Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הפחתת רעשי כביש ורוח ב Audi A3

SleAze
שימו לב! השרשור הזה בן 1917 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי, מדובר על Audi A3 שנת 2012.

ביחס להרבה מכוניות אחרות בידוד הרעשים בתא הנוסעים אינו בהכרח מיטבי ויש המון רעשי כביש ורוח כבר מ 80 ~ 90 קמ"ש..

אשמח לדעת כיצד אפשר להתמודד עם בעיה כזו ולהפחית כמה שאפשר את הרעשים

פתחתי את האשכול פה כיוון שזה נראה לי הפורום הכי רלוונטי לבעיה כזו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישנם הרבה מאוד מוצרים לבידוד הרכב

הכל עניין של תקציב ,ובידוד מקצועי ויעיל הוא בהחלט לא זול גם לא העבודה

זה יכול להגיע בקלות לאלפי שקלים ,השאלה עד כמה אתה מוכן להשקיע לצורך הנושא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אישית אני התקנתי בידודים בכל הרכב שלי (רנו קליאו 2014) לבד

החומרים יקרים אבל לא בהגזמה לדעתי לפחות וזה תלוי בחברה, אני קניתי בידוד של סטינגר חבילה שמתאימה לכל הרכב בסביבות 700 שקל

קיבלתי הצעה בארץ לפני שקניתי לבידוד של כל הרכב ב1500 שקל ומן הסתם חומרים פחות איכותיים וכו ככה שללכת למישהו לעשות עם חומרים שלו פחות שווה

ולשים את החומר הזה זה מאוד פשוט, פשוט זה לוקח זמן ,אתה תצטרך לפרק חלקים ולשים מתחת כדי שלא יראו את החומר

וההדבקה שלו זה נטו להוריד את הדף שמגן על הדבק לשים על החלק שאתה רוצה וללחוץ עם רולר גומי או עץ

לדעתי את החומר הזה כדאי אחד איכותי או שעדיף לא לשים

ואם תרצה יש עוד חומר ששמים בנוסף לזה על החיפוי של הדלתות מבפנים קוראים לו OVERKILL המקוריים עולים די הרבה אבל אפשר להשיג בהרבה יותר זול באלי אקספרסס אותו חומר {ועולה 80 שקל לכל האוטו} וזה כמו ספוג עבה

ובכללי זה כן מבודד את הרעש ובצורה משמעותית {מן הסתם תדאג לשים בחלקים המרעישים אם אתה לא שם ממש על הכל} וגם זה קצת מוריד את החום באוטו

זה החומר https://www.ebay.com/itm/RKX36B-STINGER-EXPERT-ROADKILL-DAMPENING-SHEET-MATS-9-pcs-18-x-32-36-SQ-FT/143070357077?hash=item214fa86655:g:LuoAAOSwZjJU7lQa

עריכה אחרונה על ידי idan120
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישנם הרבה מאוד מוצרים לבידוד הרכב

הכל עניין של תקציב ,ובידוד מקצועי ויעיל הוא בהחלט לא זול גם לא העבודה

זה יכול להגיע בקלות לאלפי שקלים ,השאלה עד כמה אתה מוכן להשקיע לצורך הנושא.

אישית אני התקנתי בידודים בכל הרכב שלי (רנו קליאו 2014) לבד

החומרים יקרים אבל לא בהגזמה לדעתי לפחות וזה תלוי בחברה, אני קניתי בידוד של סטינגר חבילה שמתאימה לכל הרכב בסביבות 700 שקל

קיבלתי הצעה בארץ לפני שקניתי לבידוד של כל הרכב ב1500 שקל ומן הסתם חומרים פחות איכותיים וכו ככה שללכת למישהו לעשות עם חומרים שלו פחות שווה

ולשים את החומר הזה זה מאוד פשוט, פשוט זה לוקח זמן ,אתה תצטרך לפרק חלקים ולשים מתחת כדי שלא יראו את החומר

וההדבקה שלו זה נטו להוריד את הדף שמגן על הדבק לשים על החלק שאתה רוצה וללחוץ עם רולר גומי או עץ

לדעתי את החומר הזה כדאי אחד איכותי או שעדיף לא לשים

ואם תרצה יש עוד חומר ששמים בנוסף לזה על החיפוי של הדלתות מבפנים קוראים לו OVERKILL המקוריים עולים די הרבה אבל אפשר להשיג בהרבה יותר זול באלי אקספרסס אותו חומר {ועולה 80 שקל לכל האוטו} וזה כמו ספוג עבה

ובכללי זה כן מבודד את הרעש ובצורה משמעותית {מן הסתם תדאג לשים בחלקים המרעישים אם אתה לא שם ממש על הכל} וגם זה קצת מוריד את החום באוטו

זה החומר https://www.ebay.com/itm/RKX36B-STINGER-EXPERT-ROADKILL-DAMPENING-SHEET-MATS-9-pcs-18-x-32-36-SQ-FT/143070357077?hash=item214fa86655:g:LuoAAOSwZjJU7lQa

היי, קודם תודה על התגובות, שנית שכחתי לציין פרט די חשוב שהרכב שלי הוא 2 דלתות, אני מעוניין לבצע את ההתקנה לבד וכרגע מעוניין בבידוד רק 2 הדלתות של הרכב (נראה לי נתחיל בזה ונראה לאן זה מביא אותנו)

תקציב אני מוכן להשקיע בסביבות ה 200 ~ 500 ש"ח כיוון שאני עושה את העבודה לבד ככה שקשה לי להאמין שזה יעלה יותר מזה בהתחשב בעובדה שזה רק 2 דלתות.

לגבי החומר שצירפת נראה לי קצת מוגזם המחיר ביחס למה שתיארת עליו לא? הרי זה "בסך הכול" ספוג - במחיר הזה אני מאמין שאפשר להשיג Dynamat Xtreme שיספיק ל 2 הדלתות והוא עדיף לא?

בכל מקרה אשמח לעוד הצעות \ קישורים למוצרים לקנות שאוכל ליישם לבד (יודע לפרק את כל הפלסטיקה וכו' רק צריך מוצר ספציפי להשתמש בו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי, קודם תודה על התגובות, שנית שכחתי לציין פרט די חשוב שהרכב שלי הוא 2 דלתות, אני מעוניין לבצע את ההתקנה לבד וכרגע מעוניין בבידוד רק 2 הדלתות של הרכב (נראה לי נתחיל בזה ונראה לאן זה מביא אותנו)

תקציב אני מוכן להשקיע בסביבות ה 200 ~ 500 ש"ח כיוון שאני עושה את העבודה לבד ככה שקשה לי להאמין שזה יעלה יותר מזה בהתחשב בעובדה שזה רק 2 דלתות.

לגבי החומר שצירפת נראה לי קצת מוגזם המחיר ביחס למה שתיארת עליו לא? הרי זה "בסך הכול" ספוג - במחיר הזה אני מאמין שאפשר להשיג Dynamat Xtreme שיספיק ל 2 הדלתות והוא עדיף לא?

בכל מקרה אשמח לעוד הצעות \ קישורים למוצרים לקנות שאוכל ליישם לבד (יודע לפרק את כל הפלסטיקה וכו' רק צריך מוצר ספציפי להשתמש בו

המוצר ששלחתי לך{הראשון שדיברתי עליו} זה כמו Dynamat Xtreme רק של סטינגר זה יריעות של butyl rubber עם ברזל מעליהם אם הרכב שלך שתי דלתות יש לך חבילות יותר קטנות שמן הסתם יעלו פחות

והמוצר השני שדיברתי עליו זה הספוג שאמרתי לך שיש באלי אקספרס ואם יש לך רכב 2 דלתות זה יעלה לך סביבות ה50 שקל ויש לך מספיק למה שאתה רוצה{זה נטו מיועד לדלת} זה החומר:https://www.aliexpress.com/item/6mm-300x100cm-Auto-Car-Sound-Deadening-Cotton-Automobiles-Noise-Heat-Insulation-Mat-Closed-Foam-Pad-Interior/32953222910.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.4a774c4d4Rym65

אני חושב שאתה יכול להשיג את שני החומרים האלה בטווח מחירים שרצית אם אתה רוצה נטו אחד אז תלך על הראשון שאמרתי לך

ואגב לגבי Dynamat Xtreme הוא החומר הכי דק שיש {מבין החברות הגדולות} אז אישית לא הייתי הולך עליו והוא גם יקר יותר ביחס לאחרים {תראה פה בתיאור מוצר יש השוואה:https://www.sonicelectronix.com/item_27742_Stinger-RKX4.html}

עריכה אחרונה על ידי idan120
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1917 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...