Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עזרה. בעיה במגבר לאנזר 1200D....

TTAALL
שימו לב! השרשור הזה בן 6953 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מה יכולה להיות הבעייה אם המנורה של הפרוטקשיין דולקת רצוףף וכל איזה דקה המנורה הירוקה מהבהבת פעם אחת וזה חוזר להיות אדום כאילו על פרוטקשיין

ניסיתי לנתק את הסאבים ועדיין המצב לא השתנה

כולל גם את הRCA מישהו יכול לעזור לי ליפתור את הבעייה הזאת ????

תודה

טל..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהיכן רכשת את המגבר ? אין אחריות ?

בכל אופן, האם המגבר באמת בפרוטקשיין, או שרק הנורה דולקת ?

המשתמש עזב את הפורום.

if i have seen farther than other men it is because i have stood on the shoulders of giants

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתה לי בעיה דומה בלאנזר 1000, אי אפשר ממש לקרוא לזה בעיה זה היה פאדיחה מצדי:? . היה לי סאב שמחובר בגישור למגבר ושניתקתי אותו השארתי את הכבלים מחוברים... ולפעמים בנסיעה הכבלים היו נוגעים אחד בשני והמגבר היה ניכנס למצב של פרוטקשין.

אם גם אצלך יש כבלים שמחוברים למגבר ושהצד השני שלהם לא מחובר לכלום אני כמעט בטוח שזוהי הבעיה, נתק אותם והבעיה תסתדר.

בברכה:wink:

שי

שי אסרף - Team Kobi-Racing

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Guest תמיר .א.

המעגל מתוכנן לעבוד כך:

אתה מדליק את המגבר.........הספק "חש" משיכת יתר*

הוא מפעיל הגנה.... לזמן X.........ומשתחרר בזמן Y.....

הוא משחרר את מצב ההגנה ומפעיל את הספק שוב לעבודה ושוב הוא "חש" משיכת יתר*

משיכת יותר=קצר או עומס יותר מ1 אום ביציאה, או\ו קצר בתוך המגבר של אחד הרכיבים, שזו תקלה

במכלול האלקטרוני, ואם אתה חושב שזה כך, סע לאחת המעבדות במתעסקות עם מגברים ולא מעבדות רגילות, כי מעגל PCB כפול ומסובך קצת משום שזה CLASS D.

אם תוכל לצלם את התוכן של המגבר ברזולוציה גבוהה, אני יתן לך חווד דעת במקרה שזה תקלה תכנית.

תמיר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להיות שזה התחלה של המלחה של הדגם הזה. יש לדגם הזה מחלה של להתקלל .

מנסיון.

גלגלצ: דיווחי תנועה ביציאה ממצרים. עומס תנועה ענקי ממחלף סיני עד מחלף ים סוף, משה תיזמן 40 שנה. תודה לך משה.

מודעת מכירה ................ פרויקט איטום על הרכב שלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמיר לאחרק פתיחה של המגבר גליתי שמשום מה עף לו איזה רכיב אלקטורני כטן שניראה כמו קבל תאמת אני לא מבין בזה כל כך לאבל צירפתי תמונה של המגבר עם עיגול על החלק שחסר אשמח אם תיתן לי יותר פרטים אם שווה לי להפעיל את האחריות שלו או להחליף את זה לבד בבית או במעבדה פה בעיר שלי

תודה

טל .

Overview.JPG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן קבל...

תמתין לתמיר - תקבל אומדן על נזק .לצערי מגברים עוד לא יצא לי לבנות...

להלחים קבל לא אמור להיות עסק מסובך - מה שכן זה צריך להעלות את השאלה "למה נופלים לי קבלים מהמגבר"

כל הציוד למכירה!

Clarion | Morel | JL Audio | Helix | Custom Crossovers | Custom Silver RCAs

<< FF

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק, לרכיב לא משנה מה, שהוא נידפק, זה בגלל משהו,

נגד ככה לא סתם ישרף משום שבא לו, זה בגלל שהצרכן עליו התקצר,

כנל כבל אם הוא ניזוק זה מפני שהוא קיבל מתח גבוה מידיי וזה אומר שכמה חלקים לפניו נהרסו,

אם יש אחריות, תשלח אותו לתיקון.

תמיר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קנית אותו יד שנייה?

משום מה נראה לי שכן...(בגלל תגובה של מישהו בת'רד הזה)...

צר לי ידידי - נראה שעבדו עלייך...

גש למעבדת תיקונים...

בכול אופן, אם לא רכשת יד שנייה - מה לגבי אחריות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6953 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...