Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הרכב רוכן בסיבובים,מה אפשר לשפר

nimo
שימו לב! השרשור הזה בן 1887 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לאחר שהחלטתי להשאר עם המיני והחלפתי כמה פעמים מידות ג'אנטים וצמיגים,חזרתי למידה המקורית שהיא 175/65/15 והיא הכי מתאימה מבחינת האצה.

החסרון הגדול לעומת המידות הגדולות והרחבות,מתבטא באופן לא נעים בסיבובים,פניות אפילו בקטנה. פשוט אין מה להשוות. לא נעים.

לחזור למידות הרחבות והגדולות,אין מצב. הרכב מגיב לאט וזה מאוד מורגש. מה לגבי שיפורים אחרים? בולמים לדוגמא?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 36
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

זה בדיוק מה שאני מחפש.

אין לי שמץ של מושג לגבי עלויות.

כמה אמור לעלות שיפור שכזה, בכללי?

וניקח בחשבון איכות חלקים ברמה טובה + עלות עבודה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכל סדנה יש את המותגים והתמחורים שלה.

צור קשר עם פיטסטופ ו-E&A, שתיהן עשו כבר אינספור שדרוגים כאלה ובקש הצעת מחיר.

אני מאמין שסביב ה-6-7K זה סכום סביר והגיוני למותגים טובים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול מאוד להיות שקוליאוברים יהיו אוברקיל בשבילך. הייתי מנסה להגיע לאיזו הסכמה עם אחת הסדנאות להתקין רק קפיצים קשיחים יותר לניסיון ואם הם לא יספקו אותך, לעשות טרייד אין על קוילאוברים עם זיכוי של 100% ממה ששילמת על הקפיצים. אני לא רואה מניעה לעשות עסקה כזו, כי קפיץ זה לא רכיב מתבלה ולא יגרם לו שום נזק משבוע-שבועיים של שימוש.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בס"ד

ממליץ לך לנהוג ברכב אחר עם שיפור כזה, לא כולם יאהבו את זה.

אחי החליף לסט קויילאוברים בפולו, השינוי היה בולט ברמה ניכרת, הרכב ישב כמו בלוק בסיבובים, מהירות כניסה/יציאה מסיבובים/כיכרות, היתה גבוהה משמעותית, מצד שני, כל בור הכי קטן, תורגם ישירות לתא הנוסעים, לכן, לפי דעתי, תנסה לנהוג ברכבנשדומה במאפיינים לרכב שלך.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

אני קם כל בוקר בשביל הילדים, בלעדיהם הייתי קם בצהריים...:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהחלט רעיון טוב לנסות קודם,אם תהיה לי הזדמנות שכזאת.

אוכל לספר שלפני המיני היתה לי סוויפט אוטו 2008 והיא ישבה הרבה הרבה טוב יותר מהמיני,סיבובים וכיכרות הרכב היה מגהץ עד כמה שאולי זה נשמע מופרך,בכניסה וביציאה,תענוג!

החיסרון הגדול שהיה שם,כיול יחסית קשוח מהיצרן.

וזה עבר בהחלט לתא נוסעים.

לא יודע אם אני מוכן לבומים האלה מכל מכסה ביוב או אבן,

אבל איך שזה כרגע,פשוט בלתי נסבל,חייב לשנות שם משהו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדקת מה המצב עם לחץ אוויר גבוה יותר? או במילים אחרות האם הרכינה נובעת משילוב הגלגלים והמתלים או שהצמיג פשוט קורס תחת עומס?

לגבי חישוקים, אפשר במידה הקיימת להגדיל את רוחבם ל-"6 ואולי אף ל-"6.5.

זה יעזור להקשיח את הדפנות ואולי להרחיב במתי מעט את שטח מגע הצמיג עם הכביש.

אתה כמובן נכנס שוב "לסרט" של משקלים/אופסטים וכיוצב'.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שמצחיק זו העובדה שהג'אנטים הנוכחיים טיפה רחבים יותר מהמידה המקורית,באיזה 12 ממ אם לא יותר.

וזה לא שינה דבר..

כך גם הרכב התנהג בגלגלים המקוריים. כבר אז זה הפריע לי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

12 מ"מ זה בערך חצי אינץ'. כלומר אם הרוחב המקורי היה 5.5 אז עכשיו 6.

האם ידוע לך מה האופסט ביחס למקור?

האם מדובר באותו דגם צמיגים שהורכב בשני המקרים (איזה?)?

מה לגבי השאלה הראשונה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול מאוד להיות שקוליאוברים יהיו אוברקיל בשבילך. הייתי מנסה להגיע לאיזו הסכמה עם אחת הסדנאות להתקין רק קפיצים קשיחים יותר לניסיון ואם הם לא יספקו אותך, לעשות טרייד אין על קוילאוברים עם זיכוי של 100% ממה ששילמת על הקפיצים. אני לא רואה מניעה לעשות עסקה כזו, כי קפיץ זה לא רכיב מתבלה ולא יגרם לו שום נזק משבוע-שבועיים של שימוש.

קפיץ זה רכיב מתבלה. שוקע, מאבד מהתכונות שלו...

היית מוכן שיתקינו לך קפיץ שנסע על רכב כלשהו? באותו מחיר של קפיץ חדש מהקופסה? אני לא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1887 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...