Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פוליש ליישום ידני

שימו לב! השרשור הזה בן 1892 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לצערי מכונת פוליש אין לי כרגע, ולכן האופציה היחידה עבורי נכון לעכשיו זה פוליש ידני.

מה הפוליש הטוב ביותר מבחינת תוצאות לעבודה ידנית? האם יש גם פד מומלץ?

כרגע הצבע במצב די טוב, אבל בחלק מהמקומות יש סווירלים (גג ומכסה מנוע).

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תעבוד בדיוק כפי שהבחור הזה ממליץ. מגויירס אולטימייט קומפאונד ואולטימייט פוליש מתאימים שניהם גם לידני, אבל באמת קח בחשבון שתוצאות ידניות זה לעולם לא כמו עם מכונה...הוא ממליץ פה להשתמש במטלית מיקרופייבר לקומפונאד - פוליש גס של מגווירס. ובספוגית לאולטימייט פוליש.

אם אתה עושה אזור שלם כמו גג תעבוד כמו בסרטון, אזורים קטנים מאד, FOOT רבוע או שניים , מקסימום. תפעיל לחץ מסוים, שיהיה אפקט לחיתוך , אבל לא יותר מדי לחץ. זכור שזה לא מריחת ווקס, אתה אמור לחתוך מהשטח ולא סתם למרוח את החומר.

אם המצב של הגג גרוע תצטרך לעשות קומפאונד וגם פוליש יחד.

עריכה אחרונה על ידי ניסאן מיקרה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חומרים של חברות שונות עובדים שונה על סוגי צבע שונים, צבע קשה או רך יותר, ועובדים שונה עם מוצרי יישום שונים. יש מצב למשל שהפוליש של סונקס יפעל יותר טוב ידנית עם הכדור-פוליש שלהם ולא עם מטלית מיקרופייבר או ספוגית. הבחור הזה פשוט מנסה את החומרים שעובד איתם גם ידנית וגם במכונה, ועם צורות יישום שונות, אני מאמין למה שהוא אומר שם. אני בעצמי חושב לרכוש מכונת פוליש, גם ליישום של גלייזים/ווקסים, מתחיל להימאס עלי כל העבודה הידנית הזו. גם קשה יותר, גם לוקחת זמן רב, וגם לא יעילה כמו מכונה.

ד"א אתה יכול לפנות לסונקס בפייסבוק או משהו ולשאול אותם על הפולישים והקומפאונד שלהם, איך הכי יעיל להשתמש בהם ידנית. הכדור פוליש שלהם עולה 50 שח בערך, תעשה חיפוש באינטרנט איפההכי זול לקנות. אני אבל הייתי הולך על מגוויירס אולטימייט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרבה שנים השתמשתי בפוליש של אולטימייט קומפאונד. פוליש שאפשר להגיע איתו לתוצאות מצוינות, אבל דורש עבודה סיזיפית

של שלושה מעברים לפחות.

לאחרונה אני משתמש בפולישים של Scholl. למרות שהם מיועדים ליישום במכונה רטורית

אני משתמש בהם בעבודת ידנית (שוב צריך ידיים חזקות) ומקבל תוצאות מעולות. S30 מצוין למשל.

לגבי פד מתאים, שנים משתמש בפדים של Chemical Guys. נוחים ומחזיקים כמה וכמה רכבים/מעברים ועדיין נראים חדשים.

http://www.autostore.co.il/%D7%90%D7%A4%D7%9C%D7%99%D7%A7%D7%98%D7%95%D7%A8-%D7%A4%D7%95%D7%9C%D7%99%D7%A9-%D7%99%D7%93%D7%A0%D7%99-Chemical-Guys-Hex-Cut.html

כל זה טוב ויפה לרכבים עם לכה רכה, אם יש לך רכב גרמני למשל, זה מעט בעייתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...
בסוף רכשתי את הקומפאונד של מגווירס וגלייז של Mothers לפיניש.

שבוע הבא אכנס לעניינים. מבטיח תמונות כשאסיים.

אשמח לתמונות וחוות דעתך על התהליך כמה הוא מייגע ועד כמה זה אפשרי לביצוע,תודה.

Peugeot 206 XS 2008 1.6 Manual

Peugeot 207 2008 Sport 1.6 Manual

Seat Ibiza 2010 Sport 1.6 Manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1892 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...