוט לא. גרפיקה של סופר מריו, תגובות של זקנה בתרדמת ותפריטים שיותר קשה להבין מאשר את הרמזים של אישתי.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני עשר שנים הם סימנו את bmw, ה g37, הייתה מכונית מצויינת, הfx היה מדהים חיצונית, הm הייתה תחרותית מאוד, היום? ה q50 פושרת מאוד, qx60 זה ניסאן פאט'פיינדר רק עם כיסויים מעור, הqx50 שבדגם הקודם הייתה ספורטיבית מאוד, נהפכה לרכב לעקרות בית, ה qx70 ירדה ללא מחליפה, הq70 או איך שלא קוראים לm היום בת יותר מעשר, מה יש היום ל אינפיניטי להציע? לדעתי, כלום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני עשר שנים הם סימנו את bmw, ה g37, הייתה מכונית מצויינת, הfx היה מדהים חיצונית, הm הייתה תחרותית מאוד, היום? ה q50 פושרת מאוד, qx60 זה ניסאן פאט'פיינדר רק עם כיסויים מעור, הqx50 שבדגם הקודם הייתה ספורטיבית מאוד, נהפכה לרכב לעקרות בית, ה qx70 ירדה ללא מחליפה, הq70 או איך שלא קוראים לm היום בת יותר מעשר, מה יש היום ל אינפיניטי להציע? לדעתי, כלום.

תבדיל בין ייחוד לבין מודרניות.

זה שכל הרכבים שלהם מיושנים זה משהו אחד (זה משהו נכון, אבל עדיין משהו אחד) וזה שאין להם ייחוד זה משהו אחר לגמרי, שהוא לדעתי לא נכון.

ה-Q50 אגב לא כזאת פושרת (מבחינת התנהגות וביצועים) וכנ"ל ה-Q60. ה-Q70 בת מאתיים בערך, אבל עדיין מתנהגת יותר טוב מכל דבר אחר בקטגוריה שלה, ובפער עצום. מותו של ה-FX באמת מעציב אותי עד היום. איזה אוטו מפגר זה היה, וכמה חבל שהם הפסיקו אותו.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הqx50 היא נסיגה מהg37, אבל היא כשלה לא בהתנהגות, אלה בממשק משתמש, המערכת עם 2 צגים הייתה גרועה מאוד, גם האיכות והנוחות לא השתוו לקונקורציה, שאר הליין שלהם השתנה מפוקוס לנהג, לפוקוס לאישה שגרה בפרברים, אבל שם טכנולוגית הם לא מספיק מתקדמים, מספיק שתציץ לתא נוסעים של qx50, העיצוב מיושן ולא מודרני כמו a class החדשה. לגבי qx60? סתם מיניוואן שלא מתאים למותג יוקרתי. לגבי הm אתה צודק, אבל שוב זה רק מוכיח את מה שאמרתי לגבי איפה ש אינפיניטי היו לפני עשור לעומת איפה שהם היום.

עריכה אחרונה על ידי guy.a
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כתבת QX50 אבל אני מניח שהתכוונת) ל-Q50.

אם כן, אז תראה איזה יופי - כל מה שציינת הוא ייחוד שלה. ממשק גרוע, נוחות מעפנה, מולטימדיה מיושנת. מה זה אם לא ייחוד? ייחוד שלילי, אבל ייחוד :lol:

לגבי שאר היין אני לא לגמרי מסכים

Q30 לגמרי מפוקסת נהג, כנ"ל Q50, 60 ו-70.

QX60 אמנם באמת מיניוואן, אבל ביחס למיניוואנים מקבילים דווקא מתנהג ונוסע (בקטע ספורטיבי) לא רע, בטח כשאתה משווה אותו לספינות פיראטים כמו Q7, CX90 ו-GLS.

את ה-QX50 אני לא מכיר אז אני לא יכול לשפוט, אבל צ'מע - גם X3 זה לא בדיוק מכונת הנהיגה המושלמת. בכל ליין אפ צריך אוטו "בשבילה" :)

עריכה: למען הסר ספק, אני לא חושב שאינפיניטי אפילו קרובה ללהתחרות במותגי הפרימיום האמיתיים. במחשבה שניה, מבחינת "מהוקצעות" זה כנראה מותג הפרימיום הכי פחות טוב. בטח אחרי שמשווים אותו לדור הנוכחי של וולוו ואלפא. לדעתי הקלף היחיד שמשחק לטובתו באופן מובהק ומוחלט זה המחיר, כי אם רוצים משהו מתנהג, יש את פחות או יותר כל הליינאפ של במוו או הג'וליה/סטלביו איפה שהם רלוונטיים. אבל אינפיניטי נותנת לך את האופציה למשהו גם מתנהג וגם זול (יחסית), וזה לדעתי מספיק כדי "לתת לה לחיות".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נהגתי ברכב המדובר בסוכנות.

היציאה מהמקום מרגישה מהירה מאד וההנעה הכפולה מאפשרת לצאת מפנייה במהירות גבוהה יותר אבל זה ממש לא רכב ספורט...

בנוסף,

המחיר לא מוצדק בעייני. נכון שזו אינפיניטי ואיכות ההרכבה והחומרים טובים ונכון שהיא יפיפייה אבל האינטיריור ישן מאד וכך הוא נראה.

ברמת המחירים הזו, היעדר מערכות בטיחות מקוריות, היעדר כניסה והנעה ללא מפתח, מסך קטן ועוד ועוד זה לא הגיוני כשלכל המתחרים יש ובאותו הכסף או פחות.

Seat leon Cupra MK3 FL 2011 - sold

Seat leon Cupra 280 - sold

Golf GTI Performance - sold

Awaiting on new car :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא התחברתי לרכב. מכסה מנוע בלתי נגמר אם ראות לא טובה קדימה ונוחות בינונית ביותר.

לא נסעתי בגרסת הS, אלא ב2 ליטר רגילה וחשבתי לעצמי שאני מעדיף לקנות מאזדה 3 הכי יקרה.

באמת שרכב בלי שום ייחוד. מעניין מה קןרה מבחינת פס ייצור. הרי היא מיוצרת במפעלים של מרצדס שמייצרים A. עכשיו כשהחליפו את הA, מעניין מה יקרה עם אינפיניטי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על הכתיבה.

אני חושב שההשוואה הנכונה יותר היא מול ה-GLA, למרות שגם היא למעשה מבוססת A קלאס. מצחיק שדווקא לאינפיניטי, שהשתמשה בפלטפורמה קיימת, יצאה מכונית יפה (משמעותית) יותר מהמקור.

אה, וסחטיין על צ'יבורשקה במושב התינוק.

תודה!

לא נכון להשוות אותה מול GLA כיוון שיש ל-GLA תשובה אינפיניטית בדמות Qx30. באופן אירוני היא הוצגה יום לפני שאספתי את רכב המבחן.

המראה לפי דעתי הוא החוזקה הכי גדולה by far של q30.

לגבי צ'יבורשקה, אני מנסה מעכשיו שהוא יהיה מצולם בכל כתבה שלי

Renault Clio RS EDC 200

רכב ספורטיבי זה כמו קונדום. עדיף שיהיה לך ולא תרצה להשתמש בו, מאשר שתרצה להשתמש בו ולא יהיה לך.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על הכתבה.

עיצוב מאוד מוזר. זורם בחלקו ולדעתי מה שהרסו אלו הגריל הענק וחסר צורה, קורת-c והחלק מתחת לחלון האחורי.

אני באמת שלא מבין את מטרת רכבים בסגנון gla. נראה לי כמו רכב שלא לפה ולא לשם. אני מבין יותר את מי שרוצה לקנות suv ענק וחסר תועלת מאשר משהו שתקוע באמצע כמו זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1840 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...