Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלה לגבי מחיר של טיפול לפיגו 107

erez1111
שימו לב! השרשור הזה בן 1892 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בעוד חודש אצטרך לעשות טיפול שנתי לפיגו שלי שעומדת כיום על 64,000 ק"מ.

קיבלתי הצעת מחיר של 480 ש"ח לפי מע"מ שכוללת החלפת שמן + פילטר שמן + פילטר אוויר לפי מה שנאמר לי

ה לא מחיר קצת יקר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחיר מצויין אם מדובר בפילטרים מקוריים (של פג'ו / טויוטה ) ושמן סינטטי מלא של חברה מוכרת.

מחיר סביר אם חלפים אחרים / שמן חצי סינטי (או "בטכנולוגיה" סינטטית)

ככל שאני יודע ב60 אלף ק"מ מחליפים גם מצתים ב107 אז תבדוק מתי החליפו אצלך ואם לא, כמה יעלה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה על התגובות! , יש לי שאלה אחרת לא קשורה היכן ניתן לקנות מי רדיאטור המקורים של האוטו שמתי לב שברדיאטור הקטן שיש באוטו הקו הוא בערך על האמצע (בטיפול האחרון לפני 10 חודשים מילאו - וזה יורד כנראה במשך הזמן ) , השאלה שלי היכן ניתן לרכוש את המים האדמדמים המקוריים שיש באוטו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמן פרימיום יעלה לך סביבות 150 שקלים

פילטר שמן אני מניח למקורי באזור ה80 שקלים

פילטר אוויר באזור ה40 שקלים

כולל מע"מ

זה 270 שקלים לחלפים ושמנים איכותיים אם אתה קונה אותם בעצמך - סה"כ לשעת עבודה לוקחים לך כאן בערך 290 שקלים אם אמרת שה480 זה לפני מע"מ

סביר מאוד סה"כ בן אדם צריך לחיות.

אם אתה רוצה להוזיל את זה עוד יותר יש שמנים מעולים היום גם באזור ה100 שקלים אבל על פילטר שמן אל תתפשר על משהו שהוא לא מקורי או לא איכותי.

פילטר אוויר למנוע אפשר לשים תחליפי זול בתנאי שאתה מחליף אותו בטיפול הבא - פילטר איכותי יכול גם להחזיק 30 ואף 40 אלף קילומטרים (בד"כ גם אלו הם באמת מרווחי הטיפול לפי היצרן לפילטר אוויר למנוע - תבדוק ותיקח בחשבון שבארץ יש הרבה אבק אז תצמצם את המרווח הזה בחצי בשביל השקט הנפשי).

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1892 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...