Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הרכב רוכן בסיבובים,מה אפשר לשפר

nimo
שימו לב! השרשור הזה בן 1908 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 36
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תודה לאיתי ול big white

מניח שהקופר S הרבה יותר נוקשה מקופר רגילה ובטח מהדגם שלי one

השאלה עכשיו על איזה אנטי רול ללכת, יצרן? דרגות קושי/עובי ? אני לא הכי בקיא בסוגיה ואשמח להמלצות מכם.

שוב, תודה לכל המגיבים :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אני הייתי קונה את האייבך במידה וקיים לרכב שלך.

מתכלה מתחת לכיסוי:

🚗 .Alfa 147 2.0 Manual With B12 Pro- Kit+ Eibach Antiroll kit+ EBC Yellowstuff brakes kit+ 17" GT wheels with Toyo R888R+ Red leather seats|

המחליפה: Alfa 159 TB

עם חלונות חשמל ונעילה מרכזית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קוני אייבך או כל שילוב של קפיץ בולם אחר מומלץ למיני (רצוי לנבור באתרים השונים ולבדוק מה מומלץ) יהיה פשרה מוצלחת. הם לא קוילאוברים קשיחים שישברו לך את הגב והם לא רכים מדי. הם יחדדו את הTURN IN והרכינה תרד. מכיר אחד שאפילו העדיף את השילוב על פני קוילאוברים שהיו לו.

המלצה - המיני מוכרת מאוד בבריטניה , חפש מחיר טוב והזמן את הסט מאתר בריטי, גם אם תחליט בסוף ללכת על אנטירול. תוסיף לזה 50 אחוז מיסים שונים ועדיין לא תתקרב לעלות של המוצר פה , אתה יכול להתחיל ב https://www.demon-tweeks.com/. אני הזמנתי משם רביעיית קוילאוברים של בילשטיין בחצי מהמחיר בארץ (אחרי מיסים).

Miata NC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על ההמלצה אור, אני אבדוק באתר ואעדכן. לגבי קוילאוברים אני לא בטוח שאתקרב

נראה לי שאתחיל עם האנטי רול, השינוי אמור להיות מאוד ממוקד בעניין הרכינה בלבד.

אם אתקין וארגיש שזה לא מספק מבחינתי, אז כבר אאבוד לקפיצים/קוילאוברים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1908 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...