Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור מכונות הקפה משתנה בגודלו

Ahbarony
שימו לב! השרשור הזה בן 1650 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ערבה טבה.

ספרו לנו איזה מכונת קפה יש לכם?

למה בחרתם בה?

מה טוב ולא טוב בה?

מה הייתם קונים היום?

אני אתחיל: מכונת קפסולות של לוואצה

קניתי פעם בתחנת דלק כקניה אימפולסיבית

המבחר קטן ואין קפסולות תחליפיות אבל מקציף החלב טוב.

אין לי מושג. כנראה מכונה תואמת נספרסו.

עריכה אחרונה על ידי Ahbarony
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 97
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

כרגע - נספרסו אסנזה מיני C30 (קניתי בנפרד מקציף פשוט ולהבא אשקיע יותר ואקנה אינדוקציה).

עד לפני כחצי שנה - לוואצה, גם כן מ YELLOW (היו לנו 2 מכונות, הראשונה היתה עם מקציף קיטור והשניה עם מקציף חשמלי).

לדגם עם המקציף החשמלי (400 שח ב YELLOW) יש מקציף מהטובים בשוק. אינדוקציה עם כד נשלף לניקוי במדיח קלים. המחיר של המכונה שווה את המקציף לבדו.

מאחר והמבחר של הקפסולות בלוואצה מאוד מצומצם - בחרנו בנספרסו כי להם יש את המבחר הכי גדול (ב AFTERMARKET) שיש. אני נהנה יום-יום מקפסולות של עלית (אגוזים, קרמל ו-07) - לא אוהב קפה חזק.

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קריאטיסטה פלוס של נספרסו.

יש לי לא מעט ניסיון עם מכונות שונות שלהם לאורך השנים, וזו הטובה שהיתה לי. הסיבה היא ששיטת ההקצפה בה דומה לזו שבבית קפה, ולכן התוצאה הסופית דומה מאוד.

כמובן שלאחר ששותים כמעט ורק אספרסו היא מיותרת ומקרה מדי.

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נספקרסו פיקסי עם מקציף אירוצ'ינו.

מכונת פילטר של ראסל הובס.

קומקום ביאלטי של 2 ספלים מותאם לכיריים אינדוקציה.

כולם עומדים בפינה וצוברים אבק. צרכי הקפה מסופקים על ידי 3 כפיות נסקפה או יעקובס ו-4 טבליות סוכרזית בתוך תרמוס שמשמש אותי כל יום העבודה (ועוד תרמוס דומה לאשה).

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמובן שלאחר ששותים כמעט ורק אספרסו היא מיותרת ומקרה מדי.

התכוונתי לכתוב שלאלא ששותים כמעט ורק אספרסו, היא מיותרת ויקרה מדי [emoji2]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכונה אוטומטית של פיליפס, שהיא בעצם של saeco. רכשתי אותה מאמזון עבור כשליש מהמחיר בארץ, אחרי תשלום משלוח ומסים...

החלטתי להשקיע יותר בקניה על מנת להפחית את העלויות השוטפות. חישבתי פעם ועלות כוס קפה היא פחות מחצי שקל ומדובר בחסכון משמעותי ביחס לקפסולות. מה גם שהמגוון של הפולים הוא כמעט אינסופי.

אני לא מכיר את התחזוקה של מכונות הקפסולות, אבל התחזוקה של הפיליפס יכולה להיות די מעיקה לפעמים וזה החסרון העיקרי מלבד המחיר הגבוה.

פיספסת אה הו, אה הו, פיספסת, אה הו. פיספסת, נפלת על פז'ו.

אתה רוצה להתאבד נסה ליפול על שברולט.

פיספסת, פיספסת אה הו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפחות מכונת הקפסולות הבסיסית שיש לי מצריכה תחזוקה ממש מינימלית - הוצאת הקפסולות המשומשות מהמיכל ושטיפה קלה שלו.

פעם בכמה מאות (ואולי יותר) ספלים מחזור ניקוי עם מסיר אבנית ייעודי.

האירוצ'ינו פחות ידידותי למשתמש, במיוחד אם נשרף חלב בתחתיתו, שאז הניקוי די קשה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי צריך לנקות מדי כמה ימים את התא אליו נפלטות "עוגיות" הקפה הטחון וכן את מגש ניקוז המים. בנוסף צריך לנקות את מיכל הקצפת החלב.

אחת למספר חודשים המכונה מבקשת ניקוי עם מסיר אבנית ובהזדמנות זו אני גם מנקה את יחידת הדחיסה של הקפה ומשמן אותה. כמו כן ישנן טבליות שמיועדות להסרת שומן הקפה מיחידה זו. לא נורא, אבל עדיין התעסקות של כשעה אחת למספר חודשים.

פיספסת אה הו, אה הו, פיספסת, אה הו. פיספסת, נפלת על פז'ו.

אתה רוצה להתאבד נסה ליפול על שברולט.

פיספסת, פיספסת אה הו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אתחיל: מכונת קפסולות של לוואצה

קניתי פעם בתחנת דלק כקניה אימפולסיבית

המבחר קטן ואין קפסולות תחליפיות אבל מקציף החלב טוב.

אין לי מושג. כנראה מכונה תואמת נספרסו.

כנ"ל. הבן רכש לנו מתנה ומאז אנחנו רק עם המכונה הזו.

קפה מעולה, במיוחד ה-TIERRA INTENSO.

ככל הידוע לי, יחליפו את הקפסולות של לאווצה בהדרגה לקפסולות האלו (טרם ניסיתי).

https://clickandpick.yellow.co.il/4-%D7%9E%D7%90%D7%A8%D7%96%D7%99-%D7%A7%D7%A4%D7%A1%D7%95%D7%9C%D7%95%D7%AA-%D7%A7%D7%A4%D7%94-ycoffeecapsule

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בבוקר - מקינטה לאינדוקציה של ביאלטי (3 כוסות, מתאים לשני אנשים).

אחרי העבודה - לרוב מקינטה נוספת של ביאלטי או של G.A.T.

הפולים משתנים בהתאם למה שבא לי. אני מאד אוהב לנסות את כל פולי הקפה עלי אדמות בערך. מבין המותגים, מצאתי שמאורו הטעים ביותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי שנמאס לי מנספרסו, והרסתי מקינטה חשמלית (השארתי אותה יום שלם בשקע), קניתי מכונת אספרסו של דלונגי. היא לא מדהימה, אבל עושה ת'עבודה לאספרסו של בוקר ואחר הצהריים.

אי שם ב-wishlist מטחנה, כי עכשיו אני קונה קפה טחון פעם בשבועיים בערך ויש איפה לשפר.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי שנמאס לי מנספרסו, והרסתי מקינטה חשמלית (השארתי אותה יום שלם בשקע), קניתי מכונת אספרסו של דלונגי. היא לא מדהימה, אבל עושה ת'עבודה לאספרסו של בוקר ואחר הצהריים.

אי שם ב-wishlist מטחנה, כי עכשיו אני קונה קפה טחון פעם בשבועיים בערך ויש איפה לשפר.

יכול להרחיב על המכונה קצת? אני משתעשע ברעיון של שדרוג ממקינטה כבר זמן רב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין מכונה (שותה מספיק בעבודה). אבל די ברור לי שההשפעה של המכונה על טעם הקפה שולית בהשוואה לסוג הקפה שמשתמשים בו.

יש צורך רק בחמש אצבעות כדי לנהל את הגלקסיה, ורק בשלוש־עשרה אצבעות על מנת לשלוט ביקום. -- דוד אבידן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכונת קפה של Breville BES870XL, עברתי ממכונות אוטומטיות של נספרסו (קפסולות) למכונה עם פולי קפה טריים.

אני חייב לציין שעד לפני שלושה חודשים הייתה ברשותי מכונה של נספרסו מדגם "קריאטיסטה פלוס", אבל אחרי פחות מחודשיים הסטימר של המכונה נדפק והחלטתי להחליף למכונת קפה ידנית. ההבדל בטעם ובטריות של הקפה פשוט עצום.

אני כל החיים עם מכונות אוטו' ואם הייתי יודע שההבדל בטעם כזה משמעותי אז הייתי מזמן עובר למכונה ידנית עם פולי קפה טריים. אני לא כזה אנין טעם או מומחה קפה, אבל ההבדל בטעם באמת משמעותי!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...