Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פיז'ו 301 ידנית

חייקו
שימו לב! השרשור הזה בן 1918 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם מעוניין לקנות רכב ידני יד שניה, בעבר נהגתי על פיזו 301 רובוטית לנסיעה קצרה והיה זוועה ההילוכים לא זזו בזמן והרכב רעד כל הזמן

עכשיו כשחיפשתי נתקלתי שוב ברכב הזה אבל בגירסא הידנית שלו השאלה שלי איך ההילוכים בגירסא הידנית האם הם טובים מהרובוטי (שאני זוכר שלא נהניתי) וסתם אשמח לקבל חוות דעת למי שיש את הרכב הזה

ואשמח לשמוע גם חוות דעת על צריכת הדלק שמעתי שבגירסא הידנית היא מצויינת.

תודה רבה לכל העוזרים.

אני מדבר על פיזו 301 ידנית 2013-2014

עריכה אחרונה על ידי חייקו
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן יש דגם 1.2 פיורטק ידני לא טורבו,

אם אתה מחפש רכב חסכוני, נוח מרווח, עם תא מטען גדול, האוטו יספק את הסחורה,

לגבי אמינות, לא גרועה אך גם רחוקה מלהיות טובה או ברמה של היפניות/קוריאניות,

לגבי איכות, אין מה לדבר, לרכב הזה יש איכות ירודה כמעט בכל היבט, רכב פשוט מאוד,

סחירות, כמעט ולא קיימת, ועוד עם ידנית, תקח בחשבון שהרכב ילך מבעלותך לגריטה, אך גם כאשר הרכב יהיה בבעלותך, תחשוב כל הזמן איך להיפטר ממנו אפילו אם תנסה לשכנע את עצמך שלא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה לחשוב איך להיפתר מהרכב במקום להנות מהקניה?

כמו שהוא יקנה בזול כך גם ימכור בזול.

Sent from my iPhone using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן יש דגם 1.2 פיורטק ידני לא טורבו,

אם אתה מחפש רכב חסכוני, נוח מרווח, עם תא מטען גדול, האוטו יספק את הסחורה,

לגבי אמינות, לא גרועה אך גם רחוקה מלהיות טובה או ברמה של היפניות/קוריאניות,

לגבי איכות, אין מה לדבר, לרכב הזה יש איכות ירודה כמעט בכל היבט, רכב פשוט מאוד,

סחירות, כמעט ולא קיימת, ועוד עם ידנית, תקח בחשבון שהרכב ילך מבעלותך לגריטה, אך גם כאשר הרכב יהיה בבעלותך, תחשוב כל הזמן איך להיפטר ממנו אפילו אם תנסה לשכנע את עצמך שלא.

אתה יכול להתחייב שהיא תהיה פחות טובה מיפנית או קוריאנית? כי אני גם שמעתי סיפורי זוועה עליהן, בדיוק כמו שאפשר לשמוע על כל רכב.

ולגביי איכות - מה אתה מצפה מרכב זול בדיוק? לפעמים לא ברור לי על מה התלונות, זה רכב זול, ברור לך שיש פשרות איפשהו, כמו שאנשים מתלוננים על דאצ'יה, זה לא סתם זול, ברור שיש פשרה באיכות החומרים, בגימור וכו'. ההוזלה לא מגיעה סתם כי ככה ליצרן בא להיות נחמד.

ולגביי סחירות, כמו שיוליאן אמר - קונה בזול ומקסימום מוכר בזול. לא ברור לי גם למה אתה חושב שהוא יחשוב איך להיפטר ממנו כל הזמן? מחשבה איך להיפטר מהרכב עולה אולי כשאתה מחליט שאתה רוצה למכור. לא קרה לי אף פעם עם שום רכב שחשבתי איך להיפטר ממנו. (וכן זה כולל רכב צרפתי)

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה לכל העוזרים

אני יחדד קצת את ההתלבטות שלי ואולי תוכלו לעזור לי,

בעיקרון אני מחפש רכב ליחיד ולא אכפת לי כלל גודל תא מטען ומושבים מאחור ואילו צריכת הדלק חשובה לי בהתחלה חשבתי על מכוניות הסופר מיני אך מכיוון שאני אדם גדול ושמן כמעט פסלתי את הרעיון לאחר שהלכתי לראות סקודה פאביה וכמעט ולא נכנסתי,

אז אני מחפש רכב גדול כדי שיהיה לי נח ואני ישב שם נורמלי לכן הפיז'ו מאוד קרצה לי כי זה רכב מאוד גדול ומרווח

אם יש למישהו עוד רעיון לרכב ידני שיכול להתאים לדרישות (20-25k) אשמח לשמוע.

היום חבר הציע לי את הפיאט פונטו איבו נראה לכם? הוא עדיף מהפיזו? הוא יכול להתאים יהיה לי שם נח?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זאת הסיבה שאתה מחפש רכב גדול יותר, אני לא בטוח שה-301 היא הפתרון הנכון עבורך.

אגב, נסה את הקליאו מהדור הקודם, אתה תישאר עם עודף, צריכת הדלק די טובה והיא מרווחת יחסית לסופר מיני.

לגביי הפונטו והנוחות תצטרך לנסות בעצמך, יש גם פיאט בראבו שהיא מכונית עם תמורה טובה לכסף, השאלה אם תצליח למצוא אחת נורמלית, כי אין הרבה באופן כללי.

אולי אפשר גם לחפש מכוניות קומפקטיות ידניות כמו סיאט לאון, פורד פוקוס וכו'.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יכול להתחייב שהיא תהיה פחות טובה מיפנית או קוריאנית? כי אני גם שמעתי סיפורי זוועה עליהן, בדיוק כמו שאפשר לשמוע על כל רכב.

ולגביי איכות - מה אתה מצפה מרכב זול בדיוק? לפעמים לא ברור לי על מה התלונות, זה רכב זול, ברור לך שיש פשרות איפשהו, כמו שאנשים מתלוננים על דאצ'יה, זה לא סתם זול, ברור שיש פשרה באיכות החומרים, בגימור וכו'. ההוזלה לא מגיעה סתם כי ככה ליצרן בא להיות נחמד.

ולגביי סחירות, כמו שיוליאן אמר - קונה בזול ומקסימום מוכר בזול. לא ברור לי גם למה אתה חושב שהוא יחשוב איך להיפטר ממנו כל הזמן? מחשבה איך להיפטר מהרכב עולה אולי כשאתה מחליט שאתה רוצה למכור. לא קרה לי אף פעם עם שום רכב שחשבתי איך להיפטר ממנו. (וכן זה כולל רכב צרפתי)

אשמח לשמוע את דעתך על מה שכתבתי בתגובה הקודמת

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זאת הסיבה שאתה מחפש רכב גדול יותר, אני לא בטוח שה-301 היא הפתרון הנכון עבורך.

אגב, נסה את הקליאו מהדור הקודם, אתה תישאר עם עודף, צריכת הדלק די טובה והיא מרווחת יחסית לסופר מיני.

לגביי הפונטו והנוחות תצטרך לנסות בעצמך, יש גם פיאט בראבו שהיא מכונית עם תמורה טובה לכסף, השאלה אם תצליח למצוא אחת נורמלית, כי אין הרבה באופן כללי.

אולי אפשר גם לחפש מכוניות קומפקטיות ידניות כמו סיאט לאון, פורד פוקוס וכו'.

אבל סיאט ליאון ופורד פוקוס לא חסכניים בדלק, או שאני טועה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסיאט בסדר גמור, הפוקוס עם גיר ידני תניב לך צריכת דלק סבירה יחסית.

מצד שני השאלה מה אתה מעדיף, לשלם קצת יותר על דלק או לנסוע ברכב שלא נוח לך?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

--^--

בתור בעלים מרוצה של. 208 לא בטוח שתתאים ל"אדם גדול ושמן".

אבל אני גם בספק לגבי התאמה של שאר הסופר מיני במקרה זה.

הצעתי - עשה סיבוב בסוכנויות רכב ובדוק מי מהרכבים יותר מתאים לך. אח'כ תתחיל לחפש משומשות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

DORSHT

ה301 זולה, אך היא לא מיועדת לקניה ע"י רוכש רכב פרטי, הרכב פשוט אכזבה,

והוא רכב זול, נכון, אך גם סקודה רפיד, סיאט טולידו, פיאט טיפו, ויש עוד כמה דגמים שגם זולים, אך איפה הם ואיפה ה301,

פות"ש בתור אחד שהחזיק 301 כ3 שנים, אני מציע לך להתרחק, הרכב אכזבה גדולה ולא מוצלח, ולא שווה אפילו 10K ואני לא צוחק, עדיף לך לקנות רכב זקן יותר ב3 או 4 שנים, אך נורמלי.

רק כדי שתבין את ההבדל, תעשה נסיעת מבחן על 301, אחרי זה עם סקודה ראפיד, ואחרי זה אפילו על מיצובישי לאנסר 2010-2011 שישנה בהרבה, אני מאמין שאז אתה תבין על מה אני מדבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במה ה-301 מאכזבת בהתחשב במחיר שלה?

לראפיד גם איכות חומרים פשוטה מאוד, אבל מנוע משמעותית חזק יותר 1.4 טורבו לעומת 1.6 בפיגו.

אבל, היא גם עולה פי שנתיים מהפיגו.

Sent from my iPhone using Tapatalk

עריכה אחרונה על ידי yulianx

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1918 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...