Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כמעט תאונה עם רוכב אופניים חשמליים

roeibf
שימו לב! השרשור הזה בן 1932 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לי זה נראה כמו רכב על הכביש שנוסע לאט מאוד בנתיב שמאלי ומזגג, אם זכור לי נכון רוכב

אופניים דינו כרכב באשר הוא ושמגיע לו נתיב פנוי כמו כל אחד אחר, כמו למכונית (כנ"ל אופנוע ברור)

ויש להתייחס אליו כמו אחד כזה!

יש מספיק נהגים הנוסעים (לא רוצה להשתמש בכתיבה לא נאותה) לאט בנתיב רגיל וזה כשלעצמו מעצבן

לא פחות.

הבנתי שהוא היה בשמאלי והכעיס את האמ אמא שלך. שורה אחרונה, מה שמנסה אני לומר, שיש מספיק נהגים

מכל המינים והסוגים (דושבאגים אפשר לרשום?) ויש כאלה שמעצבנים יותר ומגיע להם סט קללות לאלתר.

לא משנה לי אם הם על חד אופן או סקטים עם סוללה או סמי טריילר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאופניים דינו כרכב באשר הוא ושמגיע לו נתיב פנוי כמו כל אחד אחר, כמו למכונית (כנ"ל אופנוע ברור)

ויש להתייחס אליו כמו אחד כזה

תראה את התגובה שלי בעמוד הקודם

עפ"י ב-53 אופניים לא רשאים לנהוג בכביש מהיר (תקנו אותי אם אני טועה)

Daihatsu YRV 01' 86 HP << Sold

KIA Cerato 08' LX 122 HP

Chevrolet Cruz 13' LT Wagon 141 HP 1.8L

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא שמתי לב אם רשאי או לא רשאי לנסוע בכביש כזה או אחר.

רשמתי ש"באשר הוא" אני אכבד אותו ואת תנועתו בנתיב שנוסע הוא בו.

ואים הוא החמוד (או לא חמוד) החליט לנסוע בכביש 6? אז אפשר לעלות עליו?

הנסיעה שלו היא נגזרת עובדתית לפניך, מה תעשה??? תצפור, תקלל, תצעק, תדרוס אותו, תראה לו שאתה יותר גדול קצת?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכן, הפתרון הוא לנסוע באמצע הנתיב הימני

במקרה כזה, הפתרון הוא לאפסן את האופניים, או למכור לפירוק גרוטאה.

כמעט כל דבר שתעשה על הכביש - יסכן אותך.

לרכב על מדרכות - חבל על המילים, וכל מי שעושה את זה אני פשוט מאחל לו לשבור את הגב ולהשאר נכה.

אבל ידעתם שאין תשתיות לפני שקניתם. אין הפתעות.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל כאן לא מדובר בכביש מהיר אלא ברחוב בעיר.

לא כל רכב צריך להיות שיא הריגוש, אבל שיהיה משהו. מנוע. אם לא מנוע, עיצוב. אם לא עיצוב, נוחות. אם לא נוחות, לפחות שהגיר יהיה ידני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה את התגובה שלי בעמוד הקודם

עפ"י ב-53 אופניים לא רשאים לנהוג בכביש מהיר (תקנו אותי אם אני טועה)

מדובר ברחוב עירוני רגיל, לא בדרך מהירה.

חוץ מזה, ב-53 לא קיים מ-2010. תתעדכן, מדובר בתמרור 218.

אבל, אני חייב לומר, שגם בכביש המהיר שבו אני נוסע מספר פעמים בשבוע (22) אני רואה לא מעט רוכבי אופניים ואף הולכי רגל בשוליים, כולל בקטעים בהם השוליים צרים עקב עבודות בדרך.

על נהגי האופניים החשמליים והדו"ג מונעי הנוזלים אני יכול לרוקן בטן מלאה (ותאמינו ,לי, הבטן שלי גדולה), אבל לא זה המקום.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא שמתי לב אם רשאי או לא רשאי לנסוע בכביש כזה או אחר.

רשמתי ש"באשר הוא" אני אכבד אותו ואת תנועתו בנתיב שנוסע הוא בו.

ואים הוא החמוד (או לא חמוד) החליט לנסוע בכביש 6? אז אפשר לעלות עליו?

הנסיעה שלו היא נגזרת עובדתית לפניך, מה תעשה??? תצפור, תקלל, תצעק, תדרוס אותו, תראה לו שאתה יותר גדול קצת?

אתה סותר את עצמך

רשמת שמגיע לו נתיב פנוי כמו כל רכב, אז זהו שלא. לא מגיע לו. זה לא חוקי בשבילו לנסוע שם.

Daihatsu YRV 01' 86 HP << Sold

KIA Cerato 08' LX 122 HP

Chevrolet Cruz 13' LT Wagon 141 HP 1.8L

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון. אתה צודק, אבל מה הקשר? אנחנו לא מבצעים כאן מלחמת דו גלגלי מול מכוניות, כן?

הערת לגבי צפירות לא נחוצות של מכוניות שמחרידות רוכבי על שניים, אז הבאת לתשומת לבך שיש שני צדדים למטבע ומה ששנוא עליך אל תעשה לחברך. אין מלחמה, רק דיברנו על תרבות נהיגה. זה הקשר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הערת לגבי צפירות לא נחוצות של מכוניות שמחרידות רוכבי על שניים, אז הבאת לתשומת לבך שיש שני צדדים למטבע ומה ששנוא עליך אל תעשה לחברך. אין מלחמה, רק דיברנו על תרבות נהיגה. זה הקשר.

ברור שאני לא עושה את זה.

מה הקשר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא סותר כלום, אני מסביר את הטענה שהוא, גם אם שכלו רפוי (נהג האופניים) או עם פיגור קל והוא

החליט משום מה לנסוע בכביש 6 או בנתיב השמאלי, גם אתה אינך יכול לעשות כלום. מה זה??? "אז זהו שלא. לא מגיע לו".

מה זה בדיוק "לא מגיע לו"??? עובדתית הוא החליט שכן מגיע לו באותו הרגע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם הוא וגם אתה פעלתם לא נכון.

במקום לנסוע מאחוריו ולצפצף היית צריך לעבור ימינה במרחק סביר ממנו, לפתוח חלון ולהגיד באדיבות שהוא באמצע הכביש ולא רואים אותו ושכדאי לו לעבור ימינה. בטוח שהוא היה מקשיב יותר מאשר לצעקות יא זבל איך אתה נוסע. שתידרס אמן (אני מקצין בכוונה).

נקודת המוצא היא שהרוכב עושה את הדברים מחוסר ידע/חוסר הבנה/לחץ ושהוא לא מנסה להתאבד.

אדיבות לא תעזור כאן. רעש מטורף מסביב של צפירות מכל המינים והסוגים, רעשי רוח, רוכב טיפש שעסוק בלהיות לחוץ. מה שאני עשיתי זה להתרחק ממנו ככל הניתן אבל להיות בטוח שלא פוגעים בי. אם היו פוגעים בי בגלל השמוק הזה מה הייתי עושה? השמוק היה ממשיך לדרכו ואני הייתי מתבחבש עם ההוא שפגע בי ומתחיל סרט.

אין סיבה לצפור ב99% מהמקרים. אלא אם כן זו סיטואציה שאתה בטוח שהנהג או הרוכב לא מודע לסיטואציה. בכל שאר המקרים זה רק מעורר עוד כעס.

מול רוכבי אופניים זה בכל מקרה לא יעזור. שום דבר לא מעניין אותם מעבר ללעשות את הקו הישר והקצר ביותר שהם יכולים בין נקודה א׳ לנקודה ב׳. עבור 99.9% אם זה ידרוש לדרוס את האמא או הילד שלהם, גם זה יזרום.

אבל זה חוזר לאותה הנקודה העצובה של ״כל אחד מקמבן בהתאם למה שהכלי שבחר בו מאפשר״. אצל נהגים רגילים זה רק התעלמות גורפת משלטים, משמעות נתיבים, זכות קדימה להולכי רגל. אצל אופנוענים מתווסף לזה ליין שרינג, נסיעה בשול, חיתוך במעבר חציה אם כבר יש רכב שעצר. ואצל רוכבי אופניים וקורקינטים ושאר החרא, זה המקום החמים הזה בו אין אחריות על כלום, אין חוק שמחייב, ואפשר להגיע ממקום למקום במהירות יחסית.

החמור הזה זיגזג ולא היה אפשר לעבור לידו בלי להוריד אותו. האטתי למהירות מאוד נמוכה וניסיתי לעקוף אותו אבל הכביש עמוס מאוד. כל תזוזה לא נכונה עלולה לגרום לתאונה ולצרות.

אני משתדל תמיד לזוז לפחות מטר מרוכב אופניים על מנת שלא ייבהל ממני (אוזניות/טלפון ושאר ירקות מסיחים את דעתו) ושאני אוכל לעבור אותו בבטחה ולהמשיך לדרכי. ONCE עברתי אותו לא מעניין אותי הלאה. מצידי שיפרוס כנפיים ויטוס. עברתי אותו.

ראית שהוא לחוץ, אז מה עזרה ההתנהלות שלך לפתרון הבעיה?

איזה רמז רצית שמישהו מבוהל שנתקע בשמאלי יבין?

איך ציפית שהוא יעבור לימין?

נ.ב. אם הוא דיווש זה אומר שהאופניים שלו היו חוקיים, אבל הם היו עם סוללה, כי בלי סוללה הוא לא היה עובר את ה-10 קמ"ש... (הדברים הללו כבדים).

נ.ב.נ. על אופנים רוכבים, לא נוסעים.

פאלו, אדם בלחץ צריך להתאפס. הצפירה שלי היתה קצרה. לא התפרעתי על הצופר והעיקר להחריש אותו. הצופר שלי די חזק (לנסר 2008) ולא נעים לשמוע אותו מחוץ לאוטו. ברור. אבל משהו במוח שלו כנראה לא מחובר טוב והוא המשיך לזגזג, במקום לעלות לאי תנועה בנוי שהוא צמוד אליו.

והיום - בירידה לבגין משערי צדק רוכב אופניים חשמליים נוסף החליט לבדוק למי יש את הברקסים החדשים והטובים ביותר וחתך את הכביש באמצע (לא במעבר חציה) וגרם לי ולעוד אחד לבלום בעוצמה. בי לא נכנסו, אבל בשני נכנסו ופירקו לו את האוטו. למה? כי הוא לא רצה להוריד את הרוכב הטיפש ההוא. והרוכב? המשיך לדרכו. אפילו לדעתי לא שמע מה קרה כי היה עם אוזניות (ובלי קסדה כמובן).

עדיפות לשפשוף עצמי בבית ולא אצל בעלת מקצוע

צריך גם קרם אני מאמין.

:roll::lol::oops:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פאלו, אדם בלחץ צריך להתאפס.

ישר נזכרתי בזה:

אתה חושב שהצפירה שלך עזרה לו להתאפס?

אתה מכיר אדם לחוץ שמתאפס בזכות זה שמרעישים לו?

יכול להיות שהוא צריך להיות בימין (רוכב אופניים גם יכול להיות בשמאל, אם הוא מתכוון לפנות שמאלה בהמשך, תיאורטית), אבל גם אם הוא אידיוט שנתקע בשמאל, תעקוף אותו בזהירות. לא נעים, לא נורא.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1932 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...