Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פרוייקט שדרוג מערכת קורולה

OmriAtiya
שימו לב! השרשור הזה בן 1493 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

זה בדיוק מה שאני רוצה לבדוק. זו הסיבה שאני אעשה מדידה בצד של הנוסע לבדוק, בגלל שבדלת ימין הכל בסדר מבחינת התדרים האלו.

עומרי.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

HU: Pioneer AVH-Z5050BT + Mosconi AMAS-LD4C DSP: Mosconi Gladen 6to8 AEROSPACE Amp1: Mosconi AS200.4 Amp2: Mosconi AS100.4 Front: Gladen AEROSPACE 165.3 ACTIVE Sub: DOUBLE Gladen Zero Pro 10

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 47
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אבל אתה יושב בכסא הנהג - אתה צריך לפתור תופעות שקשורות למושב הנהג אם לשם אתה מכוון את המערכת.

אל תשכח שיש אפקט של ביטול מאוד ברור ברכבים בהם הרמקולים מותקנים בזווית ישרה בתחתית הדלתות - תמיד יהיה גל בתדר מסויים שפוגע בדופן השניה של הדלת ואז חוזר בפאזה הופכית אל הרמקול כהוא מנגן את אותו התדר.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז מה לעשות?

להתעלם ולהשאיר ככה? ליצור דרופ מכוון בצד שני? לשרוף את האוטו?

עומרי.

HU: Pioneer AVH-Z5050BT + Mosconi AMAS-LD4C DSP: Mosconi Gladen 6to8 AEROSPACE Amp1: Mosconi AS200.4 Amp2: Mosconi AS100.4 Front: Gladen AEROSPACE 165.3 ACTIVE Sub: DOUBLE Gladen Zero Pro 10

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשיש לך ביטול שנובע ממיקום פיסי של הרמקול כוונים לא עוזרים הרבה -רק שיפור\שינוי התקנה.

לבחור לצאת למלחמה שאתה יודע שאתה תפסיד בה מראש - למה?

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז אני אשאיר ככה.

בכל מקרה התחלתי מהתחלה את הכיוונים. בקלארוס הכיוון לפי עקומת הבית של אנדי עבדה יופי, באיירוספייס הצליל נהיה לי בהיר מידי.

כרגע מכוון נטו לפי האוזן לאחר מכן אעלה גרף חדש.

עומרי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשתמש בכל הגרפים והמדידות בכדי לקבל מושג איך המערכת שלך מתנהגת - לאחר מכן - רק לפי שמיעה - אם אתה לא אוהב את התוצאה מה זה משנה איך זה נראה על הדף?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי אם אני לא אוהב את התוצאה הגרף כנראה יראה לי למה או לפחות ירמוז לי.

לא באמת משנה לי איך הגרף נראה.

בכל מקרה בערב אעשה מדידות ואעדכן.

עומרי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נגיד את זה ככה - אם אתה מכוון את המערכת ואתה מרגיש שיש בה בעיות ואתה לא בטוח איפה הן או כוונת לפי מה שחשבת והתוצאה לא היתה בהתאם - אתה צריך לקבל תמונה ויזואלית ולהבין מה קורה במערכת שלך.

למשל כל מיני הדהודים של כלי נשיפה או כלי מיתר שפשוט "מתפוצצים" לך באוזן ואז לא מבין איפה זה תוקף אותך בספקטרום ומאיזה רמקול זה מגיע - שם אתה צריך להריץ מדידות ולהתחיל לבודד את הבעיה.

כשאתה רוצה לבדוק בעיות של תזמון, בעיות של רזוננס - מדידות יעזרו לך בזה מאוד.

אחרי שמצאת את כל הבעיות.

אחרי שהכנסת את המערכת לאיזון הנכון גם בהספקים וגם בהיענות הכוח שלהם.

כל מה שנשאר לך זה הרבה מאוד עבודה שמתבססת על הטעם האישי שלך - השמיעה שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב אז ככה, ניסיתי לכוון לפי האוזן והתוצאה בהחלט ראויה למרות שהבמה משכה לי קצת לימין.

כרגע בעזרת מדידות הצלחתי לאזן את הבמה למרכז בול. (שלי, לא של הרכב)

התוצאה יותר ממרשימה.

נכון לעכשיו הסאב שלי לא עומד בקצב של המידבאסים, נשמע מרוח בהשוואה אליהם.

מת שיהיה מפגש כבר!

אני יודע שלא חשוב הגרף אבל בכל זאת צירפתי עוד אחד. הפעם הוא סופי לדעתי.

כחול - מידבאס שמאל

אדום - מידבאס ימין

חום - טוויטר שמאל

ירוק - טוויטר ימין

עומרי.

סיום.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תענוג לקרוא - לראות את התהליך שאתה עובר עמרי.

מאיפה אתה בארץ?

מקווה שיהיה משהו בחודשים הקרובים - מסתמן משהו באופק כבר ולא אצל סדנא אחת אלא גם סדנא נוספת בדרום... רמז - עובדים על זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה, שמח לשמוע ושמח מאוד גם לשתף בכל התהליך.

אני מבאר שבע. לא חשוב איפה יהיה המפגש אני אגיע ללא ספק.

עומרי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקווה להפתיע אותך מאוד מאוד בקרוב :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבר לא יכול לחכות.

עומרי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עומרי תביט בדביק - רמז, אקס סאונד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 11 חודשים מאוחר יותר...

שלום לכולם.

עברה שנה מאז השדרוג האחרון.

הגיע הזמן לשדרג שוב..

פרטים נוספים, מדדים ותמונות בהמשך..

עומרי.3c1119ba1a23ce1bb22da5f3c00b689c.jpg

Sent from my SM-N975F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1493 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...