Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מישהו יודע מה קרה ל V8 HOTEL?

שימו לב! השרשור הזה בן 1910 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הייתי שם היום בבוקר, לא מצאתי כלום, הפנו אותי לשטיפה אחרת בבת ים, זאת אומרת שעונה בחור

מהרחיצה של V8 ומפנה אותך ל"ספייס קאר" בבת ים. לא שאלתי שאלות, אולי סגרו V8?

אבל שבעל המקום הציע לי לרחוץ

את הרכב במנהרת שטיפה שעולה 30 שח פחות והיא לא עושה סיוורלים, הבנתי שהוא מבין גדול.

את הרכב שלי אני שוטף ידנית.

רציתי פלסטלינה, ואוטם צבע בנוסף, אמרתי שאני מוכן לחקות שעתיים אם צריך...לא קרה.

רחיצה של שעה בדיוק.

התקשרתי לטלפון מהפייסבוק.

0549105515

עריכה אחרונה על ידי bigmik
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הטלפון בעמוד הפייסבוק של V8 מגיע אל בחור מ"ספייס קאר" שלא מודע לזה שהיו להם מנויים - או לפחות ככה אמרו לו, והוא לא מצליח להשיג את הבעלים של V8 (כרגע לפחות). משהו מרגיש לי חשוד .

נשמע לא הכי מקצועי מה שאמר לך , וזה בעדינות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מצאתי את הפוסט הזה, הגעתי ל 2 טלפונים מהעמוד שלהם -

03-9332245 שמנותק

ו 0549105515 עונה בחור שלפחות כרגע (כנראה מהמקום החדש בבת ים - ספייס קאר), לא טורח לחזור אלי לגבי המנוי שלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה, קיבלתי SMS לפני שנה מהמספר הזה (הודעה מV8 על שינוי כתובת) וחשבתי שזה מספר של חברת טלמרקטינג.

ניסיתי להתקשר, לא עונה. אולי יחזור אלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הם הודיעו על כך בפייסבוק לפני כמה שבועות.

בתוכן ההודעה היה מדובר שהם עוברים לעבוד במכון שטיפה "ספייס קאר" בבת ים, שם הם יפסיקו להציע טיפולי שטיפה ויתמקדו יותר בטיפולי דייטילינג לרכב.

כנראה במילים אחרות, העסק לא הצליח והחליטו שהכסף האמיתי נמצא בפוליש, נקווה שימשיכו את הרמה הגבוהה ולא יתחילו לזלזל בגלל המעבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הם הורידו את הפוסט עדכון הזה, או לפחות לא מצאתי אותו. הניחוש שלי, הם לא רוצים לאבד את הלקוחות ששטפו אצלהם מעצם זה שהטלפון בעמוד מוביל לסלולרי של אחד הבעלים (אני מניח) בספייס קאר .

בתור לקוח שלהם שעשה מנוי לשטיפה (עוד במקום הגדול המקורי) וכנראה אחד האחרונים שנשאר עם מנוי , לא היה מגיע לי איזה טלפון / הודעה כלשהיא על המעבר הזה?

אני כבר יומיים מנדנד למי שזה לא יהיה שעונה שם לטלפון על מנת לקבל פיצוי על המנוי שלי, ובינתיים אף אחד מהשותפים של V8 חוזר אלי.

תמיד קיבלתי מהם יחס מעולה כשהגעתי לשטיפות, גם כשנאמר לי שהם הפסיקו לשטוף ומתמקדים בטיפולים, אבל כרגע המצב שמגיע לי כ 500 שקל זיכוי ובינתיים אפילו טלפון חזרה אני לא מקבל.

אגב ב 050-3850353 אף אחד לא עונה. אם יש למישהו כאן את הטלפון של אלכס, אשמח אם יוכל להעביר לו הודעה ליצור איתי קשר בהקדם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תומר היקר, צר לנו מאוד שאחרי שנתיים היכרות ושירות ב v8 Hotel אתה מחפש את התשובות דווקא במקום ציבורי כמו קארס פורום.

נאמר לך ע׳י דור ( הבעלים של ספייס קאר) כי הנושא יטופל בהקדם וכי נעדכן אותך. הפתרון הינו פשוט ביותר, או זיכוי כספי או לאפשר לך להינות מיתרת החבילות טיפוח במנוי. אנו דנים בנושא זה כרגע מסיבה שאנחנו רוצים להכשיר את המערך הנוכחי לשטיפות ברמה של v8 hotel ולא פחות, במידה ונגיע לרמה זו, נשמח להמשיך ולהציע לקהל שלנו את החבילות. במידה ולא נצליח, נשמור על השם הטוב שלנו ונפסיק להציע את החבילות ונתמקד רק בדיטיילינג באיכות הגבוהה. נשמח לעדכן אותך בתחילת השבוע לגבי המנוי.

"If you feel in control,you're not going fast anough"

Mario Anderetti

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקווה שתצליחו, שירות שטיפה כמו שלכם זה משהו שחסר מאוד בארץ.

תודה רבה על הפרגון. כל העשייה שלנו בשנתיים האחרונות היתה מכוונת לשיפור רמת הידע והביצוע בתחום שלנו, ורצינו מאוד לאפשר ללקוחות אשר חשבו כמונו לקבל את הטוב ביותר. לכן נעשה הכל בשביל להמשיך כך.

"If you feel in control,you're not going fast anough"

Mario Anderetti

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חיפשתי את התשובות כאן, אחרי שלא מצאתי אותם אצל דור ובטח שלא מכם, שכן גם אם אני המנוי האחרון, מגיע לי שיחת טלפון של דקה להבהיר שסגרתם והעברתם את הפעילות למקום אחר. תשובות אני מנסה להשיג מיום רביעי. לא היה חסר זמן לחזור אלי. עצם זה שהמס' טלפון שלכם מנותק והמספר בעמוד פייסבוק מוביל אל ספייס קאר שלא ידעו על מה מדובר, הוביל אותי לפורום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1910 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...