Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצה למכונת כביסה.

avk
שימו לב! השרשור הזה בן 1894 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מצדי שירכיבו אותם איסלנדים ג'ינג'ים. הדגמים המתקדמים והאיכותיים ביותר, הם גם היקרים ביותר ולכן יגיעו ממקור "נחשק" יותר, ללא קשר למי מבצע את העבודה בפועל. כפי שכתבתי, בפעם האחרונה שהסתכלתי על מוצרים בסגמנט ניתן היה לזהות בעין את פערי האיכות.

• רעיון טוב! 1

פיספסת אה הו, אה הו, פיספסת, אה הו. פיספסת, נפלת על פז'ו.

אתה רוצה להתאבד נסה ליפול על שברולט.

פיספסת, פיספסת אה הו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה לא רוה לשלם משכורת של איסלנסים (כן, וכנראה שיש שם הרבה ג'ינג'ים כיוון שהויקינגים חטפו נשים סקויות ואיריות והביאו אותן לאיסלנד - לפחות אלה האגדות).

וברצינות, אחרי שהאטם למכונת הכביסה שלי הממותגת בוש הגיע עם אריזה של ווירלפול - כאשר המכונה ממזרח אירופה (לא זוכר אם פולין או סלובקיה - אלה מקורותיהן של מכונת הכביסה והמיבש שלי) - כנראה שזה כמו אייגו או C1. ואולי בגלל זה ה-Y בלוגו של האייגו מעוצב בצורת מפתח שוודי.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המחליטה על הכביסה לא מוכנה לשמוע על שום דבר שהוא לא ווירלפול אחרי שהראשונה החזיקה 15 שנים מתוכם 10 שנים במרפסת פתוחה, השנייה מתה אחרי שלוש שנים כתוצאה מהעמסת יתר רצינית. והשלישית עובדת כמו חדשה כבר ארבע שנים (כולן פתח עליון).

שיקולים בבחירת מכונה: כמה שפחות תוכניות ושכלולים אלקטרוניים - בסוף משתמשים ב 3 מקסימום 4 תכניות.

מהירות סחיטה גבוהה מפחיתה מאד את זמן הייבוש - חשוב כשיש ילדים קטנים.

יש צורך רק בחמש אצבעות כדי לנהל את הגלקסיה, ורק בשלוש־עשרה אצבעות על מנת לשלוט ביקום. -- דוד אבידן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יפה בור סוד. לך תלמד את אשתי מהי העמסת יתר. היא לא מוכנה להפעיל את המכונה כל עוד לא ניתן לדחוס לתוכה משהו, רצוי מגבת אמבטיה. אז המכונות מחזיקות סביב 7 שנים - בתנאי שהן BSH.

ואחרי הניסיון עם תיקון הבוש שלי לפני שנתיים - יש לי חשד שהיא קרובת משפחה של הוורלפול.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיבלתי עכשיו את המייל היומי מאולסייל. מכונות כביסה גנריות או טורקיות ב-800 ש"ח, ממותגות סביב 1300 ש"ח. לא יודע מי היבואן ומה שווה האחריות, אבל במחירים כאלה קשה ליפול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוש דגם WAK20260IL אין מילים לתאר את המכונה פשוט מכונה מעולם אחר.

אכן מכונה שנותנת תמורה מלאה לכסף

נכון להיום אחותה הגדולה ממנה בקילו לדעתי המשתלמת ביותר שקיימת בשוק: https://www.wallashops.co.il/%D7%9E%D7%9B%D7%95%D7%A0%D7%AA-%D7%9B%D7%91%D7%99%D7%A1%D7%94-8-%D7%A7%D7%92-1200%D7%A1%D7%9C%D7%93-%D7%93%D7%92%D7%9D-wak24260il/pi7clwak24260il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיבלתי עכשיו את המייל היומי מאולסייל. מכונות כביסה גנריות או טורקיות ב-800 ש"ח, ממותגות סביב 1300 ש"ח. לא יודע מי היבואן ומה שווה האחריות, אבל במחירים כאלה קשה ליפול.

אפשר לרכוש מכונה רזרבית במקרה והבוש תתעייף מהסחיטות. המחירים יורדים ויורדים עד כדי מצב שכבר להחליף רצועה על-ידי 'טכנאי' הופכת להיות לא משתלמת (בהגזמה).

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנחנו לא מזמן קנינו בקו 7 קג . ב1650 יצא לנו מכונה הובלה ו הרחבת אחריות מלאה ל 7 או 8 שנים לא זוכר בדיוק. הכביסה נקיה השימוש פשוט אין תלונות בינתיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...
היו לי מכונות של סימנס, קונסטרוקטה, בוש, אאג\אלקטרולוקס, קריסטל וכעת שוב בוש.

כולן בעלות פתח עליון.

מכונות BSH היו אלה שהחזיקו מעמד זמן רב ביותר (סביב 7 שנים), וגם השירות שלהן (CSB) היה ההוגן והמקצועי ביותר, גם אם לא מושלם.

אני גם צריך לקנות מכונת כביסה חדשה, פתח עליון.

אשמח לדעת באיזה דגם מדובר של בוש, כי כרגע אני מוצא רק דגם אחד בזאפ למשל והביקורת שם שלילית.

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אשמח לדעת באיזה דגם מדובר של בוש, כי כרגע אני מוצא רק דגם אחד בזאפ למשל והביקורת שם שלילית.

תודה!

אני יכול להמליץ על AEG - L74270TL1

בשימוש משנת 2016, בינתיים נהדרת ועובדת ללא דופי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המלצה שלי, תקח מכונה עם צג אלקטרוני שמראה כמה זמן נשאר עד שהיא תסיים, זה מונע הרבה תסכול של להמתין למכונה בלי לדעת מתי היא תסיים.

לגבי האיכות ואורך החיים שלה, זה די הימור.

היתה לנו מכונת מדבקה סינית של המותג פריג'ידר שעלתה 1000₪ ועבדה קשה במשך 10 שנים בלי אף תקלה וכשהיא התקלקלה אפילו לא טרחנו לבדוק ולנסות לתקן אותה, אז קנינו אחת אחרת של מותג מדבקה אחר שעושה רק בעיות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה!

WOT20424IL.

להגיד שהיא מבריקה - לא. צריך להוסיף שהיא עוברת ה

תעללות קשה מבחינה זו שאשתי נוהגת להעמיס אותה ביתר בקביעות. מכל מקום, מתקרבת לגיל 5 וכוחה במותניה (גם אם נזקקה פעם לתיקון), לעומת הקריסטל שמתה בגיל שנתיים וה-.Electolux/AEG שהגיעה לגיל המופלג של 4 שנים.

עקרונית מכונות בעלות פתח עליון יותר יקרות ובעלות אורך חיים יותר קצר מאחיותיהן בעלות הפתח הקדמי. משהו שקשור למבנה הצפוף שלהן. בעבר הרחוק היו מכונות עם דוד ותוף אנכיים, אבל זה זכרון ילדות, משהו שמרבית חברי הפורום לא זכו להכיר.

דרך אגב - סימנס, קונסטרוקטה ובוש חד הם, בחר לפי מאפייני הדגם והמחיר. לעתים יש הפרש משמעותי במחיר לאותו דגם במיתוג שונה.

עריכה: בטעות הקלדתי את דגם מיבש הכביסה שנקנה חודש אחרי המכונה. מעולה. ותיקנתי את הדגם לזה של מכונת הכביסה.

עריכה אחרונה על ידי sperial

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...