Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם הייתם מצפים מאתר מכירות לכבד טעות שהייתה להם בהצגת המחיר?

korola
שימו לב! השרשור הזה בן 1907 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

השאלה כללית, ולא הייתי רוצה להיכנס לפרטים של האתר והעסקה.

ואני דווקא מתייחס לטעויות שהם לא מהותיות, כלומר לא מדובר על מוצר ששווה 1000 ש"ח ופורסם בטעות ב 100 ש"ח.

אנסה לתאר את המקרה בכלליות.

אתר מסויים למכירת חלקי חילוף לרכב - שהגעתי אליו דרך המלצה בפורום הזה (המלצה בודדת - לא מדובר בחנות שכל הזמן מפרסמים פה).

באתר הופיע על הרבה מוצרים משלוח חינם, בנוסף המחיר היה קצת יותר נמוך מהחנות המקומית.

אז החלטתי לנסות ולרכוש מוצר אחד.

אבל אז בסוף בדף התשלום התווספו 19 ש"ח משלוח .... וזה כבר הפך את המחיר של המוצר לפחות אטרקטיבי

ביחס לחנות המקומית.

שיחה לחנות ... והם מודים שהם חנות קטנה והייתה תקלה וטעות.

מבחינתם הטעות תוקנה לאחר השיחה איתי , תיקון הטעות הכוונה שהם הורידו את הכיתוב "משלוח חינם" על המוצרים מהקטגוריה

שרכשתי.

אבל מבחינתם, הייתה טעות באתר ואם אני רוצה להמשיך את ההזמנה שלי אז זה כולל ה 19 ש"ח..

האם לדעתכם הם צריכים לפנים משורות הדין לוותר לי על ה 19 ש"ח ? או לא?

בדקתי עכשיו מוצרים אחרים באתר ... שיש עליהם את הכיתוב "משלוח חינם" ,

וה"טעות" עדיין קיימת... הם הורידו רק את קטגוריה שרכשתי ממנה.

במוצרים אחרים עדיין יש הטעייה... אתה יכול להכניס לסל מוצרים שכאילו משלוח חינם

ואם לא תשים לב למחיר בסיכום ... תקבל 19 ש"ח יותר יקר...

אני שמתי לב רק בכלל שמחיר המוצר היה עגול .. וה-19 היה ברור בחיוב הסופי.

מה דעתכם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צודק...

אבל, הם לא רושמו או רושמים את זה.

נכון לעכשיו יש עדיין עשרות מוצרים באתר שרשום עליהם משלוח חינם, ובקופה מתווסף לך 19 ש"ח למשלוח.

עץ ריח ב 5 ש"ח.. רשום עליו משלוח חינם ובסוף שאתה מועבר לפיפאל מבקשים 24 ש"ח.

פילטר אויר (סיני) - מחיר 22 ש"ח - בסיכום קופץ ל 41 ש"ח

ואותו פילטר סיני ניתן להזמין מסין במשלוח חינם מסין ב 20 ש"ח...

למען האמת ... לא מצאתי אף מוצר אחד שבאמת מגיע לקופה והוא נותן לך משלוח חינם.

ולכן זה כבר לא ט.ל.ח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הטעות של האתר - כן, שייקח אחריות, לא בא לדחוף את היד לכיס לאף אחד, אבל כנראה שהעסק לא יפשוט רגל אם הוא יספוג את 19 השקלים המדוברים. אני באופן אישי לא הייתי מאבד לקוח על סכום כזה, לו הייתי עסק. כן הייתי מתקן את הטעות, אבל לא הייתי גובה דמי משלוח מאחד כמוך שכבר נחשף להבטחה למשלוח חינם.

זה פשוט לא להאמין איזה הבדל יש בשירות בין הארץ לבין חו"ל, סתם כדוגמה (קצת חורג מהנושא, אבל בהחלט עוסק בשירות), אמאזון - מוצר לא מגיע אליי פעמיים, בפעם השניה דואגים לי למשלוח מהר (שמשום מה גם לא הגיע אליי), אחרי כל זה זיכו אותי על הסכום המלא + 30$ פיצוי. תראו לי חנות אחת בארץ שיש לה כזאת רמה של שירות.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאמאזון יש את הגב הכלכלי לתת שירות כזה.

בכל מקרה, הייתי מצפה שייקחו אחריות, אבל אני יכול להבין שיש מקומות שמסתכלים מהחור של הגרוש ומעדיפים לא לצאת "פראיירים".

יש כאן חבר פורום שהזמין משהו מאתר של סולו - חנות אביזרי הרכב של הום סנטר. בטעות ניתנו הנחות לא הגיוניות לחלפים.

הוא קיבל מייל שהאתר טעה, היו הנחות לא הגיוניות, הסחורה תסופק בכל מקרה, אבל שיידע המחירים לא יחזרו בעתיד.

זה לטעמי שירות טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאמאזון יש את הגב הכלכלי לתת שירות כזה.

זה לא רק אמזון.

זה עניין של תרבות שירות שלא קיימת בישראל.

לאחרונה הייתי צריך לעשות כמה שיחות עם נותני שירות בישראל ... זה פשוט נורא אחרי שאני גר פה כמה שנים.

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הטעות של האתר - כן, שייקח אחריות, לא בא לדחוף את היד לכיס לאף אחד, אבל כנראה שהעסק לא יפשוט רגל אם הוא יספוג את 19 השקלים המדוברים. אני באופן אישי לא הייתי מאבד לקוח על סכום כזה, לו הייתי עסק. כן הייתי מתקן את הטעות, אבל לא הייתי גובה דמי משלוח מאחד כמוך שכבר נחשף להבטחה למשלוח חינם.

זה פשוט לא להאמין איזה הבדל יש בשירות בין הארץ לבין חו"ל, סתם כדוגמה (קצת חורג מהנושא, אבל בהחלט עוסק בשירות), אמאזון - מוצר לא מגיע אליי פעמיים, בפעם השניה דואגים לי למשלוח מהר (שמשום מה גם לא הגיע אליי), אחרי כל זה זיכו אותי על הסכום המלא + 30$ פיצוי. תראו לי חנות אחת בארץ שיש לה כזאת רמה של שירות.

אתה לא יודע מה שולי הרווח שלו, באמזון כל הנדיבות היא על חשבון המשווק, מספיק שתכנס לקבוצות של משווקים לראות איך אמזון מתנהגת אליהם, בריטייל שולי הרווח נמוכים מאוד, אין מספיק בשר להיות נדיבים.

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה גם לא תפשוט רגל אם לא תדפוק את המערכת ב-19 שקל. למה ישר לאמץ דפוס התנהגות קטן וילדותי? נעשתה טעות תמימה כמו שכל אחד מאיתנו עושה במהלך עבודתו.

בנוגע לאמזון הם לא שמים *** על החוויה שלך בתור לקוח. אמזון עושים מה שהם עושים רק בשביל לגרום למתחרים שלהם לפשוט רגל ויש להם כיסים מספיק עמוקים גם בשביל למכור מוצרים במחירי הפסד במשך שנים על גבי שנים ועוד לפצות לקוחות על כל שטות. ברגע שמתחרים שלהם יפלו אנחנו נקבל את מלוא הצינור.

תסתכל על daipers.com ומה קרה להם אחרי שסירבו להיכנע לאמזון.

זה לא רק אמזון.

זה עניין של תרבות שירות שלא קיימת בישראל.

לאחרונה הייתי צריך לעשות כמה שיחות עם נותני שירות בישראל ... זה פשוט נורא אחרי שאני גר פה כמה שנים.

אתה פשוט התרגלת לעבוד מול רובוטים שאילפו אותם מגיל 0 לעבוד מסביב לשעון לפי צ'ק ליסט ומי שלא עושה זאת הוא מסומן כסוציאליסט מסוכן שצריך לנטרל.

עריכה אחרונה על ידי ChemGuy85
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה גם לא תפשוט רגל אם לא תדפוק את המערכת ב-19 שקל. למה ישר לאמץ דפוס התנהגות קטן וילדותי? נעשתה טעות תמימה כמו שכל אחד מאיתנו עושה במהלך עבודתו.

בנוגע לאמאזן הם לא שמים *** על החוויה שלך בתור לקוח. אמאזון עושים מה שהם עושים רק בשביל לגרום למתחרים שלהם לפשוט רגל ויש להם כיסים מספיק עמוק גם בשביל למכור מוצרים במחירי הפסד במשך שנים על גבי שנים ועוד לפצות לקוחות על כל שטות. ברגע שמתחרים שלהם יפלו אנחנו נקבל את מלוא הצינור.

תסתכל על diapers.com

במיוחד שמי שמשלם על הנדיבות שלהם אלו המשווקים שלהם ולא הם עצמם.

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בלי קשר לישראל / אמזון - תמיד בודקים ב-7 עיניים את המספרים,

במיוחד ברגע הקריטי לפני הלחיצה על כפתור התשלום.

לא מסתדרים המספרים? מחשבים מסלול מחדש האם כדאי / מי / מה / מו.

ב-95% מהאתרים אפשר לבצע הזמנה מ-א׳ ועד ת׳, יענו סימולציה מלאה :wink: ולעצור רגע לפני התשלום.

בלי שיחות ובלי תלונות ובלי ניסיונות לתקן את העולם. מי שינהג איתי בצורה שקופה יהנה באופן טבעי משיתוף הפעולה שלי.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה פשוט התרגלת לעבוד מול רובוטים שאילפו אותם מגיל 0 לעבוד מסביב לשעון לפי צ'ק ליסט ומי שלא עושה זאת הוא מסומן כסוציאליסט מסוכן שצריך לנטרל.

אתה פשוט התרגלת לעבוד מול ערימת ״אינדיווידואלים״ שחשוב להם לא לצאת פראיירים על חשבון הלדפוק את האחר - וזה מחלחל יופי גם לשירות לקוחות של כל עסק בכל רמה בערך (אלא אם מראש הם לא הגדירו במטרות חברה שלהם אחרת).

יש עניין של שימור , Brand , הבנה של דבר שנקרא CAC (עלות של להשיג לקוח שתמיד גבוהה מלשמר) ותודעת שירות שברגע שאתה יוצא מהחברה המאוד Cut throat הישראלית אתה נתקל בה.

ודווקא נתקלתי בלא מעט הגדלות ראש גדולות במנגנוני ענק פה - לעומת הקטנות ראש הזויות בארץ.

כמובן - כמו הכל - זה הפשטה של העניין, אבל נו בסדר.

גם פה אם תיפול ברחוב אף אחד לא יעזור לך לקום נכון :)

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכולם על הדיון,

מציין שהחנות עבדה יפה ומהר, כעת כל האתר נקי ונעלמו כל האייקונים של משלוח חינם.

לפי מה שהבנתי משירשור אחר, בהתחלה כן היו משלוחים חינם וחבר פורום הזמין וקיבל עד הבית עם משלוח חינם.

אני פשוט נפלתי על התפר... בוטלו המשלוחים חינם והאתר עודכן חלקית.

ממש לא מדובר בטעות מהותית שתגרם לעסק פשיטת רגל וגם לא מדובר על לדפוק את המערכת ב 19 ש"ח.

מדובר במוצר שנמכר באתר ב 220 ש"ח, היה כתוב עליו משלוח חינם בסוף ההזמנה במעבר לתשלום _paypal

נתבקשתי לשלם 239... לא שילמתי וההזמנה עדיין פתוחה באתר ולא משולמת.

מכבד את רצון החנות ... וחייב לציין שהמחירים אכן נמוכים יותר מחנויות חלפים אחרות ..

עם מרכזים מספר מוצרים ומגיעים לכמה מאות שקלים .. אז ה 19 ש"ח באמת זניחים ועדיין החנות מומלצת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עידכון:

נרכש אותו מוצר בחנות חלפים קרובה ב 180 ש"ח.

אני מניח שגם לחנות החלפים המקומית יש רווח כלשהו מה 180 ש"ח.

יש לציין שלא ידעתי מה המחיר בחנות המקומית שהזמנתי את המוצר ב 220 ש"ח כולל משלוח חינם.

אבל הרגיש לי לא נכון להמשיך את הרכישה ב 239 שח...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...