Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מערכת S&S לפעמים לא עובדת

Fraysa
שימו לב! השרשור הזה בן 1919 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אאודי A3 2013, מנוע 1.4TFSI. עד היום המערכת הייתה כבויה דרך קידוד, אבל החזרתי אותה רק כדי לוודא שהכל תקין כי לא השתמשתי בה מאז שקיבלתי את הרכב. החלתי להשתמש בה ושמתי לב שב-20% מהמקרים כשאני נותן גז והרכב מניע הוא מנסה להניע ונכשל, ואז אני צריך לחכות שניה וללחוץ שוב גז כדי שינסה להניע שוב.

מותקן ברכב מצבר VARTA 60 אמפר בן חצי שנה, האם לדעתכם המצבר בעייתי או שמא ישנה בעיה שמצריכה בדיקה במערכת עצמה? מיותר לציין כי ביתר המקרים (80%) המערכת עובדת נפלא, לכן אני חושש שאין בעיה במצבר.

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זה לא מצבר לפי התקן הדרוש הוא לא מתאים מראש לרכב- צריך להרכיב מצבר EFB או אחר,המתאים לקיומה של המערכת.

ד"א- גם אם אתה לא מפעיל את המערכת התקנת מצבר רגיל עלולה לגרום נזק גדול ורק אתמול דנו בנושא דומה:

https://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?667543-%D7%92%D7%95%D7%9C%D7%A3-7-2015-%D7%9E%D7%A6%D7%91%D7%A8-%D7%A7%D7%A8%D7%95%D7%91-%D7%9C%D7%A1%D7%99%D7%95%D7%9D-%D7%97%D7%99%D7%99%D7%95-%D7%9E%D7%A2%D7%A8%D7%9B%D7%AA-S-amp-S

יחד עם זאת משהו לא מסתדר מתיאורך- מדוע בכלל אתה מניע עם גז ? זה גורם גם לי לחשוד שהתקלה אחרת ובכל מקרה,אם אתה מהמרכז ממליץ לך לקפוץ לבקר את חבר הפורום,מוסך רון בת"א.

עריכה אחרונה על ידי colauti 9

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1919 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...