Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אז נכנסתי בעמוד בחניה ונשבר לי הפגוש

pisauron
שימו לב! השרשור הזה בן 1913 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בוקר טוב,היום בבוקר נכנסתי בעמוד בחניה ברווס במהירות איטית. הרכב ישן (איביזה 2001). הפגוש לא אהב את הנגיעה וגם חלק מהפח נפגע. כמה יעלה התיקון? יש טעם בכלל?צריך לציין שנכשלתי בטסט על זיהום אוויר לפני כמה ימים. שמתי תוסף וניגש בעוד יומיים. יגידו לי על הפגוש משהו בטסט?

IMG-20190123-WA0000.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

שווה לתקן אם חשוב לך המראה של הרכב.

אם לא אכפת לך מאסתטיקה חבר את החלק הבולט בבורג פח לגוף וזהו, בטסט זה לא מעניין אף אחד, העיקר שהכל מחובר לאוטו בצורה שלא יפול כלום בנסיעה.

עריכה אחרונה על ידי SlowRide

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם לא אכפת לך מאסתטיקה חבר את החלק הבולט בבורג פח לגוף וזהו, בטסט זה לא מעניין אף אחד, העיקר שהכל מחובר לאוטו בצורה שלא יפול כלום בנסיעה.

תודה. אני שוקל לחבר לבד עם בורג.

אם התיקון לא יקר מידי הייתי מעדיף לתקן אצל פחח. יש לך מידע כמה זה יכול לעלות בערך?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בטסט זה לא מעניין אף אחד,

גם אני חשבתי ככה עד לפני שבועיים שהכשילו אותי בטסט על פגיעת פח.

פגיעת פח= מעיכת פח מעל הגלגל ימני קדמי. הכל מחובר פיקס וזה לא מגיע עד לפנסים/תושבות פנסים.

ניגשתי כועס למנהל המכון שהסביר לי (תתכוננו): "אם מישהו יעבור צמוד לאוטו עם ג'ינס וזה ייתפס לו ברכב שלך אז זה מפגע".

המום ומבולבל התעשתתי על עצמי, משכתי בידיים חשופות את הפח כדי שלא תהיה שקיעה כ"כ גדולה וקיבלתי את האישור המיוחל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אם היה משהו שבולט מגוף הרכב כמו החתיכת פגוש שבתמונה פה, הגיוני שלא יעבירו אותך. לא הבנתי איך מכת פח יכולה לתפוס מישהו בג'ינס אבל אם זה המקרה תחליף מכון.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חיבור של הטמבון חזרה ללא תיקון הפח יכול לעלות 500-800 ש"ח- הטמבון לפי מה שראיתי מעט שבור באמצע ויצטרכו להדביקו.

אם אתה יכול לחבר עם בורג זה עדיף.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1913 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...