Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תאונה שלא באשמתי ללא נפגעים בצומת מרומזרת

שימו לב! השרשור הזה בן 1891 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני שבועיים התנגשתי ברכב בתוך צומת מרומזרת, אחד מאיתנו עבר באדום וקרה מה שקרה.

מכיוון שזה היה בצומת ראשית וחסמנו את התנועה חייגתי למשטרה ודיווחתי על התאונה, הגיעה ניידת והשוטרים אמרו לנו שלא יגיע בוחן כי אין נפגעים ועלינו לפנות את הרכבים מהכביש. החלפנו פרטים (חוץ מתעודת ביטוח חובה שהוא טען שיעביר לי צילום בהמשך - עד יום לא הועבר אליי כלום).

יום אחרי דיברתי עם אבא של מי שהיה מעורב בתאונה והוא אמר לי שהבן התפנה למיון - חרטא כמובן אבל נשאיר את זה לביטוח. אתמול מתקשר אליי מישהו שהזדהה כשוטר/בוחן מהנייד שלו ואמר לי שאני נדרש להגיע לחקירה מאחר והבן אדם השני נפגע. האם זה חוקי? מה עליי לעשות? מפחד שיגידו שאני אשם לכו תדעו וישללו לי את הרשיון מנהלית לחודשיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה שיש מצלמה של נתיבי ישראל זה טוב ויפה, אבל יש לך כבר "ביד" את הוידאו של התאונה?

במידה ולא נסה להשיג זאת בהקדם. גם כך כבר עברו שבועיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במחשבה נוספת - אם אכן מדובר בתאונה שנגרמה כאשר פות"ש שפשף את צידו הימני של רכבו על הפגוש האחורי של הרכב השני - הרי שמדובר במצב בו אותו רכב "כמעט" השלים את הפניה. במצב כזה יתכן מאד שהשופט יצטרף לבעל אותו רכב בשאלה "מדוע לא האטת" (ואף סטית שמאלה) ויטיל על פות"ש אשם תורם, ואפילו לא קטן. אם הרכב השני פנה בעת שפות"ש היה מעבר לפסגה הוא לא היה יכול לראותו, ומן הראוי היה שפות"ש יאט כאשר הוא עובר את הפסקה ורואה את הרכב הפונה .

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1891 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...