Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכישת אבארט 500

Ohad_K777
שימו לב! השרשור הזה בן 1906 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

אשמח לקבל חוות דעת מבעלי אבארט 500 בהווה ובעבר.

- עלויות אחזקה? (ביטוח לנהג בן 29 / טיפולים / חלפים)

- התנהגות

- מחלות ידועות

אני מדבר על הדגם הידני 135 כ''ס (לא קבריולט), שנה 2014 ומטה.

תודה מראש לעונים!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום,

הייתה ברשותי אבארט 500 לוסו אדומה ידנית 2011 בעלת צ'יפ שגרם לה להפיק 165 כ"ס במקום 135.

מבחינת ביטוח, ביטחתי רק חובה וצד ג' והיה סביר בהחלט, אני לא זוכר סכום מדוייק אבל לא משהו חריג.

לרכב התנהגות פנטסטית במצב ספורט (הגה טיפה כבד במצב זה), כל לחיצה על הגז מעלה חיוך ואתה מוצא את עצמך נוסע בכוונה בדרכים מפותלות למקומות אליהם היית רגיל לנסוע בדרכים אחרות, במצב רגיל מדובר בעגלה יחסית.

חסרונות, כל החסרונות שנלווים למידותיה (תא מטען, ספסל אחורי...). אוסיף שהמתלים משנתונים אלו קשיחים מנשוא, כרכב עירוני דיילי הוא די מעייף מבחינה זו.

אחזקה, במשך התקופה אצלי הייתה לי תקלה אחת, הגיר נכנס להילוך ראשון ונתקע שם + דוושת הקלאץ נכנסה עד הסוף וכשהרמתי אותה בעזרת הידיים היא הייתה משוחררת, בדיעבד הסתבר שהמערכת הידרואלית והייתה נזילה מאיזושהי בוכנה שם שגרמה למצב. תיקנתי אצל מיכאל אלפא, הבוכנה הוחלפה + צינורית כלשהי, שילמתי כ-3k.

כשמכרתי אותה התגלו בבחינה רעידות מההגה שהצריכו החלפת תושבת מנוע, לא החלפתי, התקזזתי עם הרוכש במעמד המכירה.

זו החוויה שלי, לסיכום רכב מומלץ אם עיקר הנסועה שלך הוא בינעירוני.

בהצלחה !

8) ידני זה הכי אחי 8)
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבעלים לשעבר של סקורפיונה ידנית 135 כ״ס נקייה לגמרי ללא שיפורים כלשהם, יכול להגיד שהתנהגות הכביש מעולה וכפי שכתבו פה, רכב שמעלה לך חיוך ומתבקש לנהוג בו בפיתולים. שלי היתה שנת 2013 והמתלים היו המרוככים יותר ביחס לשנתונים קודמים כך שממש לא הרגשתי שהרכב נוקשה באופן חריג, והוא שימש אותי כרכב עירוני בעיקר ללא בעיה בעניין הזה. ״חסרון״ שמבחינתי קצת ביאס הוא קוטר הסיבוב הענק של ההגה, מה שהגביל קצת את הניווט בתוך העיר (פרסות, חניות וכו) אבל זה לא באמת חסרון כשמדובר ברכב ספורט….הרכב יציב מאוד על הכביש.

מאוד אהבתי את הרכב, ומתגעגע לנהיגה בו. בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד שאלה שצצה,

ראיתי שעל הרבה מהרכבים מותקנים תוכנות כאלה ואחרות.

מה המשמעות של זה?

האם אפשר לסוע ביום יום עם מפה מקורית ולהחליף למפה מבצעית ברגע האמת?

עוד דבר, ראיתי שבקיט אסה אסה גם מותקן מחשב אחר, גם שם זה עובד בצורה הזאת?

אשמח אם מישהו יוכל לשפוך אור בנושא.

תודה מראש לעונים!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המשמעות היא, ששינו את תכנת היצרן על מנת להוציא יותר ביצועים מהמנוע , ישנן תכנות לדלק 95 וישנן

תכנות לדלק 98, בנוסף יש עוד קופסאות שגם מתנהלות דומה אבל פחות מקצועיות מתכנת מדף של חברות

שמתמחות בנושא. באסה אסה העסק עובד בדומה לתכנה רגילה של סדנאות השיפורים, רק שכאן התכנה

והרכיבים מאושרים ע"י היצרן והעסק עובד מצוין ובאמינות גבוהה יותר.

יש כמה טיונרים בארץ בנוסף שיכולים להעלות הספקים לכל רכב בצורה אינדבידואלית שמתאימה לו ובהתאם

לחלקים שנוספו על ידך...אפשר להוסיף דאון פייפ וסעפת פליטה גדולה יותר בקוטר שלה, ומערכת יניקת אויר

שמסוגלת להכניס יותר אויר מהמערכת הרגילה של היצרן (ישנן סדנאות בחול שמייצרות כמה סוגים) ואז ההספק

של הרכב עולה בהתאם (זה נקרא מעבר מתכנה בלבד סטייג'1, למעבר לתכנה וחומרה יחד סטייג'2).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1906 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...