Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בעיה פתאומית בגיר - טיוטה קורולה אוט' 2006

levnu
שימו לב! השרשור הזה בן 1901 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הי,

הופיעה לי בעיה של גיר מעכשיו לעכשיו לא בהדרגה.,

טיוטה קורולה 2006 יפן אוט' 1598

קילומטרז 270K עברה טיפול 10 אלפים ובדיקה לא מזמן.

באמצע נסיעה כשאני נניח על 80 קמ"ש, אני לוחץ על גז כדי להאיץ פתאום הטורים עולים, כאילו לא מצליח להחליף הילוך להילוך מתאים יותר (בהתאם לניסיון ההאצה שלי), על מה זה יכול להצביע?

בכללי:

בדקתי שמן גיר הוא שחור אך לא חסרה כמות. (לא יודע אם/מתי החליפו אותו)

רברס נכנס בסדר, אך קצת דיילי אחרי העברה

יש תחושה שההילוכים במהירויות נמוכות כן עוברים כמו שצריך, אך רק כשרוצה ממש להאיץ תוך כדי שאני במהירות גבוהה התחילה התופעה (מאתמול להיום).

מה ניתן לעשות?

ללכת למכון גירים? אולי זה מחשב גיר? אולי סלנואיד גיר?

האם אפשרי לזהות בבדיקת מחשב את הבעיה המדויקת?

הכי אני לא רוצה שאיזה מוסך יכניס אותי ל"הריון" וכל פעם יטען לסיבה אחרת לתקלה ויעשה עליי ניסוי ותהייה על חשבוני כל פעם יחליף משהו אחד ואח"כ יתברר שזה יהיה משהו אחר וכו'.

תודה רבה מראש

עריכה אחרונה על ידי levnu
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 41
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

בס"ד

היי

הכי טוב יהיה לקחת את הרכב למכון גירים מומלץ בפורום.

מאיזה אזור כבודו?

נ.ב: ברכבך מותקן גיר אוטומטי ולא רובוטי, לכן, לא קיים ברכבך מצמד.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

אני קם כל בוקר בשביל הילדים, בלעדיהם הייתי קם בצהריים...:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הי תודה, אזור מודיעין
בס"ד

יש לך את ספי ויניב בפתח תקווה (לא הכי קרוב...), לפי הביקורות פה, הם ממש מומלצים.

בהצלחה.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

אני קם כל בוקר בשביל הילדים, בלעדיהם הייתי קם בצהריים...:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החלפה חלקית של השמן +מסנן שמן אם ניתן תעשה רק טוב לגיר הזה,שהיו עליו מס' תלונות (נדלק קוד תקלה על ממיר מומנט- לא אותה בעיה כמו שלך).

אצלך זה נראה כמו בלאי טבעי- זה ק"מ סביר יחסית שגיר מגיע לשיפוץ אבל אולי החלפת שמן ומסנן תדחה את הקץ מעט.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החלפה חלקית של השמן +מסנן שמן אם ניתן תעשה רק טוב לגיר הזה,שהיו עליו מס' תלונות (נדלק קוד תקלה על ממיר מומנט- לא אותה בעיה כמו שלך).

אצלך זה נראה כמו בלאי טבעי- זה ק"מ סביר יחסית שגיר מגיע לשיפוץ אבל אולי החלפת שמן ומסנן תדחה את הקץ מעט.

תודה רבה

האם דווקא שיפוץ ולא להרכיב חדש מפירוק?

כמה הולך לעלות לי בערך?

מה יקרה אם אמשיך לנסוע ופשוט אמנע מהאצות גבוהות מיידי? האם אני מסכן את הרכב או פשוט בסופו של גבר הוא יתקלקל לחלוטין ואז מה אצטרך חדש במקום לשפץ וחדש זה פחות טוב משיפוץ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניראה שהגיר נחוץ שיפוץ...הוא מחליק. כניראה זו התקלה P0741 שקשורה לממיר המומנט ומשותפת גם לטויוטה ראנקס וגם לקורולות. אל תשפץ חבל על הכסף, תביא מפירוק/יבוא. תרים טלפון לחברת שלמה נאור בבית נקופה בטוח יש להם גיר שכזה והגירים הם מביאים הם מצויינים כבר לקחתי כמה מהם והרכבתי...מצויינים! המחירים שהם זולים כ 1000 שח לגירים שכאלה והם מביאים לך את הגיר עד הבית ללא דמי משלוח. אבל כמובן שלפני הכל גש לשמוע שאכן הבעיה היא בגיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאור,אם אין קוד תקלה איך הגעת למסקנה שהבעיה בממיר מומנט.

משרשורים אחרים,דווקא צבע השמן (בשרשור של הקורולה עם 110,000 ק"מ ) היה תקין.

כאן שמן שחור- שמן שלא החליפו הרבה זמן , לא היית לוקח סיכון ומחליף שמן ?

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאור,אם אין קוד תקלה איך הגעת למסקנה שהבעיה בממיר מומנט.

משרשורים אחרים,דווקא צבע השמן (בשרשור של הקורולה עם 110,000 ק"מ ) היה תקין.

כאן שמן שחור- שמן שלא החליפו הרבה זמן , לא היית לוקח סיכון ומחליף שמן ?

ברגע שגיר החל להחליק לפי התיאור שלו לפחות החלפה של שמן כבר לא ממש תעזור. חובה לשמוע חוות דעת של מכון גירים מקצועי כי אנחנו כמובן מעריכים על סמך הנסיון והתיאור של פותח השירשור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברגע שאתה קונה גיר מפירוק/יבוא אז בוודאי שיש לך אחריות אם הרכבת גיר שהוא לא תקין. אבל שוב, אם תיקח את הגיר ממקום מוכר ולא סתם מאיזה מאכר אז אין סיבה שגיר לא יהיה תקין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1901 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...