Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך לשמוע הודעות קוליות בווטס אפ דרך המערכת במאזדה?

tainka2405
שימו לב! השרשור הזה בן 1908 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי!

יש לי מאזדה 2018 cx3 ולא ניתן לשמוע הודעות וואטס אפ קוליות כאשר הטלפון מחובר לדיבורית ברכב. פשוט לא שומעים כלום בהודעה, כאילו שאין קול. איך ניתן לשמוע את ההודעות דרך המערכת ברכב? גם דרך הרקמול של הטלפון מן הסתם לא שומעים כי המכשיר מחובר לדיבורית. יש פתרון לזה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יכול בוויז לנתב את השמע לרמקול של המכשיר בלבד - זה פתרון אחד.

אם כשאתה מחובר למערכת גם לדיבורית וגם למדיה אתה לא שומע את ההוראות של הווייז - זה לא אמור להיות ככה - תבדוק איך אתה באמת מחובר בתוך הגדרות הBT כאשר אתה בתוך הרכב.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סביר שההודעות הקוליות מנוגנות כמדיה ולא כ"שיחת טלפון" לדיבורית.

אם יש מוד של "נגן BT" במערכת ברכב, נסי להעביר אליו ולבדוק אם יכולה לשמוע אז את ההודעות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הטלפון והרכב מוגדרים למדיה ושיחות. האם יש עוד הגדרות במערכת של הרכב שצריך לבדוק? כי לא ראיתי שם עוד משהו או שאני לא יודעת איפה לחפש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקי, אבל לא זאת היתה כוונתי לחלוטין.

במערכת של הרכב, צריך להיות אם כך מוד של ניגון/הזרמת מוזיקה ב-BT.

אם את עוברת אל המוד הזה (בניגוד לכל מוד אחר כמו רדיו, CD וכיוצב' שאז אם נכנסת שיחה היא עוברת לדיבורית), האם אז שומעת את ההודעות או שעדין לא?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

זה בדיוק מה שתום אומר. אומנם אין לי מאזדה כזו, אבל רק במוד הזרמת BT שומעים את ההודעות הקוליות מהוואטסאפ בזמן שהטלפון מסונכרן למערכת.

מתכלה מתחת לכיסוי:

🚗 .Alfa 147 2.0 Manual With B12 Pro- Kit+ Eibach Antiroll kit+ EBC Yellowstuff brakes kit+ 17" GT wheels with Toyo R888R+ Red leather seats|

המחליפה: Alfa 159 TB

עם חלונות חשמל ונעילה מרכזית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין שום הגדרות נוספות חוץ מהאפשרות לבחור טלפון ומדיה, רק טלפון או רק מדיה. אצלי זה מוגדר על טלפון+ מדיה. וויז שומעים דרך הרמקול של המכשיר. הודעות קוליות בוואטס אפ לא שומעים בכלל. לא דרך המדיה ברכב כשהטלפון מחובר לרכב, ולא דרך הרמקול של המכשיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה טלפון זה?

בנוט 8 שלי יש אופציה להפריד יישמוים מהבלוטות', אולי זה ככה גם אצלך.

עומרי.

HU: Pioneer AVH-Z5050BT + Mosconi AMAS-LD4C DSP: Mosconi Gladen 6to8 AEROSPACE Amp1: Mosconi AS200.4 Amp2: Mosconi AS100.4 Front: Gladen AEROSPACE 165.3 ACTIVE Sub: DOUBLE Gladen Zero Pro 10

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן משמיע מצויין.

רציתי לצלם לך מסך עם ההגדרות שצריך לעשות אך משום מה אני לא מוצא את זה כרגע.

עומרי.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

HU: Pioneer AVH-Z5050BT + Mosconi AMAS-LD4C DSP: Mosconi Gladen 6to8 AEROSPACE Amp1: Mosconi AS200.4 Amp2: Mosconi AS100.4 Front: Gladen AEROSPACE 165.3 ACTIVE Sub: DOUBLE Gladen Zero Pro 10

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מה שמצאתי ברשת. משום מה אני לא מוצא את זה אצלי, תסתכל אם לך יש את האפשרות הזו.

עומרי. Screenshot_20190126-105642_Chrome.jpeg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מה שמצאתי ברשת. משום מה אני לא מוצא את זה אצלי, תסתכל אם לך יש את האפשרות הזו.

עומרי. [ATTACH]515376[/ATTACH]

רק עכשיו שמתי לב לפוסט הזה. כן, יש לי הגדרה כזאת. לבחור ווטס אפ והתקן בלוטוס? והאם ניתן לבחור שם רק יישום 1? כי לדוגמא וייז עובד דרך הרקמול בטלפון ולא דרך המערכת ברכב. האם יש דרך ששניהם יעבדו ? גם וויז וגם וואטס אפ בו זמנית?

עריכה אחרונה על ידי tainka2405
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1908 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...