Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קניית רכב בזכרון דברים

jlavi2002
שימו לב! השרשור הזה בן 1919 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הגיר ברכבי שבק חיים ואני מתכנן לקנות רכב נוסף. ה"רכב הנוסף " חסר טסט ולפיכך יקנה בזכרון דברים.

בשלב ראשון אני מתכנן להשתיל את הממסרת מהרכב הנוסף ברכב שלי. בשלב שני , נאמר עוד כשנתיים אני מתכנן להשתיל את המנוע מהרכב הנוסף ברכבי.

מה הפרוצדורה / אישורים להשתלת המנוע מול משרד הרישוי ??

תודה

:evil:וולו הנאה אחורית 6 צילינדר 164 960 .
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה שהרכב חסר טסט לא מונע ממך לעשות העברת בעלות. ניתן להעביר בעלות במשרד הרישוי לרכב ללא טסט. (לא בטוח מה קורה במידה וישנם חובות על הרכב למשרד התחבורה).

החלפת מנוע:

https://www.gov.il/he/service/replacing_motor_in_vehicles

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים בדאר הפנו אותי למשרד הרישוי - ושם הבהירו חד משמעית שלא ניתן! - אז מה עושים עם רישום המנוע ?? תודה

:evil:וולו הנאה אחורית 6 צילינדר 164 960 .
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מעניין כי מנועים וגירים שמורכבים ללקוח במוסך לרוב מפורקים מרכבים שירדו מהכביש, מה באמת מונע להרכיב מנוע /גיר מרכב שכבר ירד מהכביש ?

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שום דבר לא מונע.

רכב שירד מהכביש נמכר לסוחר (מגרש חלקים משומשים). הוא נמכר לו לצורך פירוק לחלקים, לא צריך בשביל זה העברת בעלות.

המגרש/סוחר מפרק את המנוע, מוכר אותו למוסך ונותן גם שטר מכר, כי הוא (המגרש) הבעלים של המנוע. בשביל זה הוא קנה את הרכב.

המוסך מרכיב וחותם על שטר מכר אישור הרכבה, עם זה הולכים לטסט. מכון טסטים בודק ורק אחרי זה המנוע מתעדכן ברישיון.

איך זה עובד במקרה של מכירה בין אנשים פרטיים אני לא יודע.

לגיר אין מספר שרשום ברישיון, אם מחליפים גיר לא צריך לעדכן שום דבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בזמנו קניתי רכב שירד מהכביש מקרוב משפחה של חבר פורום, בתור תורם איברים.

הבחור מאוד מאוד מאוד דאג מזה שאשאיר את הרכב נטוש ברחוב עירום מחלקים, לכן חתמתי לו על מסמך שאני דואג לאחר פירוק החלקים לפנות אותו לפירוקיה, וכך עשיתי, ב7 בערב סיימתי לפרק וכבר ב8 וחצי הרכב עלה חסר בולמים על הגרר.

אם תמצא מישהו שיסכים להליך הזה, הרווחת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם המחיר של הרכב מעל לכמה אלפים, תעשה לו טסט וזה הכל.

אם המחיר של הרכב נמוך, תקנה אותו ככה, תבקש ממישהו לפרק מנוע וגיר, תאחסן אצלך איפשהו ובתמורה תתן לו את הרכב לחלקים אחרי שתפשיט מה שאתה צריך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקנה אותו ככה, תבקש ממישהו לפרק מנוע וגיר, תאחסן אצלך איפשהו ובתמורה תתן לו את הרכב לחלקים אחרי שתפשיט מה שאתה צריך.

השאלה איך מוציאים שטר מכר למנוע במצב כזה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

אפשר להעביר בעלות על רכב ללא טסט, אך (לדעתי מעבר ל-3 חודשים בלי טסט) נדרש ללכת למשרד הרישוי ולהוציא אישור.

רוב הסיכויים שיגידו לכם שאין דבר כזה, תתעקשו. לי זה עבד.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר להעביר בעלות לרכב שהיה שנים ללא טסט, עשיתי את זה אומנם די מזמן אבל לא חושב שהנהול הזה השתנה.

רק במשרד הרישוי, לא בדואר. סיכוי גובה שאם יש חוב אגרות שלא שולמו, ידרשו לשלם את החוב לפני העברת בעלות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1919 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...